Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

sana çok iyi gelecek bu diyett işi
bende azim yok hangiişe başlasam yarım bırakıyorum
şimdi çantamda akşam yaptığım kurabiyeler var öğleden sonra yemek için
ben bu boğazla nasıl diyet yapabilirimki

meleğim allah kavuştursun canım sevdiceğine ahh ahh bende söyle heryerimden terler akana kadar spor yapabilsem nasıl mutlu olucam anlatamam ama hava soğuk,evdede salonu yakmıyoruz,bana spor yapacak alan kalmıyo maalesef,tabi bu bahane değil bi şekilde bu hafta spor işini hayatıma sokmam lazım,yoksa sadece diyet yaparak olmuyo
ayrıca tartıda güzel rakamlar görmüşsün çok sevindim canımcumayı merakla bekliyorum

hımm daha önce yarıştın demek,peki ne zaman ve hangi takımda,ve en son ne zaman ayrılmıştın canım,bunlar takıma gireceğin ilk hafta önemli

ayrıca yavrunu allah bağışlasın,oyy nasıl güzel kokar o şimdi,ben ve takımımdaki 3-4 arkadaşımda bebek istiyoruz ve hamiş kalmadan zayıflamamız lazım,rabbim inş.bizede nasip eder

tünaydın hülyacımmahh o bisiklet durumu çok vahim yaa,bende yarım saat yapayım valla yerimden zor kalkıyorum,popişim çok fena acıyo

bu arada demeyin sakın bu hanım yeni doğum yapmış emzirme bahanesiyle kaçamak yapar
kilo veremez işi serer diye
ben bebeğimi fazlla emziremiyorum dolayısıyla sütüm olsun diye abartmam gerek kalmıyor......

canım zaten süt olsun diye abartmaya gerek yok aslında bol su zaten yeterince süt yapıyo diye biliyorum

evet yarıştım en son 4. takımda yarıştım tahmini 2012 ocakta ayrıldım takımdan hamile kaldığım için
zaten bende hamile kalmak için kilo vermiştim iki bebeğim içinde önce kilo verdim sonra gebe kaldım ...pko luyum da ben
teşekkür ederim rabbim isteyen herkese bağışlasın sizlerede..amin...
güzel koktukları kesinde bide uyusalar...bende 1 değil 2 yavru var..kızım 2.5 aylık oğlum 3.5 yaşında

bol su tabii faydalı oluyor ama öncelikle düzgün ve sağlıklı beslenme önemli sadece su ile süt olmuyor tabii ki...

hadi bakalım öncelikli hedef 22 ocak 72 kilo olsun bakalım..evlilik yıldönümümde kendime hediyem olsun......bakalım olucakmı:44:

beni delimi edicen be kuzum..senin nerende kilo var çıtırım

hamilelik nedeniyle ayrıldıysan süper canım,yeni üye gibi alınıyosun takıma,bu azimle paylaşımla inş.bu cuma listedesin
ooo senin işin gerçekten zor canım,2 çocukla allah sabır versin

hadi bakalım öncelikli hedef 22 ocak 72 kilo olsun bakalım..evlilik yıldönümümde kendime hediyem olsun......bakalım olucakmı:44:

canım bu arada hedef kilonuda söylermisin not almam lazım

inş.hedeflediğin kiloya ulaşırsın canım

büyük ihtimalle hamilelikten dolayı olması lazım...
bu arada hedef kilom şimdilik 69 kg

saol canım. şimdi telde konuştuk cuma günü çıkacakmış inşallah.
ama ben cumt çalışıyorum yaa off...bi çare bulmam lazım izin falan almam lazım ya.
bu hafta tam hafta olaraktan sporumu yapacağım cnm.
sizde ne var ne yok. nerde bizim grubun kızları yaa?
esra , eda, nesli, burcu vede diğerelri nirdesinizzzzzzzzzzzzzzz?

karli, bembeyaz bir istanbuldan merhabalar arkadaslaarrrrrrr
bu aralar islerden baya bi yogunum
ogle yemegimi yerken size bakayim dedim
gecmise bakip hemen geliyorum

melekımmmmmmmmm ben geldım kuzummmmmmm
sende hoşgeldin ayrıca allah kavuştursun
sen ki 1-2 ay hasret cekmıs ınsansın 1 hafta nedirki:)
ama ctesi icin cumadan basla aksır tıksır cteside ya rapor al ya ara gelemıyorum de bişi demezler havalar bozuk sonucta:)

arkadaslarrrrr masallah takımda artarak yolumuza devam edıyoruzzz yenı arkadaslarda hoşgelmiş sefa getirmişşş...
hedef belırleme hepımız için artı motıvasyon oluyor,sayısız kez denedık bunu
şimdi benım fıkrım havalar soguk herkeste bi uyuşuklukk..
oyuzden vadelerı kısa kısa tutalım.ilk etapta 2 haftalık bi süreç yapalım kımse bugüne kadar olan süreci ve 18 aralıktan sonrasını düşünmesın..o tarıhe odaklanalım..sankı 19unda diyet bitecekmıs gibi düşünün ve son kez dişinizi sıkıyomuş gibi hayal edın
neyse 18 ocaga kadar hergün ama hergün 20 dk dahi olsa bedenleri çalıştırıp
bu 2 haftalık süreçte hiç ama hiç kaçamak yapmayalım...
düşünün bu zamana kadar neler yedık neler....
bahsettigim süreç bugünüde sayarsak 12 günlük bi süreççç
zaman nekadar hızlı geçiyor 12 gün nedirki,12,günün öğlenıne istedigimizi yiycezzz bunu düşünün motıve olun
ben startımı aldım ve 12 günün sonuna hedefım 3,5 kılo...

