1 Ocak 2011'i yeni hayata başlangıç kabul edelim

burdayım canım!!

ben son 1 haftadır nişanlımla boğuşuyodum!

ayrılalım ,bitirelim derken devam etmeye karar verdik.

yarından itibaren savaş başlıyor!

benim son paketimde bi kaç tane kaldı bu gece içicem onlarıda yarından itibaren bırakıyorum..

hazırlığımı yaptım.sakızlar,şekerler.. çok zorlanırsam diye nikotin sakızıda aldım ..
Allah yardımcımız olsun, sabır ve sağlık versin diyorum.

Başaracağımıza inanıyorum..

:92::92::92:

Selam Kızlar, ben de geldim aranıza biraz gec oldu ama,, ben perşembe gunu bırakacagım. Lutfen desteklerinizi esirgemeyin.

selam cnm , sen artık bu saatten sonra gün sayılarına takılıpta moralini bozma , sanki hiç içmemiş gibi devam et kaldığın yerden ... ve bu kez kararlı ol , şöyle düşün hayatımız boyunca üzüntü duyacağımız ve moralimizin bozulacağı durumlar hep olacak , o zaman her seferinde sigarayamı sarılıcaz , o bizim uydurduğumuz bir geçici rahatlama işte ..
Allah yardımcın olsun cnm , bu sefer olacak inşallah :))

Üzüldüm canım....neyseki halletmişsiniz....nişanlılık dönemi zor gerçekten...birbirinize anlayışlı olmalısınız bu dönemde...

bugün başladın yani...hadi bakalım kolay gelsin...bende başladım bugün yeniden....
ama başarabilecekmiyim bilmiyorum....hayırlıısı.....

Selam Kızlar, ben de geldim aranıza biraz gec oldu ama,, ben perşembe gunu bırakacagım. Lutfen desteklerinizi esirgemeyin.

hoşgeldin shining.....

kolay gelsin sanada....perşembe de senin için milat olsun inşallah.....

haklısın ama sigaradan tamamen kurtulduktan sonra olan üzücü ya da sinir bozucu şeyler çok etkilemez insanı artık ,içmeyiz yani o zaman ama ilk bırakırken ki zamanlar çok etkiliyor....düşün bugün bıraktım diyorsun 1 saat sonra öyle bişey oluyor ki,biri çıkıp öyle bir geriyor ki seni gel de içme.....

neyse inşallah olur ama olmazsa da umrumda değil artık....Allah biliyor ya ne kadar uğraştım uğraşıyorum bırakabilmek için ama Allah neden bırakamadığımıda biliyor,görüyor......Allah'a havale ettim herkesi,nasıl biliyorsa öyle yapsın....içmeme sebep olanları ,benim psikolojimi,sinirimi bozan insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın!!!

BBKKFF oyle deme yaaaaa ..

bak sen bu isi hallediceksin ama sinirlenmemek cok cok onemli gercekten .. sigarayi birakicaksan sinir olmayacak cok iyi biliyorummm... ki ben hic sinirlenmeden ne krizler yasadim... allah yardm etsin sanada birakmak isteyen herkezede ..

bak istersen cok cok aza indir evlendikten sonra birak .. ama bugun de bakayin biri 1 SUBAT neden mnilat olmasin ne kadar erken baslarsanda o kadar iyi olur senin icin.. sigara v.s hersey bi yana bu yasta bu kadar siniri yasarsan ileride fiziken acisi cikyior allah korusun .. psikolojik yani bir yana beden tansiyon v.s bu yillarin birikimi sinir stres bir anda patlyior aman tatlimm daha olumlu sakin olmaya bak... ne desem icinde oldugun durumuda biliyorum sinir bopzucu seyler gercekten ama TAKMA TAKMA TAKMA bak yakinda kendi evin kendi duzenin olacak.o zaman offf diyorum nasil rahat ediceksin kafan dinlenicek timammmiii bebijimmmmm
hersey kendiliginden duzelicek sen icini gonlunu ferah tut
o kizidigin sinrlendigin anda kendini en iyi sen bilirsin sakinlesmenin yolunu ara hazirla onceden kenidni buna..

seninlede az cok konustuk beni biraz olsun taniyorsun su an o kadar sakin bir hayatim varki beni geren ,, sinirimi bozan herkezi bir bir eledim .. eger hayatimda olmaya devam etselerdi benim birakmam mumkun degildi kizmayin ama ben sigaraya boyle zamanlarda cok sarildim ve sarilirdimda.. mumkun degil yani cok zor birakirdim ..

yapi olarakta cok sinirliyim en ufacik bir seye alinganim oturur aglarim catlarim sinirimden ama kendime inanamiyorum naisl boyle mum gibi oldum ...
ama sinirlenmekten asik suratli olmaktanda biktim
bu arada sicak boitki caylari var boyle insana skainlik mutluluk veren caylar onalri icmek te guzel oluyor
ne yaparsak yapalim kendimiz icin yapmiyormuyuz ????? o zmn fazla uzatmadan ki baya uzadi yine

bugunnnnnnnnnnnn BBKKFF icin milattttttttttttt 1 subatttt
hoppa hoppa (burda bir apachi dansi)

evet aynen katılıyorum gizemli sana..
bugün 1........ bebekkafa için her gün sayalım
ayrıcada sen sorunu biliyosunda biz bişe bilmiyoz hiiçç...

