Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

tartıya az kaldııı, ikinci form çayımı içiyorum, yarın wc.ye çıkabilmem lazım:18:

dın dın dın dın:18:

İyi akşamlar arkadaslar şimdi girdim eve
Bugünüm harika geçmişti ama esim sagolsun icine etti çok moralim bozuk

Menümü paylaşayım

Sabah 8:00
Peynir zeytin domates yesil çay zeytinli cavdar ekmegi
1 tatli kasığı tereyağli bal

Ara: 12:00
kozlenmis kirmizi biber kozlenmis patlican
1 dilim kasar

Öğle 15:30
Mercimek corbasi 1 dilim ekmek

Aksam 19:00
Yagsiz patlamış misir

Bugun biraz tuhaf oldu yaaa
Ne yapacagım arkadaslar yaaa yarın icin korkuyorum :KK43:
Bı akıl verin

bugünkü menüm

sabah
2 dilim tam buğday ekmeğine peynirli domatesli sandviç

ara
1 sade türk kahvesi

öğlen
yarım porsiyon mantı
2 közlenmiş biber
1 porsiyon salata

ara
greyfurt

akşam
1 kepçe yayla çorbası
1 kepçe kıymalı pırasa
2 közlenmiş biber

2 fincan form çayı
1 fincan yeşilçay
3,5 litre su

Menümü paylaşayım

Sabah 8:00
Peynir zeytin domates yesil çay zeytinli cavdar ekmegi
1 tatli kasığı tereyağli bal

Ara: 12:00
kozlenmis kirmizi biber kozlenmis patlican
1 dilim kasar

Öğle 15:30
Mercimek corbasi 1 dilim ekmek

Aksam 19:00
Yagsiz patlamış misir

Bugun biraz tuhaf oldu yaaa
Ne yapacagım arkadaslar yaaa yarın icin korkuyorum :KK43:
Bı akıl verin

3 haftalık izinden sonra yarın beni de korkutuyor, üstelik bir de regl oldum:KK43:

tekrar hoşgeldin o zaman takımımıza:KK71: bu arada ismin nedir:KK34:

ben takım kaptanıyım,ismim neslihan,31 yaşındayım:KK14:öncelikle azmin daim olsun,inş.birlikte güzel kilolar veririz:KK16:

takımımızın bazı kuralları var,her cuma öğlen 1 den önce kilo bildirimi,bol paylaşım ve istikrar istiyoruz,birde 2 hafta denemen süren var ama azmine göre haftaya cumada listeye girebilirsin,hergün menü paylaşımı yaparsan senin içinde iyi olur,doğrumuzu yanlışımızı birlikte görmüş oluruz:KK34:

bisiklet,6 dan sonra bişey yememek,3 litre su,bunları yaptıktan sonra eminim kilolarda geldikleri gibi gidecektir,bu arada canım hedef kilonuda söylermisin,not almam lazım:KK34:

öncelikle teşekkürederim neslihancım ve diger yorum yazan arkadaşlara.geç girdim biraz işim vardı kusurabakmayın. hergün gireceğim inşallah yazmak için... ismim hülya 27 yaşındayım. kadro atamalarını bekliyorum. ve ingilizce sınavına çalışıyorum :KK43: kpds ve üds... kurallara uyacağım. ben bugün başladım yarın tartılıp yazarım kilomu ozaman :) sizinde yazdıklarınız beni çok mutlu etti bu destekle ben uçarım heralde :)

hersabah diyete başlamadan öncede böyleydi : 2 bardak su..karbonatlı

sabah : 1 dilim kepekli ekmek, salatalık,biber,1 dilim peynir ve bitki çayı 2 bardak(bitki çayımda 5'i bir yerde ve yeşil çayı birlikte demleyip içiyorum )

ara : sekersiz türk kahvesi :) kahvesiz yapamıyorum

öğlen : haşlama tavuk göğsü, bir dilim ekmek ve havuç salatası yagsız

akşam: makarna 3-4 kaşık, 2 adet ceviz, ...bitki çayı 1 bardak

ve 2.5 lt su :) suyumun içine karbonat koyuyorum.. öyle tüketiyorum. bugunlük bunlardı.. bisiklete binemedim cünkü bugün regly oldum ve agrım coktu :KK43: yarın başlıcam binmeye inşallah.. herkese iyi geceler diliyorum.

slm arkadaşlar aranıza yenı katıldım bende dıger arkadasımız gıbı memurluk sınavına hazırlanırken stresten cok yedım ve kılo aldım 173 boyundayım ve 66.5 kıloyum hedefım 60 olmak ınsallah .dıyetısyene gıttım menu verdı bakalım uymaya calısıyorum (tansıyonum dusuk oldugu ıcın sporu bırakmak zorunda kaldım )bu arada yarınkı kılo bıldırımınde bızde bulunucaz mı yoksa haftayamı bıldırımde bulunucaz

slm kızlar nasılsınız 2 gundur gıremıyorum internette sorun vardı aradım düzelttiler ... ben pek ıyı hssetmiyorum yarın bılmıyorum sonuç ne olacak şişlik var reglı haftam olucam sanırım .... off sıkıldım artık gıtsın bu kılolar :KK50: yarın spor kursum var 12 gıbı dönerim görüşürüz canlarım ... bu arada yenı gelen arkadaşlarıma hoşgeldniz diyorum .....

