05 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
bende yeni üyeyim anlatmayı pek sevmem ama dinlemeye bayılırım umarım beni de aranıza alırsınız

• Konu Sahibi gunesim07
slm laaarrr herkeseee bende yeni geldim acayip güzel konular ve paylaşımlar war şimdiden herkese teşekkür ederimm :))))

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar bugün üye olduğum daha ama uzun süredir sitenizi takip ediyorum.inşlh ii vakit geçirirz

• Konu Sahibi gunesim07
yaklasık bi saat önce üye oldum sorunlarımızı tartışabilecegimiz belkide çözüm bulabilecegimiz güzel bi ortam herkese teşekkür ederim şimdiden..

• Konu Sahibi gunesim07
selamlar herkese...izmirde yaşıyor ve çalışıyorum...kadınlar kulübüne üye olmaktan çok mutluyum.32 yaşındayım ,bir kızım var...sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi gunesim07
allah bağişlasin kızını cnm hoşgeldin armıza

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba bende bu gün üye oldum 23 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 1 yaşında bir kızım var siteyi çok beğendim görüşmrk üzere

• Konu Sahibi gunesim07
Herkese merhabalar diyorum..Ben aranıza yeni katıldım..inşallah güzel şeyler paylaşırız..iyi günler herkese...

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar merhaba adım merve bende bugün üye oldum ama daha öncedende siteyi takip ediyordum bundan sonra görüşmek üzere

• Konu Sahibi gunesim07
selamlar herkese...izmirde yaşıyor ve çalışıyorum...kadınlar kulübüne üye olmaktan çok mutluyum.32 yaşındayım ,bir kızım var...sengözlerimebaksanab

Merhaba, Izmirli arkadasim.Hosgeldin.:sm_cool:

• Konu Sahibi gunesim07
bende yeni üyeyim.aşılama yaptırdım yaşadıklarımı paylaşmak için üye oldum

• Konu Sahibi gunesim07
Herkese merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım. Güzel paylaşımlarda bulunabilmek ümidiyle... SEVGİLER

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar merhaba adım hazal uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama üye olmak bu güne nasipmiş
herkese iyi forumlar iyi eglenceler

• Konu Sahibi gunesim07
hoşbulduk merhaba arkadaslar ben sibel umarım güsel vakit gecirirm :dance:

• Konu Sahibi gunesim07
Ben de aranıza yeni katıldım.birlikte güzel şeyler paylaşacağımıza eminim.:1hug

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…