Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ya aslında spor pek yapamıyorum çocuklardan dolayı ama yapabilirsem 1 saat yürüyorum.bide bu hafta tarçını çok tükettim yeşil çaya süte yoğurda ekledim onun etkisi varmı bilmem

ben sivri zekalı da tarçın eklemişken aklıma salep geldi deyip tarçın yerine akşam salep ekledim ohhhh bi güzel içtim sonra paket ürünlerinde bir kalorisi var salepin kaçtır diye bir baktım ki 171 yazıyor ay resmen dondum kaldım. bende bundan sonra sade tarçın taraftarıyım....

bugün ne yiyeceğime karar vermedim ama bugün sıkı bir diyet yapmayacam bu haftada iyi kilo verdiğim için ödül vericem kendime

ya aslında spor pek yapamıyorum çocuklardan dolayı ama yapabilirsem 1 saat yürüyorum.bide bu hafta tarçını çok tükettim yeşil çaya süte yoğurda ekledim onun etkisi varmı bilmem

öğlene kadar çalışıyorum
öğleden sonra da oğlum evde, onu bırakabilecek bir yerim yok.
işten eve gelirken yürüyebilirsem ne ala.
evde de tek başıma çabuk sıkılıyorum spordan.
niyetim koşu bandı ya da bisiklet almak ama bakalım.

şeker ve kolesterol için diyetisyene gittiğimde o da bana tarçını mümkün olduğunca çok tüket demişti.
şekeri düzenliyor ve böylece ani açlık hissini ortadan kaldırıyormuş.

hoşgeldin bende seni soracaktım spor yapmak keyifli keşke bende gidebilsem

henüz keyfini aldığım söylenemez hoca resmen tek kolla yan şnav çektirdi resmen düştüm yani püfff inşallah 1-2 haftaya keyfini çıkarmaya başlarım... bu hafta lazer seanslarım da vardı çıkmışken spor için onlara da gittim. yolda okudum hep cevap yazmaya da bir türlü giremiyor evdeki netide böyle giderse iptal ettirip ttnete geçicez nedir bu avea modem çilesi

salepi bende çok seviyorum ama kalorisi fazla diye içmiyorum ama tarçın tatlı isteğimi bastırıyor.kendimi tatlı yemiş gibi hisseditorum

gel bacım gel,
sensiz hoplayıp zıplamanın bile tadı olmuyo,
hoplat bizi, zıplat bizi

ılık süte tarçın ekleyip içmeye çalışıyorum ben de ara öğün yerine...

gunaydın kızlar sabah sabah sinir oldum yaa arkadas bi göremedık 84ü
86,2 çıktım sabah..
ama takım komple aynı haftada regl oluyo bu haftasonu beklıyorum bende
şişliği olabılrmı bılmıyorum ama dün cok suda içmedim belkı ondandır dıyorum..
benı toparlayın kızlar yaa,1 ileri 1 geriyim sinirimi bozuyo artık bu durum
önümüzdekı hafta hem sıfır kaçamak hemde full spor yapıcam
bu yılbaşı tüketi bizi yaa amaannn

bugün ne yiyeceğime karar vermedim ama bugün sıkı bir diyet yapmayacam bu haftada iyi kilo verdiğim için ödül vericem kendime

dün akşam kendime mükemmel bir çorba yaptım 1 küçük kereviz ve sapları bol yeşilli + 1 havuç + taze kırmızı biber + 1/4 soğan + 1 bardak kemikli et suyu + 2 bardak su + 1 bardak suya 1 yemek kaşığı nişasta

kerevizleri havuçları mini mini doğradım suyla pişirdim. sonra saplarını nişasta hariç geri kalanı kaynadıktan sonra blender dan geçirdim sonra nişasta ohhh süper oldu aynı tarifi kereviz yerine enginarla da yapacağım. bu yararlı sebzeleri yemem gerekiyor

yer elmam da bitti sayılır hangi meyveye geçelim neslihan?????????

