Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    114
Benimde midem bazen fena yanıyor. Yemekten sonra değişik oluyor midem. falım sakız çiğneyince rahatlıyorum ilginç şekilde. Önceden hiç çiğnemezdim şimdi sürekli sakızlayım. Annemde çok çiğneme çocuk boklu olur diyor 😂
Zaten boklu olacak deseydin, boksuz bebe mi var? 😂
Ya bazen ilk lokmayı yutunca yanmaya başlıyor anında. Sakız tükürük salgısını artırdığı için rahatlatıyor evet. Bir de karbonatlı su rahatlatıyor.

Zaten boklu olacak deseydin, boksuz bebe mi var? 😂
Ya bazen ilk lokmayı yutunca yanmaya başlıyor anında. Sakız tükürük salgısını artırdığı için rahatlatıyor evet. Bir de karbonatlı su rahatlatıyor.
Ya aynısını yaşıyorum resmen yutarken yanmaya başlıyor. Eşim psikolojik olduğunu iddia ediyor ama öyle değil bence

İyi pazarlar kızlar, bu hafta ikinci kez kanama ile hastaneye gittim. Bebişimin plasentası aşağıdaymış ve içerde de az bir şey kanama alanı gözüktü o sebeple kanamam oluyormuş, başına gelen var mı acaba?
Ve dualarınızı bekliyorum sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲🏻❤️
Çok geçmiş olsun canım 🙏 bir an önce kanaman geçer inşallah 🙏

İçim rahatladi gerçekten sanki karnımi ikiye böldüler Sandim, geçmiş olsun canım bende hasta olcak gibiyim gözlerim bile kaşınıyor yada alerji oldum 🤦
Ya bu çöl tozları mahvetti hepimizi. Bence ondan arttı alerjimiz. Normalde hasta hissetmiyorum ama sürekli hapşuruyorum burnum akıyor. Genzim dolu. Bıktım artık burnumu silmekten. Hapşurunca giren ani sancılardan 😔😔

İyi pazarlar kızlar, bu hafta ikinci kez kanama ile hastaneye gittim. Bebişimin plasentası aşağıdaymış ve içerde de az bir şey kanama alanı gözüktü o sebeple kanamam oluyormuş, başına gelen var mı acaba?
Ve dualarınızı bekliyorum sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲🏻❤️
Geçmiş olsun. Plasenta yukarı doğru çıkabiliyor gebeliğin ilerlemesiyle. İnşallah bir an önce çıkar yukarı.

Günaydın kızlar🤍 14+1. Haftadan selamlar. İkili test sonucum biyokimyasal risk 1:76 kombine risk 1:374 çıktı. Doktorum cok korkuttu beni dün nipt testi yaptırdık Fransa’ya gönderdik. 15 günde çıkacakmış sonuç. Dua edin bana olur mu.. Aslında başka tanıdık doktorlara sorduğumda öyle korkulacak değerler değil dendi ama benim doktorum direkt kötü dedi :KK43:
Merhaba Eurofins firmasına mı yaptırdınız? Ben ikili test yaptırmadım yaş dolayısı ile yüksek risk denir diye. Doktorum da nipt testi önerdi ve bu firmada yaptırabilirsin dedi. Bu testten de çok emin olamıyorum yalancı pozitiflik oluyor diye ama neyse. Bu arada arkadaşım ikili test yaptırdı, onda da yüksek risk demişler yaş dolayısı ile ve kombine risk 1/200 küsur bir şeydi. Sizinkine göre daha riskli ama niptte temiz çıktı. İçinizi ferah tutun.

Hava kalması önemli değil çünkü damar içine değil deri altı yağ dokusuna yapıyoruz. Hatta doz kaybı olmasın diye havasını almayın diyorlar almaya çalışınca bir iki damla kaçıyor çünkü.
Ya aldım sandım alamamışım kalmış içinde şişti kaldı kolumda. Hastane ya da eczane de uzak soramadım kimseye

Ya aldım sandım alamamışım kalmış içinde şişti kaldı kolumda. Hastane ya da eczane de uzak soramadım kimseye
Yok o şişmesi hava kaldığı için değil bence. Benim de arada şişiyor, bilye gibi kalıyor birkaç gün. Ben göbek ve bacaklara yapıyorum, bacaklarımda şişiyor hep. Hatta bir kere sanırım kasa denk geldi bacakta avuç içi kadar şişmişti.
Kola sadece bir defa yaptım onda da gece bile uyutmadı ağrıdan.

Yok o şişmesi hava kaldığı için değil bence. Benim de arada şişiyor, bilye gibi kalıyor birkaç gün. Ben göbek ve bacaklara yapıyorum, bacaklarımda şişiyor hep. Hatta bir kere sanırım kasa denk geldi bacakta avuç içi kadar şişmişti.
Kola sadece bir defa yaptım onda da gece bile uyutmadı ağrıdan.
1 haftadır yapıyoruz koluma hiç olmadı öyle. Eşim yapıyor 90 derece açıyla yavaş yavaş yapıyor hiç şişme olmadı. Göbek ince bacak da sert bence o yüzden kol daha az acır gibi geliyor

Kizlar gunaydin bende bulamadiklari bir ishal sorunu var duzenli ishal oluyorum sonu hastahanede bitiyor butun testlerden gectim lokasit dediler tamam enfeksiyona karsi tek kullanimlik jlac verdiler kan depolarim bosalmis ona basladik trioit yukselmis onunda ilaci artti ama ishalin caresi yok suanda neyapmam lazim ve baya geliyor gun icerisinde boyle sorun yasayan varmi patates muz elma ve su iciyorum haska biseyde yemiyorum yasakladj doktorum
Geçmiş olsun, acaba alerji mi gelişti hamilelikte? Süt alerjisi olabilir belki de. Test yaptırdınız mı? İnşallah geçer gider.

1 haftadır yapıyoruz koluma hiç olmadı öyle. Eşim yapıyor 90 derece açıyla yavaş yavaş yapıyor hiç şişme olmadı. Göbek ince bacak da sert bence o yüzden kol daha az acır gibi geliyor
Benim eşimi kan tutuyor, iğne falan da kötü ediyor onu, bayılır kalır diye korkuyorum 😂 Koluma kendim yapmıştım doğal olarak iyi sıkamadım ve dedim ki Arte boşver kolu. Göbekte sıkıntı yaşamıyorum sadece morardığı için bacakları da kattım işe ki dört günde bir sıra gelsin. Dediğin gibi bacaklar sert ve çok yağ yok o sebeple zor oluyor ama en azından sıkıştırıp yapabiliyorum.

X