Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    56
Selam canlar günaydın bende doktordan çıktım
12 haftalık olmuşuz ense kalınlığı burun yapısı falan güzel dedi şükür
2 li test için kan verdim, cinsiyet tahminim var dedi bende söylemeyin net olmadan hocam parti yapcaz dedim
10 gün sonra da cinsiyet öğrencez bakalım. Bgn kontrol de hep uyudu yavrum rahatça pozlar verdi
Ama sanki erkek:)) ben bişeyler gördüm gibi😁
Günaydinnn kizlarrr🐣🌸🧡🐥 Mutlu Pazarlar👋🏻

Bnmde tahminim oldu şimdi bak bu kdr erken gördüyse acaba erkek mi demeden geçemedim erkekler dha erken gösterirmiş kendilerini ya🙈

Günaydı 😁
Yok kuzum ya o belli olmaz doktorun tecrübesi de önemli tabi ama benim 5 Sene önce 11+2 De doktorum çok emin şekilde kız demişti

k
😀😀 Allah Allah bunu ilk kez duydum olabilir herşey olablr ben fikrimi söyledim bakalım çikacak mi😎 bnde ki de his karnımdakini nedense en başından beri erkek hisssediyorum eğer çıkarsa yazicam buraya kizm olsun istiyordum ama hep erkek hissi verdi bebiş 🙃

Kızlar 12. Haftada hala bulantısı devam eden var mı ?
Son bi kaç gündür en başa döndüm aşırı bulantım var 😢

11.haftadayım hala devam ediyor 😏bulantı ilacıyla duruyorum. Yiyemiyorum bir şey.
Hamile kaldığımdan beri 5 kilo verdim.
Kimisi doğuma kadar devam eder bulantılar diyor inş etmez 😯

😀😀 Allah Allah bunu ilk kez duydum olabilir herşey olablr ben fikrimi söyledim bakalım çikacak mi😎 bnde ki de his karnımdakini nedense en başından beri erkek hisssediyorum eğer çıkarsa yazicam buraya kizm olsun istiyordum ama hep erkek hissi verdi bebiş 🙃
Aynn hatta biz parti yapacaktık cinsiyet falan beklemiyorduk pat diye söylemişti doktor emin midinz demiştim ayy şöyle bir düşündüm içimden kız geçti senin bende kız hissettim herkes erkek diyor şu ara gönlüm erkekten yana 😁😁 cuma öğreneceğim inş

Aynn hatta biz parti yapacaktık cinsiyet falan beklemiyorduk pat diye söylemişti doktor emin midinz demiştim ayy şöyle bir düşündüm içimden kız geçti senin bende kız hissettim herkes erkek diyor şu ara gönlüm erkekten yana 😁😁 cuma öğreneceğim inş
gaber ver o zmn bana da 😄 merak ettim

Günaydın güzel anne adayları musmutlu pazarlar 🥰size bir sorum olacak dün ve bugün benim sol kasığımın hafif üstünde bi ağrı var sanki bebek oraya geldi dayandı gibi asla soluma dönüp yatamıyorum böyle hisseden var mı yani

Günaydın güzel anne adayları musmutlu pazarlar 🥰size bir sorum olacak dün ve bugün benim sol kasığımın hafif üstünde bi ağrı var sanki bebek oraya geldi dayandı gibi asla soluma dönüp yatamıyorum böyle hisseden var mı yani
Günaydın güzellikler 🥰💞 bende de arada oluyor yavrum ağrı giriyor bir anda yatamıyorum 😂

İki gündür o ağrıyı çekiyorum bi bende mi acaba dedim 9+2’yix bugün ama hiç gece uykusu tam değil sürekli tuvalete çıkıyorum bugün de bu ağrı eklendi 😀😀😀
Benimde öyle ya, geceleri kesintisiz uyuyamıyorum ve daha şimdiden. Sürekli tuvalete kalkıyorum vücutta hep o saatte uyanmaya alıştığı için artık kendi kendime uyanıyorum tuvalet olmasa bile. Bende sağ ve yüz üstü yatamıyorum kasığımda ağrım oluyor sadece soluma yatınca rahat ediyorum. 10+3ten selamlassrr ::))))

