Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Ayy kızlar az önce işyerinde yemeğe çıkarken merdivenlerde düştüm acımadı bi yerim ama çok korktum birde rezil oldum abi gördü çok korktu aman aman falan of bir şey olmamıştır değil mi böyleçıkarken kapaklanırsın ya öyle acımadı bi yerim ama korktum
Geçmiş olsun çok

Kızlar selamm bende dünden beri az yemek yiyorum ve halsizlik var mide bulantısıda haftasonu evdeyim diye prilam içmeyeyim dedim özellikle çöp kokusuna kalan yemeklerde midem bulanıyo 🥹🥹🥹 baş ağrımda var şuan bel ağrımda oldu 7+6dayımm🥰

Kızlar bebek 10 haftalık olunca benim goguslerdeki sertlik azaldı böyle biraz yumuşadı sanki, ben yine tedirgin oldum, var mı benzer durumu yaşayan?
Benim de öyle olmuştu. Bulantılarım ve kasık ağrılarım da azalmıştı. Hormonal adaptasyona bağlı böyle oluyormuş. Normal yani. Sonrasında 13 haftalıkken kontrole gittim perşembe günü, her şey yolundaydı 🙏🏻 umarım sizin de öyledir. Sıkmayın canınızı 🤗

Kızlar selam bende kasım annesi olacağım inşallah usg tahmin yapan var mı Banada erkek diyorlar 😁Kasım ayı erkek ayı herhalde 😂

X