haydı kızlarrrr hedefler belırlensınnnnn
kilo savaşı başlasınnn

masaallah neslicimmm cok sevindim benimde oyle cok sukur yaaa kan degerlerim duzeldi sekerim dustu ilac bile kullanmiyorum artik
bide karaciger yaglanmam duzene girse :26:
Allah yardimcin olsun canim cok zor su tasinma isi yaaa
bu arada bende varim 10 gundur sadece bi kacamak yaptim oda minik bi cikolata

günaydın kızlar nasıl geçti hafta sonu ben hiç kaçamak yapmadım.bu yer elması herkesi isal yaptı bana birşey yapmıyor karnım davul gibi oldu yer elmasını kaç tane yiyorsunuz
ozlemcim ben 4-5 taneden yogurtlu salatasini yapiyorum
ayyy sorma neslimmmmmmm bende de acayip bi gaz ayyy ne korktum karnimin agrisindan meger bundanmis

karli, bembeyaz bir istanbuldan merhabalar arkadaslaarrrrrrr
bu aralar islerden baya bi yogunum
ogle yemegimi yerken size bakayim dedim
gecmise bakip hemen geliyorum
kar istanbula ne güzel yakışıyor demi ama
allah dışarda olanların yardımcısı olsun...

canimmmmmmmm Allah koavustursun
ama esinin olmadigi zamanlari firsata cevirebilirsin
seninkini bilmem ama benim esim masaallah 3-4 cesit yemek olmadan doymaz iviri ziviri tatlisi cerezi
o olmadigi zaman daha iyi motive oluyorum
tartida iyi bir rakam gormene pek sevindim zira bende bugun şok oldugum bir rakam gordum ins. cumaya kadar boyle surer de seytanin bacagini kirarim artik
tunaydin hulyacim
bu arada demeyin sakın bu hanım yeni doğum yapmış emzirme bahanesiyle kaçamak yapar
kilo veremez işi serer diye
ben bebeğimi fazlla emziremiyorum dolayısıyla sütüm olsun diye abartmam gerek kalmıyor......
kuru beyaz dut pek sut yaparmis bilgine
saglikla sihhatle buyurutursun ins.

ayrıca yavrunu allah bağışlasın,oyy nasıl güzel kokar o şimdi,ben ve takımımdaki 3-4 arkadaşımda bebek istiyoruz ve hamiş kalmadan zayıflamamız lazım,rabbim inş.bizede nasip eder

iste onlardan biri benimmmmmm
iste pkolu biri daha :44:
ama sevindim ki cocugun var bende pkoluyum ama kistim yok sadece kilodan dolayi yumurtalarim tembellesmis :26:
nasil is anlamadim yumurtamda kist yok ama pkoluyum :44:
elif burdaaaaaaaa

üzerime alınarak hoşbulduk diyorum :))
daha deneme sürecindeyim ama bende varım ....
ama ben 18 değilde 22 sine odaklandım
evlilik yıldönümüm için kendi kendime söz verdim...
kaçamak bişey değilde benim geceleri gelen acıkma krizini ve aşırı ekmek delisi olmam düşündürüyor beni...
dün gece son ekmeğimi yedim kokladım vedalaştım

inşallah başarırız..

eda yok onun görevini alayım:)
haydı kızlarrrr benım için birer bardak su
büyük porsiyon lütfennn

memnun oldum..anlaşılan çoğumuzun ortak noktası pko
benimde yumurtalıklarım tamemen kistlerle doluydu yumurtlamam olmuyordu pek
2 ayda 22 kilo aldım evlenince..sonra 16 kilosunu verdim ve himile kaldımdarısı başına inşallah...

benim sütten yana sıkıntım yok şükür..ama göğüslerim çok yara emziremeyecek kadarallahın takdiri napim

heeyytttttt ben bu azimle 4 kilo veririm
deeermisimmmmm :26:
beni de yaz 2,5 kilo da gelinin kuzenindennnnn
kar istanbula ne güzel yakışıyor demi ama
allah dışarda olanların yardımcısı olsun...

hemde ne yakismak..
bugun kizlarla bogaza kahvaltiya gidecektik buenim ayak boyle olunca esim izin vermedi cikamazsin dedi
olsun balkonumdan da guzel manzara bembeyaz heryer

eda yok onun görevini alayım:)
haydı kızlarrrr benım için birer bardak su
büyük porsiyon lütfennn
hay Allah razi olsun kizcem yaaa dur kapip geleyim 1,5 litrelik sisemi

normal yolla mi hamile kaldin bluecum

kızlar çok teşekükr ederim amin inşallah sağ salim gelir aşkısııııııııııııımmm
esracım teklifin çok makul. bence de bunu yapalım canm.
12 gün için bugünden itibaren mi yoksa geçtiğimiz cumadan itibaren mi hedef belirliyoruz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…