Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    114
Kızlar idrar yolunda enfeksiyonum var, dün akşam doktorun verdiği tek içimlik tozdan içtim ama valla o kadar çok tuvaletim geliyor ki 4 buçuk saat sonra mecbur tuvalete gittim, ne kadar süre sınırı var beklemek için içtiğimizde ilacı bilen var mı?
Valla ben 2 saat anca dayanabilmiştim ama iyi gelmişti

hamilelik öncesi de vardı bende ama şu an daha da zorlanıyorum. doktor mr çektir dedi. hamilelikten önce çektirmiştim fıtık yoktu. şu an hareketsizlik de etkiliyor sanırım. belki ortopedik oturma minderi işe yarayabilir diye düşündüm de tecrübe eden varsa önerilere de açığım.
Kaçıncı haftandasın canım? Benim senin gibiydi yürüyemeyecek kadar ağrım oluyordu doktorum magnezyum verdi bir de ara ara belime ilaçsız ısı bandı kullandım, bel minderi de aldım. Biraz biraz idare etti.. 16. Haftadan sonra baya kesildi bel ağrım şu an daha iyiyim çok şükür.

Kaçıncı haftandasın canım? Benim senin gibiydi yürüyemeyecek kadar ağrım oluyordu doktorum magnezyum verdi bir de ara ara belime ilaçsız ısı bandı kullandım, bel minderi de aldım. Biraz biraz idare etti.. 16. Haftadan sonra baya kesildi bel ağrım şu an daha iyiyim çok şükür.
16+3üm ultrasona göre. ısı bandının markası nedir acaba? cuma doktor randevum var sorayım izin verirse kullanayım ben de. magnezyum da soracağım umarım işe yararlar. evden çalışıyorum, laptop başında koltukta uzanarak çalışıyorum çünkü oturmak da rahatsız ediyor sürekli. herhalde ondan oluyor :KK43:

Ben bunu kullandım canım. İlaçsız olması önemli 8 saat diyor ama 4 saatten fazla tutmadım ben. Oturarak çalışıyorsan bel minderi kesin al derim. Magnezyum işe yaradımı hiç bilmiyorum bir şekilde geçirdim umarım tekrar etmez 😕 meggymeg meggymeg

Eklentiler

• A2C7EB7E-12A2-45F7-8C67-27C9D30574E4.jpeg
    A2C7EB7E-12A2-45F7-8C67-27C9D30574E4.jpeg
    147,6 KB · Görüntüleme: 8
Kizlar normalde hapşırmadan önce cenin pozisyonu alırım yatarken, az önce yatıyordum ani bir hapşırma geldi bebeğin olduğu yer tam karnımın sağ tarafına öyle bir yanma ve sancı girdi ki acidan kivrandim başına gelen var mı bebeğe zararı olmusmudur zor geçti 🙁😓🙁😓

X