:KK56:

2013-01-03 tarihli kaloricetvelinizMiktarKalori

[2]antep fıstığı10 adet40

[3]Portakal1 ADET50

[4]Çavdarlı Ekmek1 DİLİM55

[5]Fırında Patates0.50 PORSİYON131.5

[6]Fırında Tavuk0.50 PORSİYON164

[7]kuru incir1 adet51

[8]Elma1 ADET60

[9]Poğaça (sade)1 ADET180

[10]Tavuklu Salata0.50 ADET117.5

[11]Cherry Domates50 GRAM9.5

[12]siyah zeytin3 adet (3gr)24

[13]pınar Labne Light20 GRAM28.84

[14]Kepekli Ekmek1 DİLİM55

Toplam :1027.34 kal.

bol su... 2 saat yürüyüş :KK8:

bu hafta korktum ama korktuğum gibi olmdı bu ara metebolizmam hızlı çalışıyor bu haftaki kilom

71.1

1.4/72.5x100=1..94 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:
ilk kilo bildirimi benden olsun
ama liste yok, nereye ekleyeceğimi bilmiyorum.

en son sanırım 54 ile izne ayrılmıştım.
56 ile izinden döndüm ve şuan yine 54üm. %0 çok mutluyum + çıkmadığım için:KK9::KK9::KK9:
sanırım izindeyken pek su içmediğim için şişmişim, eski düzenime dönünce hepsi gidiverdi:KK9::KK9::KK9:

bu hafta korktum ama korktuğum gibi olmdı bu ara metebolizmam hızlı çalışıyor bu haftaki kilom

71.1

1.4/72.5x100=1..94 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::emir_bebek:

süper kilo veriyorsun arkadaşım.

gerçektn çok azimlisin.
diyet dışında yaptığın özel bişeyler var mı?
spor ne kadar ve ne yapıyorsun?

günaydın kızlar,

bikaç gündür uğrayamıyorum yoldayken yazıları okuyorum evde rahat rahat cevap yazarım diyorum ama bi kaç gündür evde netim zor çekiyor, hiç açılmadı cepten girdim hep onda da sayfaları okurken birşey yok cevap yazarken bekle ki gelsin sayfa :KK5:

bugün işteyim yavaş ama sabit açılan netime kavuştuğum için ilk kez mutluyum yaaaa :KK52:

hafta içi spor salonundaydım. salı günü aerobik hocasıyla tanıştım. bana hareketleri yaparken yardım etti ilk kez yoruldum. çarş. günü erken gidince gözünden hiç kaçamadım beni aldığı gibi derse soktu aman yarabbim o ne hareketler dersten çıktığımda her yerim titriyordu adım atarken zorlanıyordum :KK53:

dün hareket ederken ay of demekten bi hal oldum. 8 de kas gevşetici ilaçlarını alaraktan yatağın yolunu tuttum. her yerim ağrıyor hala

kilo verememişim ama hiç şaşırmadım 2 gündür su şişesine sarılıp uyuyacağım resmen gece kalkıp 3 kere yarım litre su içtim:KK37::21:

süper kilo veriyorsun arkadaşım.

gerçektn çok azimlisin.
diyet dışında yaptığın özel bişeyler var mı?
spor ne kadar ve ne yapıyorsun?

ya aslında spor pek yapamıyorum çocuklardan dolayı ama yapabilirsem 1 saat yürüyorum.bide bu hafta tarçını çok tükettim yeşil çaya süte yoğurda ekledim onun etkisi varmı bilmem

***1.TAKIM 290.ETAP***

T_N (79,2/ / / %)
sinem866 (88,3/ / / %)
spirochet (86 / 86 / 0 / 0,00%) kilosu sabit
fitsema (77,7/ / / %)
garden (85,4/ / / %)
mlkfth (84,2/ / / %)
fefilifa (75,8/ / / %)
tasan (72,5 / 71,1 / 1,4 / 1,93%)
BuRCuCuKkK (54 / 54 / 0 / 0,00 %)

1.TAKIM ORTALAMASI %

günaydın kızlar,

bikaç gündür uğrayamıyorum yoldayken yazıları okuyorum evde rahat rahat cevap yazarım diyorum ama bi kaç gündür evde netim zor çekiyor, hiç açılmadı cepten girdim hep onda da sayfaları okurken birşey yok cevap yazarken bekle ki gelsin sayfa :KK5:

bugün işteyim yavaş ama sabit açılan netime kavuştuğum için ilk kez mutluyum yaaaa :KK52:

hafta içi spor salonundaydım. salı günü aerobik hocasıyla tanıştım. bana hareketleri yaparken yardım etti ilk kez yoruldum. çarş. günü erken gidince gözünden hiç kaçamadım beni aldığı gibi derse soktu aman yarabbim o ne hareketler dersten çıktığımda her yerim titriyordu adım atarken zorlanıyordum :KK53:

dün hareket ederken ay of demekten bi hal oldum. 8 de kas gevşetici ilaçlarını alaraktan yatağın yolunu tuttum. her yerim ağrıyor hala

kilo verememişim ama hiç şaşırmadım 2 gündür su şişesine sarılıp uyuyacağım resmen gece kalkıp 3 kere yarım litre su içtim:KK37::21:

hoşgeldin bende seni soracaktım spor yapmak keyifli keşke bende gidebilsem :KK36:

X