Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    114
Doğru canım annem yapmıştı bana onu içine limon damlatmıştı iyi gelmişti
Yaptim arkasindan yine cikardim yarin gastro ya gidecegim doktorumda cok ilgili elinden geleni yapiyor dahiliye oradan oraya gastronetolojiye gidecegim salida bebegi gorelim bir daha dedi doktor normalde 3 hafta sonraydi ishal cok yogun olunca gel bakalim dedi

Kizlar normalde hapşırmadan önce cenin pozisyonu alırım yatarken, az önce yatıyordum ani bir hapşırma geldi bebeğin olduğu yer tam karnımın sağ tarafına öyle bir yanma ve sancı girdi ki acidan kivrandim başına gelen var mı bebeğe zararı olmusmudur zor geçti 🙁😓🙁😓
Benimde olmustu bir kez gecti sonra kuzum randevun nezaman senin bir daha kusum

Bi değişiklik varmı nekadar da bir tuvalete gidiyorsunuz. Normalde 4 saattemi bir yapardık ama kahvede dokunmasın sonra siz geceye kadar bekleyin olmazsa busefer bir tatlı kaşığı kahveye 4 damla limonla için. Bağırsaklarınız hassas
Yaptim.kusum cikardim arkasindan ictikten sonra tamam bir daha deneyecegim yarin dahiliye ve gastro ya gidecegim baska carem kalmadi bir daha

Kizlar normalde hapşırmadan önce cenin pozisyonu alırım yatarken, az önce yatıyordum ani bir hapşırma geldi bebeğin olduğu yer tam karnımın sağ tarafına öyle bir yanma ve sancı girdi ki acidan kivrandim başına gelen var mı bebeğe zararı olmusmudur zor geçti 🙁😓🙁😓
Bana hep olur. Hele şu iki üç gündür hastayım hapşırık öksürük bitmiyor. Kramp o. Ani hareketlerde de olur. Bir zararı yok, tek zararı senin hissettiğin acı.

Canim bende birde bagiirsak sorunu da var ne yesem ishal yapjyor dun yine gunu hastahanelik oldum ishalim kesilmedi tum gun bagirsaklarimda baya kotu durumda bulamjyorlarda o dedigini bakacagim ,kizilcik olarak bakacagim mutlaka canimm cook sagol tavsiyen icin
Tabi doktorlar daha iyi bilir ama probiyotik takviyesimi alsan acaba bagirsaklarin icin istersen bi danis canim Allah sifa versin insallah

Bende afedersin ıkınınca olmustu aynı oyle bir sancı asiri derecede

Yok kullanmıyorum vermedi doktor. Alt sınıra yakındı değerim ama normal sınırlarda diye vermedi herhalde. Gebeliğin ilerleyen dönemlerinde oluyor filan insanlar yaşamışta ben erkenden yaşayınca içime korku geliyor
Anladım bana magnezyum vermişti doktor sonra başka bir doktora gittim değiştirdim diğerini o da magnezyum destekli kalsiyum ve d vit takviyesi verdi

Bana hep olur. Hele şu iki üç gündür hastayım hapşırık öksürük bitmiyor. Kramp o. Ani hareketlerde de olur. Bir zararı yok, tek zararı senin hissettiğin acı.
İçim rahatladi gerçekten sanki karnımi ikiye böldüler Sandim, geçmiş olsun canım bende hasta olcak gibiyim gözlerim bile kaşınıyor yada alerji oldum 🤦

İçim rahatladi gerçekten sanki karnımi ikiye böldüler Sandim, geçmiş olsun canım bende hasta olcak gibiyim gözlerim bile kaşınıyor yada alerji oldum 🤦
Teşekkür ederim. İnşallah olmazsın ya hamileyken çok zor. Her şey midemi cayır cayır yaktığı için limonlu çaylar da içemiyorum.
Aman elinizden geldiğince koruyun kendinizi kızlar tam mevsim geçişi.

Teşekkür ederim. İnşallah olmazsın ya hamileyken çok zor. Her şey midemi cayır cayır yaktığı için limonlu çaylar da içemiyorum.
Aman elinizden geldiğince koruyun kendinizi kızlar tam mevsim geçişi.
Evet ya ilaçta icilmiyor parolun kendine hayrı yok 😃 reflü mu var zor olur 😐 Rabbim sağ salim kucagimiza Almayı nasip etsin hepimize hasta Filan olmadan🤲♥️

X