Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya iste normalmis baktm herkeste ayni sey. Uzanirken dinlenirken bisi yok. ayakta kalinca yuruyunce altta bir doluluk hissi kasiklarda vir agirlk oluyor. Yani karnimizda nerdeyse kavun kadr bir sey var normal bence😀😀
Ben geçen gin oğlumla basketbol ve futbol oynadım canım 😂 çalışıyorum zaten 7de evden çıkıyorum akşam 7.15 te falan anca evde oluyorum eve gidince de oğlumla mesaim başlıyor sonra zaten onu uyuturken uyuya kalıyorum 😂

Ya canım senle haftamız aynıydı benimde aynı oluyor karnımda böyle bebek kasılıyor toplanıyor kasıkta tuhaf hisler oluyor korkuyorum yürümek istemiyorum 🥹
O bende de var doktor bir olumsuzluk soylemediyse bence hafif az mesafe de olsa yürüyün inanın psikolojik olarak fiziksel olarak kendinizi çok iyi hissedeceksiniz

Kizlar ogretmen olan arkdslar. Malesef 32. Haftamiz yaza geliyor ama ben sonraki haftalarimi dogm sonrasina atmak istiyorm . Olmuyor dimi. Hem dogm sonrasi hem oncesi kullanamiyorz. Bir arkds olur dio yaz da olsa atabilirsn dio ama cognlk olmaz dio
Maalesef olmuyor diye biliyorum ben dee. 32 haftada ayrılmışız gibi davranıyorlarmış. Çok saçma ama öyle

Kizlar ogretmen olan arkdslar. Malesef 32. Haftamiz yaza geliyor ama ben sonraki haftalarimi dogm sonrasina atmak istiyorm . Olmuyor dimi. Hem dogm sonrasi hem oncesi kullanamiyorz. Bir arkds olur dio yaz da olsa atabilirsn dio ama cognlk olmaz dio
Ben de olmaz diye biliyorum net bir şey öğrenenedim daha ama

X