Aygun alemsin kiz bir sorunumupaylasamicaz

offffffffffff bugun canim cok sIkkInnnnnnnnn .......................................

yani aklimda o illet yok ama dislerim beni mahfetti cogu curuk.. bunca yil sigara icmemlede ilgisi varmi acaba... yine doktora gitmem lazim her sene 3 kanal tredavii farz oldu bana ..

birsey farkettim az once aynada dislerimi kontrol ediyordum arka gorunmeyen yerleri yani on dislerin arka taraflari genelde sigara icerken hep ne kadar fircalasamdda sari cizik cizik olurdu simdii inci gibiler inanamadim ve su illeti bir kez daha biraktigim icin bir kez daha mutlu ve onure oldum:)...

evet aynen katılıyorum gizemli sana..
bugün 1........ bebekkafa için her gün sayalım
ayrıcada sen sorunu biliyosunda biz bişe bilmiyoz hiiçç...

selamlar canlar....

ben dün bırakamadım direk söylüyorum....içtim dün de 4 tane mi ne....

bugün bıraktım tekrar....hiç içmdeidm bu saate kadar,içesim de yok....az önce defne joy fosterın öldüğünü duydum haberlerde....inanamadım..şokk oldum....bu kadar cıvıl cıvıl hayat dolu bir insan ,küt diye .....

hayatımda hiç bir ölüme böyle şok olmamıştım.....ALLAH gecinden versin annem-babam böyle pat diye ölse anca böyle olurum....şok anlamında...yoksa üzüntü olarak tabiki ailem daha fazla olur...

gencecik bir insan bir anne ,evladını bırakıp gitti...bugün hayatın ne kadar saçmaaaa ne kadar boşşşş olduğunu bir kez daha anladım....çok aptalca geliyor hayat böyle zamanlarda.....

Allah eşine ve ailesine sabır versin.....kendisine de rahmet diliyorum....(((((

sigarayı dediğim gibi bugün içmedim hiç ama önümdeki şu telaşlı zamanlarda 1 tane ya da 2-3 tane içersem arada kendimi suçlamıycam,çünkü neden içtiğimi biliyor olacağım ve onu da kesebileceğimi biliyorum isteyince...ne olursa olsun eskisi gibi içemiyorum zaten....4 tane içsem öğğğk çok içtim diyorum,15 tane içmiş gibi hissediyorum....nasıl içiyormuşum eskiden öyle 1 paket falan yaaaa

buraya hergün yazıcam yine....evet içmiycem ama içersemde yazıcam.....

gizemli dişlerini ihmal etme canım..çok önemli bir şey diş...o kadar çok çürük vardı da niye durdun ki şimdiye kadar:S

bu arada benimde sigarayı bıraktığımda diş etlerimde kanamalar başladı...kendini tamir etmeye çalışıyor herhalde....

bugünü içmeden kapadım bu arada..yatıcam birazdan....

BBkkffffff
defne joy a bende inanamadim ... en son Ebru sallnin programina konuk oldugunda izlemistim
cok takip etmem hayrani degilim ama yeni anneydi ordada cocugunu nasil buyuttugunu anlatmisti pur dikkat dinlemistim ve hayran kalmistim... simdi bu insan gercekten øldumu? saka gibi .. hayatin kendisi saka.. inanamiyorum
Allah ailesine sevenlerine sabir versin ,, Herkes cok saskinnnn...
O cocugunu bir bayan kucaginda tasiyordu orda icim kan agladiii...............................
(

evet o görüntü de bende çok kötü oldum...hiç bişeyden haberi yok yavrucuğun...annesiz kaldı artık
((((( annesi gelmeyecek bir daha,haberi yok.....((

ben de çok çok hayranıyım diyecek kadar değilim ama çok severdim,her programını ya da onun çıktığı programı ilgiyle,severek izlerdim....babam bile çok sever....kara kız derdi ona...o bile şok olmuş,üzülmüş.....iş yerinde bile herkes şok olmuş öyle dedi.....((

kızlar size bir sır vereyimmiii
ben son bir kaç gündür öylesine aklıma sigara illeti düşüyodu ne yalan söyliyim.yani öle kriz gibi değilde can sıkıntısından falan.
sonra dedim bu ne yaa nerden çıktı bu istek gene nereye kadar kendimi soğutmazsam sanırım bu ömür boyu sürecek bu istek..
veee netten allaen carr kitabını indirdim şuan okuyorum inanmazsınız hiç bukadar iyi olmamıştım tamamen saçma geliyo artık istekler bana..
tavsiye ediyorum hepinize..
üstelik bugün çok stresli ve sinirli bir gün geçirmeme rağmen aklıma bile gelmedi o illet..
çok rahatlıkla atlattım sterseimi
bebekkafa kesinlikle tavsiye ediyorum canım..
hatta şiddetle...

