Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Pozisyonu değişince hemen geçiyo ama o ağrı bende üstüne gibi sağa veya sola tam yatınca biraz oluyo.bende sizinle aynı dönemim.Neden oluyo acaba o.tuvalet olayı bende bir tık azaldı çok su içersem oluyor bir tek.enfeksiyon varmış ilk tetkiklerde idrarda çıktı, antibiyotik yazınca azaldı sanki.Daha kontrole 2 hafta var vallahi merak ediyorum içerde iyimi nasıl diye :KK43: ikinci kontol arasına bir ay koymuştu bizim doktor.İnsan görüp emin olmak istiyor.. herhalde iyidir dimi ? aksi bişi olsa bilir miyiz ki ?
İdrarda enfeksiyon olunca akıntı rengi vs nasıl oluyor ya da şikayetin var mıydı başka?? Bende hamileliğin başından beri hep sarı bir akıntı var.iki defa idrar testi baktırdım çok az çıktı enfeksiyon. Ama tekrar baktırsam mı bilemedim??

Beni de Allah’ın gücüne gitmesin ama hamile olmak çok yormaya başladı . Hiçbirşey yiyemiyorum . Ne yersem kusuyorum azıcık yürüyeyim kalbim patlıcak sanki öyle şişiyor gibi hissediyorum . Popo üstümde belimde hep bir ağrı. Sanki tansiyon hep düşük hep halsiz yorgun. Herşey kokuyor : Allahım diyorum 3 ay böyle geriye 6 ay nasıl geçecek. Herhalde bebişlerimiz büyüyor bizden daha çok beslenmeye başladılar sanırsam . Ben kendim beslenemeyince yıprandıgımı düşünmeye başladım

Pozisyonu değişince hemen geçiyo ama o ağrı bende üstüne gibi sağa veya sola tam yatınca biraz oluyo.bende sizinle aynı dönemim.Neden oluyo acaba o.tuvalet olayı bende bir tık azaldı çok su içersem oluyor bir tek.enfeksiyon varmış ilk tetkiklerde idrarda çıktı, antibiyotik yazınca azaldı sanki.Daha kontrole 2 hafta var vallahi merak ediyorum içerde iyimi nasıl diye :KK43: ikinci kontol arasına bir ay koymuştu bizim doktor.İnsan görüp emin olmak istiyor.. herhalde iyidir dimi ? aksi bişi olsa bilir miyiz ki ?
😀valla nede çok merak ediyorum ama bu ağrıları hissedince falan iyisin annem demek ki diyorum 😀benim de cumartesi günü muayenem 2 haftadır görmüyorum merak ediyorum eşim asla yanaşmıyor gidip görmeye bekleyelim diyor büyüsün diyor bende seslenmiyorum söz verdim kaygılı bi anne olmayacağım diye

Benimde öyle ya, geceleri kesintisiz uyuyamıyorum ve daha şimdiden. Sürekli tuvalete kalkıyorum vücutta hep o saatte uyanmaya alıştığı için artık kendi kendime uyanıyorum tuvalet olmasa bile. Bende sağ ve yüz üstü yatamıyorum kasığımda ağrım oluyor sadece soluma yatınca rahat ediyorum. 10+3ten selamlassrr ::))))
Ayyy aynı bende sadece sağ tarafıma yatınca rahatım oluyor ama havalar ısınmaya başladı kesintisiz uyku kim unuttum gece mutlaka 2-3 defa kalkarım sabah da erkenden kalkıyorum 😀

Beni de Allah’ın gücüne gitmesin ama hamile olmak çok yormaya başladı . Hiçbirşey yiyemiyorum . Ne yersem kusuyorum azıcık yürüyeyim kalbim patlıcak sanki öyle şişiyor gibi hissediyorum . Popo üstümde belimde hep bir ağrı. Sanki tansiyon hep düşük hep halsiz yorgun. Herşey kokuyor : Allahım diyorum 3 ay böyle geriye 6 ay nasıl geçecek. Herhalde bebişlerimiz büyüyor bizden daha çok beslenmeye başladılar sanırsam . Ben kendim beslenemeyince yıprandıgımı düşünmeye başladım
Hepimizin farklı farklı zorlukları var cnm bence sağlıklı olsunlarda bebişler inşallah napalım annelik kolay değil.moralleri yüksek tutmak için çabalamaya devam:KK66:

Günaydın herkese. Dün kontrolüm vardı ve ne yazık ki bebeklerden birinin kalbi durmuş. Diğer bebeğim şimdilik iyi gelişimi devam ediyor ama risk altında dedi doktorumuz. Keselere çok yakın kanama alanı oluşmuş.
Allah diğerini size bağışlasın inşallah sağlıkla 🤲🤍

Ayy kızlar az önce işyerinde yemeğe çıkarken merdivenlerde düştüm acımadı bi yerim ama çok korktum birde rezil oldum abi gördü çok korktu aman aman falan of bir şey olmamıştır değil mi böyleçıkarken kapaklanırsın ya öyle acımadı bi yerim ama korktum

Kızlar bebek 10 haftalık olunca benim goguslerdeki sertlik azaldı böyle biraz yumuşadı sanki, ben yine tedirgin oldum, var mı benzer durumu yaşayan?

Ayy kızlar az önce işyerinde yemeğe çıkarken merdivenlerde düştüm acımadı bi yerim ama çok korktum birde rezil oldum abi gördü çok korktu aman aman falan of bir şey olmamıştır değil mi böyleçıkarken kapaklanırsın ya öyle acımadı bi yerim ama korktum
Bi yerin acimadiysa hiç bişey olmamıştır Allah'ın izniyle

Allah korusun canım

Hepimizin farklı farklı zorlukları var cnm bence sağlıklı olsunlarda bebişler inşallah napalım annelik kolay değil.moralleri yüksek tutmak için çabalamaya devam:KK66:
Öyle gerçekten kolay değil. Benim böyle değildi bu son 2 haftadır böyle oldu . Sanki yeni hamile kalmış gibi 🤪

Aman dikkat canım artık ekstra dikkat etmemiz lazım ☺️ iyisin demi

X