geçen sene star tv de zayıflama yarışması yapıyorlardı orada spor yaparlarken gördüm adamların canı çıkıyordu hatta ağlıyordu sonra hepsi tığ gibi oldu.sende faydasını görürsün zayıfladığında bu ağrıların hepsini unutursun

gel bacım gel,
sensiz hoplayıp zıplamanın bile tadı olmuyo,
hoplat bizi, zıplat bizi

iyi hatırlattın hadi bugün zıplama rekorunu kim kıracak görelim???????? ben hemen wc ye gidiyorum zıplamaya

geldiğimde herkes ya zıplamış yada yarım litre sularını götürmüş olsun

merhaba arkadaslar yaaaaa sanirim regl haftam cunku 3 gun once tartildigimda 400 gr vermistim bi 400 gr daha giderse tamam diyordum simdi 100 gr eksik gorunuyor ne guzel 74 u gormustum
75.100 arkadaslar kusura bakmayin
birde neslim ben gecen hafta yetisememistim nasil hesapliyorum ikiye bolunecek falan o olaylardan hic cakmiyorum ben yaa bi el atsan :44:

hosgeldiniz aramiza arkadaslar adim elif 27 yasindayim
insaallah hep birlikte motive olup kilocuklarimizi veririz
günaydın kimseler yolmu
gunaydim canim
bu hafta korktum ama korktuğum gibi olmdı bu ara metebolizmam hızlı çalışıyor bu haftaki kilom

71.1

1.4/72.5x100=1..94
harikasin valla aaaaaaa

doktor bana da tarcin verdi demek ki ondannnnnn
bende sutlac ve asureyi animsatiyor diye sadece kabuk tarcini yesil cayima ekliyordum

günaydın canlar hayırlı cumalar
dün akşam 2 saat sporumu yaptım canlar.
yılbaşında o kadar da kaçırdım yemediğim kalmadı ama
şu spor yok muu beni benden alıyor vallahi.
hemen kilomu bildireyim + çıkacağımı tahmin ediyordum üstelik 10 güne kadar da regl olcam
şişkinlik de olur diye tahmin ediyordum ama yok şükür ki 84,00 üm bu sabah
bugün burlarda olcam bol bol sohbet edek

günaydın kızlar hayırlı cumalar

sabah sağlık ocağına gitmiştim kan vermek için,diyete başlayalı 4 ay oldu nerdeyse tekrar değerlerime bakmak istiyorum,düzelme varmı

sayfalar ilerlemiş ne güzel,ben geçmişe bakıp geleyim,kilosnu herkes yazsn listeyi öyle paylaşıcam

bu arada kilom geçen hafta 79,2

bu hafta :78,6

giden :600 gr cık,reglimde yakın,üstelik yılbaşı sonrası ehh fena değil

sabahları biraz şişkinlik olur yafrum onu da baz alman lazım.
ben bu sabah tuvalete de çıkamadım belki o yüzden 84 çıkmışımdır
ben de o kadar spora daha az çıkarmıyım acaba diye düşünmüştüm çünkü ama olmadı.
şu 200-300 grama bu kadar takmayın yaa
hepimizde var bu durum ama yapmayın bunu biraz akışına bırakın
bak bana mesela nerde o haftada 2 kilo verdiğim günler.
vücuttaki yağ miktarı azaldıkca verilen kilo da o derecce azalıyor
buna bi bakıma sevinmemiz lazım aslında ,yağların çoğu gitti diye :)
sen bi fotonu ekle bakayım şöyle boydan nasıl göründüğünü bilmek istiyorum

ben yılbaşında evdeydim hep kendi yemeklerimi pastalarını yaptım. pilavı bile yaptım kendime aldım geri kalanını tereyağladım servis ettim. tavuğa köri + yoğurt yaptım üstüne azıcık zeytinyağı gezdirdim. esranın kurabiyesinden yaptım. çok güzel oldu toplamda 4 olmuştur herhalde yediğim... daha var çok yağlı gibi ağızda dağıldığından sadece 1 tane yiyebiliyorum sonra vijdan azabı çektiğimden devam etmiyorum

bir tuzlu birde revani yaptım tabi elimden geldiğince yağını şekerini kısarak... tuzluya margarin kullandığım için ben yemedim

sadece çerez konusunda biraz açılmış olabilirim. onda da kendime alternatif buldum. fırınlanmış mısır aldım tuzsuz mısır tanesi baya da hoşuma gitti hem yağsız hem tuzsuz dişlerime yapışmasa daha da mutlu olabilirdim. birde leblebi bu karışımı ayrı tabağa koydum genelde bunu yemeğe çalışsamda yinede fındık fıstık badem beni kandırdı

zıpladım geldim 60+60 sadece 120 öldüm ağrıyan her yerim resmen bağırdı

şimdi de bol bol su su su

bana da farlutal verdi doktor kullandım bitti 4 gün oldu hala regl olmuş değilim 3 ay bitti :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…