Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Benimde bu aralar hafif baş ağrılarım başladı gözlerime kadar ağrıyor Allahtan çoğalmıyor kendi kendine geçiyor inşallah çoğalmaz ya
Benim de oluyor. Adet öncesinde de olurdu. Çoğunlukla tek taraflı oluyor bende migren sanırım. Gözlerime şakaklarıma buz torbası koyuyorum çok iyi geliyor. Mavi jelli olanlardan. Parol içtim bir iki kez asla kesmedi. Bir tek arveles keserdi onu da içemiyorum tabi. 🤷‍♀️

Benim de alerjik şişiyor. Kendi nefes sesime uyanıyorum bazen. Bir kez alerji fısfısı sıktım. Sonra baktım o da önerilmiyormuş. Tıkalı burunla geziyorum kuzum. Seninle çoğu belirtimiz tutuyor 😅
Ayyy gerçekten Eda bizimkilerin cinsiyet aynı bence 😂 Ya ben burundan çok çektim zaten ama hamilelikten önce tüm bu tedbirleri almıştım bir senedir hiçbir şikayetim kalmamıştı. Şimdi yeniden rinit olmuş gibi. Aksa akmıyor da. Eşim de bana diyor ki sen horlamaya başladın 😱😱😂😂

Bende bi öksürük var hanımlar, ciğerden geliyor hep ama hiç sorun çıkmadı bunca sene. Çocukluğumdan beri böyle, bazı zamanlar artıyor sadece. O başladı yine bende :KK43: enfeksiyon falan mı bilmiyorum canım sıkıldı

Ayyy gerçekten Eda bizimkilerin cinsiyet aynı bence 😂 Ya ben burundan çok çektim zaten ama hamilelikten önce tüm bu tedbirleri almıştım bir senedir hiçbir şikayetim kalmamıştı. Şimdi yeniden rinit olmuş gibi. Aksa akmıyor da. Eşim de bana diyor ki sen horlamaya başladın 😱😱😂😂
Tuzlu su ya da deniz suyu spreyi kullanabiliyormuşuz kızlar burnumuza eczane teknikeri velimden kesin bilgi bende geçen hafta aldım gripken😂 edahandro edahandro

Senden de Allah razı olsun canım benim inşallah 🥰🌸
Biz kontrole gittik her şey yolundaymış çokkk şükür akıntı da normal dedi doktorum, daha evvel olan kanamadan kalan akıntıdır dedi. Kolları bacakları oynuyor yavrumun 🥹🥹 ultrason fotoğrafı da bu sizce cinsiyeti nedir 😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 46
Biz kontrole gittik her şey yolundaymış çokkk şükür akıntı da normal dedi doktorum, daha evvel olan kanamadan kalan akıntıdır dedi. Kolları bacakları oynuyor yavrumun 🥹🥹 ultrason fotoğrafı da bu sizce cinsiyeti nedir 😂😂
Kız diyelim ☺️ baya yuvarlak gibi kese bakalım tutacak mı

X