Evet aynı sanki bende bi kaç gündür hissediyorum ara ara solda dye o tarafa dönemiyorum canımı acıtmıyor acı gbi değil sızı gibi oluyor

Kızlar benim vücudumda bi kaç gündür döküntüler var böyle sivri sinek ısırıgı gibi önce kaşınıp sonra sönüyor kendiliginden benzer birşey yaşayan var mı ?
Benimde dedigin gibi bu gun bedenimin her kısmında tarif etdigin gibi sinek isirmiş gibi kızarık kabarik bebegim daha 21gunluk ona gececek diye korkuyorum alerjili biriyim ben ama hic bir seyde yemedim bir anda ne oldu anlamadim.Denk gelince yazmak istedim.

Günaydın herkese. Dün kontrolüm vardı ve ne yazık ki bebeklerden birinin kalbi durmuş. Diğer bebeğim şimdilik iyi gelişimi devam ediyor ama risk altında dedi doktorumuz. Keselere çok yakın kanama alanı oluşmuş.
Yaa üzüldüm arkadaşım Allah kalan bebeğinin sağlıkla gelmesini nasip etsin inş kaç haftalıksın üzme kendini kalan bebebğin için
Kanamam falan oldu munpeki

Günaydın herkese. Dün kontrolüm vardı ve ne yazık ki bebeklerden birinin kalbi durmuş. Diğer bebeğim şimdilik iyi gelişimi devam ediyor ama risk altında dedi doktorumuz. Keselere çok yakın kanama alanı oluşmuş.
Çok üzüldüm Allah kalana sağlıklı kolaylıkla ve güzellikler nasip etsin inşallah

Benimde öyle ya, geceleri kesintisiz uyuyamıyorum ve daha şimdiden. Sürekli tuvalete kalkıyorum vücutta hep o saatte uyanmaya alıştığı için artık kendi kendime uyanıyorum tuvalet olmasa bile. Bende sağ ve yüz üstü yatamıyorum kasığımda ağrım oluyor sadece soluma yatınca rahat ediyorum. 10+3ten selamlassrr ::))))
Sağa veya sola tam yatınca o kasıkta tıkanıyor gibi
Ağrı bende de var normal ve beklenen bişi o zaman o

İki gündür o ağrıyı çekiyorum bi bende mi acaba dedim 9+2’yix bugün ama hiç gece uykusu tam değil sürekli tuvalete çıkıyorum bugün de bu ağrı eklendi 😀😀😀
Pozisyonu değişince hemen geçiyo ama o ağrı bende üstüne gibi sağa veya sola tam yatınca biraz oluyo.bende sizinle aynı dönemim.Neden oluyo acaba o.tuvalet olayı bende bir tık azaldı çok su içersem oluyor bir tek.enfeksiyon varmış ilk tetkiklerde idrarda çıktı, antibiyotik yazınca azaldı sanki.Daha kontrole 2 hafta var vallahi merak ediyorum içerde iyimi nasıl diye :KK43: ikinci kontol arasına bir ay koymuştu bizim doktor.İnsan görüp emin olmak istiyor.. herhalde iyidir dimi ? aksi bişi olsa bilir miyiz ki ?

Yaa üzüldüm arkadaşım Allah kalan bebeğinin sağlıkla gelmesini nasip etsin inş kaç haftalıksın üzme kendini kalan bebebğin için
Kanamam falan oldu munpeki
Amin çok teşekkür ederim. Sat a göre 9+1 bugün ama ölçümlerde biraz geriden geliyorlardı. Kalbi duran bebeğimin 7+6 da durmuş kalbi. Diğer bebeğim 8+5 gözüküyor. Çarşamba günü biraz lekelenmem başlamıştı.

X