05 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
hosgeldiniz arkadaslar guzel paylasimlarda bulunmak uzere

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi gunesim07
merhabalar bn yeni üye oldum umarım güzel günler geçiricem...

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkadaşlar bende yeni üye oldum.umarım güzel vakit geçiririz:1rolleyes::1rolleyes:

• Konu Sahibi gunesim07
hoşbulduk arkadaşlar.çoktandır paylaşımlarınızı okuyorum ve çok hoşuma gidiyor. inşaallah benim sorularıma da cevap yazan çıkar. hepinize iyi günler mutlu ömürler dilerim.kaydirigubbakcemile5:uhm:

• Konu Sahibi gunesim07
benim bugün 21. günüm ve progesteron testi yaptırdım. testin sonucu 60 çıktı. acaba hamile olabilirmiyim.çok merak ediyorum. cevap bekliyorum

• Konu Sahibi gunesim07
selam bende geldım arkadaşlaryerimseniben hepinize iyi paylaşımlar dilerim ve umarım evde yalnız kaldığım sıkıcı vakitlerde hayatıma renk katarsınız

• Konu Sahibi gunesim07
benim adım yeşim.uzun süredir bu siteyi yakından takip ediyordum,kurulan ortam,konular,paylaşım gerçekten çok güzel.herkese merhabalarımı sunmak istiyorum herkese iyi forumlar...a.s

• Konu Sahibi gunesim07
herkeze selam aranıza katıldıgım ıcın mutluyum ayrıca yenı arkadaslar tanıyaxcagım ıcın dehihoyyyt

• Konu Sahibi gunesim07
slm cnm hoşgeldin aramıza :enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
merhabalar sizlerin arasına katılmak çok güzel

• Konu Sahibi gunesim07
bende yeniyim ama uzun zamandır takip ettiğim bir site bayanlar için çok güzel

• Konu Sahibi gunesim07
bu gün üye olanlar hoş geldiniiiz

• Konu Sahibi gunesim07
Merhabalar
Yeni üyeyim. Ev işlerinden fırsat buldukça internette gezmeyi araştırmayı severim.
Anlatmayı ve dinlemeyi sevenlerdenim. Umarım iyi Paylaşımlı Arkadaşlıklar kurabilirim.
Ezgi

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba bayanlar,
Bende aranıza yeni katıldım.
Sİtenizi üye olmadan önce de takip ediyordum.
Gerçekten çok faydalı paylaşımlar yapıyorsunuz.
Bende yoğun iş temposu arasında aranıza katılıp sizlerle hem stres atmak,hem neşelenme hem e bir şeyler paylaşmak istedim.
Hepinize kucak dolusu selam ve sevgiler :)
hihoyyyt

• Konu Sahibi gunesim07
yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…