05 02 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

bende yeni üyeyim anlatmayı pek sevmem ama dinlemeye bayılırım umarım beni de aranıza alırsınız:eek:

slm laaarrr herkeseee bende yeni geldim acayip güzel konular ve paylaşımlar war şimdiden herkese teşekkür ederimm :))))

merhaba arkadaşlar bugün üye olduğum daha ama uzun süredir sitenizi takip ediyorum.inşlh ii vakit geçirirz

yaklasık bi saat önce üye oldum sorunlarımızı tartışabilecegimiz belkide çözüm bulabilecegimiz güzel bi ortam herkese teşekkür ederim şimdiden..

selamlar herkese...izmirde yaşıyor ve çalışıyorum...kadınlar kulübüne üye olmaktan çok mutluyum.32 yaşındayım ,bir kızım var...sengözlerimebaksanab

allah bağişlasin kızını cnm hoşgeldin armıza

merhaba bende bu gün üye oldum 23 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 1 yaşında bir kızım var siteyi çok beğendim görüşmrk üzere

Herkese merhabalar diyorum..Ben aranıza yeni katıldım..inşallah güzel şeyler paylaşırız..iyi günler herkese...:eek:

arkadaşlar merhaba adım merve bende bugün üye oldum ama daha öncedende siteyi takip ediyordum bundan sonra görüşmek üzere :nazar:

bende yeni üyeyim.aşılama yaptırdım yaşadıklarımı paylaşmak için üye oldum

Herkese merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım. Güzel paylaşımlarda bulunabilmek ümidiyle... SEVGİLER

arkadaşlar merhaba adım hazal uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama üye olmak bu güne nasipmiş
herkese iyi forumlar iyi eglenceler

hoşbulduk merhaba arkadaslar ben sibel umarım güsel vakit gecirirm :dance:

Ben de aranıza yeni katıldım.birlikte güzel şeyler paylaşacağımıza eminim.:1hug

X