Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

kızlar geçmiş olsun deprem kötü ama bişey olmamış çok şükür.yeşil mercimek salatasını bende deniyecem hiç yapmadım neler koyuyorsunuz içine

kızlar geçmiş olsun hepinize ben daha yeni geldim gezmelerden sürtmelerden gelir gelmez üzerimi değiştirip girdim yani okadar.... (bu arada kahve falıda baktık )

önceden facebook sayfamı acardım ilk . artık kadınlar kulübünü açıyorum

bu arada ben tüm gün kahve içtim sanırım..

arada 2 ceviz ve 2 kaysı yedim kuru

6 gibi akşam yemegi yedim oda yemek sayılırsa... yani iki dilim beyaz beynir yağsız,2 dilim salam, domates ve bir dilim ekmek..... canım kahvaltılık istedi birtek....

bende arttirdigim zaman tutuyorum melekcim bi kere hatirliyorsan buraya laf yetistireyim diye kosu bandindan dustum ya hahahah
hatirladiniz mi bilmem ben hic unutmuyorum hehehehe
canim portakal suyu yerine portakalin kendini yemelisin butun diyetisyenler bunu onerir..
afiyet olsun
kızlar geçmiş olsun deprem kötü ama bişey olmamış çok şükür.yeşil mercimek salatasını bende deniyecem hiç yapmadım neler koyuyorsunuz içine
cok sukur ..
ben bol yesillikli yapiyorum kisir gibi ama yemegini daha cok severim onu da kurufasulye gibi pisiriyorum

aaa hulyacim ask olsun ama
birinci kuralimiz saglikli kilo vermek
duzenli beslenmek
uykumuza dikkat etmek
sporumuzu suyumuzu eksik etmemek
hala gec degil guzel bi salata bi corba yap kendine ic sicak sicak hadi bakalim

aaa hulyacim ask olsun ama
birinci kuralimiz saglikli kilo vermek
duzenli beslenmek
uykumuza dikkat etmek
sporumuzu suyumuzu eksik etmemek
hala gec degil guzel bi salata bi corba yap kendine ic sicak sicak hadi bakalim

canım ya cok haklısında bugun bir dengesizim ben beslenme uyku düzen spor alt üst oldu.. yarından itibaren düzenime dönücem ... söz

su da 2 litre zor içtim bugün...

canım ya cok haklısında bugun bir dengesizim ben beslenme uyku düzen spor alt üst oldu.. yarından itibaren düzenime dönücem ... söz

su da 2 litre zor içtim bugün...

ins. canim :)

ben kactim kizlar hooopppp yarin grusuruzzzz cok kaynatmayin okuyamiyorum

bu arada neslimmm taze zencefil aldim onlari soyuyorum bakalim tadi nasil olcak

günaydın güzeller,

dünkü menümmmmmmm

[1] Havuç Salata 0.5 PORSİYON 72
[2] Kipa Üçgen Peynir 2 ADET(15gr) 86
[3] Portakal 1 ADET 50
[4] Ekmek 2 DİLİM 130
[5] Pirinç Pilavı 0.2 PORSİYON 65.2
[6] Şehriye Çorbası 0.5 PORSİYON 57.5
[7] Zeytinyağlı Pırasa 1 PORSİYON 225
[8] Crax Peynirli Çubuk Kraker 30 GRAM 141
[9] Dost Yoğurt 80 GRAM 63.52
[10] Bulgur Pilavı 0.4 PORSİYON 116.4
[11] Zeytinyağlı Barbunya 0.5 PORSİYON 164
[12] Ekmek 2 DİLİM 130
[13] Kipa Üçgen Peynir 2 ADET(15gr) 86
Toplam : 1386.62 kal.

şanslıydım dün misafirliğe gittik nasıl yapacam derken yemek pırasa çıktı bayılırımmmm birde üstüne elektrik gitti ne yediğim bilem görünmedi kimse birşeye ısrar etmedi zaten de dolu dolu yedim... tek eksi hareket yok buz gibiydi hava merdiveni kullandım 3-4 adımda atmışızdır bu kadar

günaydın kızlar.
gününüz aydın olsun.
izmirde çok soğuk bi hava var yine dünü aratmıyor.
bugün kar yağar belki diye düşünüyorum.
dünkü depremin korkusunu da hala atlatamadım.
yine olacak gibi hissediyorum.
sizler nasılsınız?

canım geçmiş olsun dikkatli ol.
ben de bi kere sendeledim ve 7. seviyelerdeydim
şayet düşseydim felaket olurdu diye tahmin ediyorum.

günaydın kuzularrrr günaydınnnn
nekadar güzel bir sabah degilmiiiii
haftanın tam ortasındayız şuana kadar herşey yolunda hepımız için maşallah
diyetlerde güzel gidiyor
ben bu hafta regl beklıyorum ama gelmedı hala azcık onun huzursuzlugu var ama iyiyim onun dışında
allah bugünlerimizi aratmasın
öpüyorum hepınızıı

güneşli fakat buz gibi çorum sabahından hepinize günaydınlar

dün akşamdan beri çok keyifliyim,nedenide gelince geçen sene yılbaşında bordo dar kesim binici pantolonu almıştım,1-2 kere anca giydim malum çok hızlı kg aldığım için,dün akşam tesadüfen gözüme çarptı bi deneyim dedim ve yuppiii hiç zorlanmadan giydim,şu andada üstümdeüstelik geçen sene 72 kg falandım,daha o kiloya ulaşmama çok var ama sanırım bedenen inceliyoum,buda bence tartıdaki rakamdan daha önemli

esrooo
ben de bu hafta sonu bekliyorum bakalım!
seninke göğüslerinde regl olcağına yakın ağrı oluyor mu?
yaa benim göğüsler varya sütyen bile giydirmiyo valla.
dokunduğum anda bana şakadanak vuruyolar.
dokunmaa bizeeeeeeeeee diye bağırınıyorlar.

ben genelde sonlara doğru bittiğim zaman hala hızımı düşürmek istemiyorsam tutuyorum... salonda hocaya sordum kollarımızı yeterince çalıştırıyoruz tutman sorun değil sadece tutarken kendini kasmıyorsan serbest tutuyorsan sorun yok dedi. ben tutunca kaskatı oluyordu parmaklarımın ucuyla değidirir gibi tutmam lazımmış kasıyormuşum.

şimdi kimler kaldı burç yorumu yapmadığımmmmmmmm yazsınlar onlarrrr

ya ben bir türlü adet olamıyorum bak tedaviye başlayacağız söktürücü kullandım hala gelmiyor 3. günü ilacı başlayacağımda 3 ay bu ilaç kullanılacakta sonra yumurtlama takibi yapılacak yaşlanacağım valla

anladım cnm . yok bende hafif tutuyorum düşceek gibi olursam sıkıyorum ellerimi.
bu arada dün akşam spor yapamadım. çok soğuktu izmir bilioyrusunz biraz da kırıklık vardı üzerimde
duş almaa korktum o yüzden yapmadım dün akşam.

gerçekten unuttuk mu ne suları hadi herkez 1 er bardak içsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

dünki menümüde paylaşayım

sabah
1 dilim keten tohumlu ekmek
otlu peynir
dereotu,maydonoz

ara
1 y.k kan üzümü

öğle
1 porsiyon köfte
salata,yoğurt

ara
200 ml lıght süt

ara
2-3 ad yer elması

akşam

1 kepçe mercimek çorbası
4-5 kaşık zeytinyağlı kabak
salata

ara
1 greyfurt

3 litre su,3 bardak bitki çayı

50+45 dakika soğuk havada tempolu yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…