hmmm:26::26::26::26:
bu olasilik hepimiz icin gecerli
ama kendi kendine cozumunu cok guzel bulmussun
eger yasarsam sigaraya ozlem duyarsam muhakkak inceleyecegim ,, ben viudeosunu bir kere izlemistim
gayet basarilydi.. kitabinada bakarim
birde karabas otu cayi yada sapini sigarayi briakipta ilerde cnai isteyenler kullanirsa cok etklili oluyormus bende havalar isininca muhakak deneyecegim cunku eminim cnaim isteyecek
icicekmiyim HAYIRRRRRR
ama iskenceye donusturmeden boyle kucuk taktiklerle gecirirsem cok guzel olur

evett buda benim aklımda olsun..
bende havalar ısınca falan istermiki canım diyorum hep ama o kitaptan sonra onuda aşarım inşallahhh..

ben onun videosunu izlemiştim...o an baya etkili gelmişti ama sonra tırt.....

bu arada bugün 2 tane içtim....yalan yok söylüyorum....
bu haftadan itibaren de telaşlarım başlıyor iyice....alışveriş falan çeyiz için...bakalım ne yapıcam

bu arada bugün ankarada ostimde patlama oldu biliyorsunuz,nişanlımların iş yeri orda,kayınpederimle....aklım çıktı bişey oldu diye...elim ayağım titredi....aradım hemen,neyseki onlarla alakası yokmuş....biraz aşağsındaymış olay yeri ....Allah rahmet eylesin ölenleri,ailelerine sabır versin,bana korkusu yetti....((

herkes içtim diye bana küstü galiba

bugün içmedim kızlar...karabaş otu sapı çiğnedim yine ilk başta yaptığım gibi....

herkes içtim diye bana küstü galiba

bugün içmedim kızlar...karabaş otu sapı çiğnedim yine ilk başta yaptığım gibi....

sana sadece şu kadarını söyliyim canım.sen o bir tanelerei veya bir nefesleri içtiğin sürece bıraktın sayılmaz vede asla bırakamazsın..
allen carr da öyle söylüyo vay o 1 tane 2 tane içenlerin haline onlar için dahada zor bırakmak onlar daha çok özlüyor ve daha değerli sigara..
yani canım bırakmak istiyosan azaltmıycksın direk keseceksin..
Allah yardımcın olsun...

geçmiş olsun bebekkafa..
büyük tehlike atlatmışsınız..
Allah sabır versin ölenlerin ailelerine..

bbkkfffff ffffffffffffff yani ffffffff=)) birak artik sigarayo konuyu ac ,, git kendin ohh ic
saka bir yana
o kaza icin gecmisler olsun ailelere sabirlar olsun..

benim gunlerdir basim tuhaf tuhaf agriyor
hani cok sigara icince bas agrirya onun gibi yaa cok rahatsiz etmeye basladi.. sinir oluyorum
bir aydirda benim kizin gece uykulari cok kotu surekli uyyaniyor uyku dengem bozuldu
acaba diyorumyeterince uykumnu alamiyorumdami boyle oluyor
her sabah yorgun kalkiyorum yataktan cikasim gelmiyor ve inanirmisiniz bogazimda sanki sigarayi cok icmisim gibi tuhaf bir his olmaya basladi .. bir gicik bir gicikk

Basimin agrisi acaba uykusuzlukmu stresmi sIkIntImI ne anlamadim gitti..
Guya sigara biraktim 2 ay oldu sanki daha kotu oldum:S
mal gibi bos bos kaldim yani sigara bugn aklima geldi gitti aslinda nasilda kandirtiyorum kendimi o pis seyi sosyal aktivitem gibi gormeye basladim bu aralar
sirf icmiyorum diye icimden biside yapmak gelmiyor yani arkadas ziyaretlero v.s
havalarda soguk zaten tikandim kaldim evde
aslinda hep bahardan guzel havalardan korkardim ama ben bu soguk havalari sevmemeye basladim
icime daral geliyor bunaldim ya

aaa bu ne bicim bir hayat demeye basladim sanirim ben =)

yani canim hiiiccc birsey istemiyorr sadece yatip uyumak istiyorum
sanirim depresyondayim KESIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…