Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    141
Bunlar sadece tarama testleri canım benim birkaç doktor görüşü daha faydalı oluyor gerçekten. Ama güzel düşün inşallah her şey tertemiz gelir
Belki 7-8 doktora sordum hepsi normal dedi. Kendi doktorum Prof. Aynı zamanda perinatoloji uzmanı o direkt kötü dedi. Ticari çıkar amacıyla mı direkt korkutuyo bu özel sektördeki doktorlar diye düşünmeden edemiyor insan bazen

Canimm bilmiyorum kafayi yiyecegim dunden beri ishalim yarinda devam ederse yine doktora gidecegim haslama patatee muz su baska bisey yemiyorum suanda ishal kesilsin diye sebebinide bulamiyorlar suanda sadece sut urunlerin hepsi yasaklandi et urunlerinde
Canım gazoz leblebi ve cubuk kraker ye. Doktorum bana normal zamanda da gazozu hic yasaklamadi korkmadan icebilirsin

Kuyruk sokumu ağrısından yürüyemediğim zamanlar oluyor. oturma minderi deneyen var mıdır? ya da herhangi bir öneri...
İlk gebeliğimde çok yaşadım , uzun süre doktora bile göstermiştim normal o aslında belin demişti canım, çok oturmak iyi gelmiyordu sanırım, şuan yaşamadım ama bunda da korkarak bekliyorum başlar mı diye

Günaydın kızlar🤍 14+1. Haftadan selamlar. İkili test sonucum biyokimyasal risk 1:76 kombine risk 1:374 çıktı. Doktorum cok korkuttu beni dün nipt testi yaptırdık Fransa’ya gönderdik. 15 günde çıkacakmış sonuç. Dua edin bana olur mu.. Aslında başka tanıdık doktorlara sorduğumda öyle korkulacak değerler değil dendi ama benim doktorum direkt kötü dedi :KK43:
Canım ikili testin doğruluk oranı az , fetal gelmeden hiç kafaya takma, inşallah güzel sonuçlar alır ve rahatlarsın🌸

Belki 7-8 doktora sordum hepsi normal dedi. Kendi doktorum Prof. Aynı zamanda perinatoloji uzmanı o direkt kötü dedi. Ticari çıkar amacıyla mı direkt korkutuyo bu özel sektördeki doktorlar diye düşünmeden edemiyor insan bazen
İnsanın aklına geliyor gerçekten özel hastanelerdeki doktorlarından da hepsi demiyorum tabiki ama birazının böyle bir kaygıya sahip olduğunu ben de düşünüyorum

Kizlar gunaydin bende bulamadiklari bir ishal sorunu var duzenli ishal oluyorum sonu hastahanede bitiyor butun testlerden gectim lokasit dediler tamam enfeksiyona karsi tek kullanimlik jlac verdiler kan depolarim bosalmis ona basladik trioit yukselmis onunda ilaci artti ama ishalin caresi yok suanda neyapmam lazim ve baya geliyor gun icerisinde boyle sorun yasayan varmi patates muz elma ve su iciyorum haska biseyde yemiyorum yasakladj doktorum

Kizlar gunaydin bende bulamadiklari bir ishal sorunu var duzenli ishal oluyorum sonu hastahanede bitiyor butun testlerden gectim lokasit dediler tamam enfeksiyona karsi tek kullanimlik jlac verdiler kan depolarim bosalmis ona basladik trioit yukselmis onunda ilaci artti ama ishalin caresi yok suanda neyapmam lazim ve baya geliyor gun icerisinde boyle sorun yasayan varmi patates muz elma ve su iciyorum haska biseyde yemiyorum yasakladj doktorum
hamilelik hassas bir dönem olduğundan en iyi tedaviyi doktorunuz belirleyecektir. ben hamilelikte ishal yaşamadım ama önceden ishal başlangıcıbda 1-2 kaşık limon sıkıp içince hemen keserdi, bilmiyorum yardımı olur mu. zararlı bir şey değil sonuçta, denenebilir.

Bağırsak enfeksiyonu mu acaba canım crp bakılmıştır mutlaka, antibiyotik kullandın mı

Allah’a havale ediyorum öyle olanları artık
Benim en basitinden ilk hamileliğimde acil serklaj olmak zorunda kaldım 23.haftada bu hamileliğimde de özelde başka bir doktora başladım geçmişimi dinleyince zaten ilk sözü ameliyat edelim oldu, dedim ben sürece göre karar verseniz. Neyse 13.haftam geldi baktı rahim ağzı kısa değil ama dolu dolu da değil ben ameliyat öneririm diyor ama risklerinden de bahsetmiyor içime sinmedi ilk hamileliğimdeki doktorum klinik açmış dedim bir de o görsün 1 cm fark vardı ikisinin ölçümünde birisi 36mm ölçtü klinikte 45 mm ölçüldü. Gerek yok dedi mesala doktor ama ben ilk doktorun lafına baksaydım şimdi ameliyat olup yatmaya başlayacaktım. İnşallah hep iyi insanlar çıkar karşımıza ve sağlıcakla alırız evlatlarımızı kollarımıza

Günaydın kızlar🤍 14+1. Haftadan selamlar. İkili test sonucum biyokimyasal risk 1:76 kombine risk 1:374 çıktı. Doktorum cok korkuttu beni dün nipt testi yaptırdık Fransa’ya gönderdik. 15 günde çıkacakmış sonuç. Dua edin bana olur mu.. Aslında başka tanıdık doktorlara sorduğumda öyle korkulacak değerler değil dendi ama benim doktorum direkt kötü dedi :KK43:
Canim ayni korkuyu senin gibi yasayan ben 2 3 arkadasimiz daha oldu 2 li zaten sorunlu test benimde 15 gun surdu sonucum hersey temiz cikti riskli cikti bendede korkma diyecegim yuregin rahatlamaz annesin icindeki firtinalari biz anlariz 15 gun bana da gecmedi sukur temiz cikti 2 li genelde kotu cikiyor yasin kac canim

Kızlar idrar yolunda enfeksiyonum var, dün akşam doktorun verdiği tek içimlik tozdan içtim ama valla o kadar çok tuvaletim geliyor ki 4 buçuk saat sonra mecbur tuvalete gittim, ne kadar süre sınırı var beklemek için içtiğimizde ilacı bilen var mı?
Canim bende kullandim 12 de ictim sabah 9 de ciktim bastirdi gece ama kalkmaya calistim nekadar cok tutarsan iyi diyorlar saatini bilmiyorum doktoruna sorsan bir

Bağırsak enfeksiyonu mu acaba canım crp bakılmıştır mutlaka, antibiyotik kullandın mı
Crp bakildi temiz cikti lokasit cikti kansizlik baya cikti iste ama bagirsak ne yesem ishal yapiyorum patates muz elma disinda bisey dr yemiyorjm birdr bol su bebek susuz kalmasin diye bulamiyorlar 1 ay olacak serumlarla olayi hallediyorum doktorumda elinden geleni yapiyor sut urunlerinu kesti ilaclsrimi kesti sadece trioit haric demir kan ve omega yi kesti ,gastroentolojiye gidecegim tek o kaldi

Crp bakildi temiz cikti lokasit cikti kansizlik baya cikti iste ama bagirsak ne yesem ishal yapiyorum patates muz elma disinda bisey dr yemiyorjm birdr bol su bebek susuz kalmasin diye bulamiyorlar 1 ay olacak serumlarla olayi hallediyorum doktorumda elinden geleni yapiyor sut urunlerinu kesti ilaclsrimi kesti sadece trioit haric demir kan ve omega yi kesti ,gastroentolojiye gidecegim tek o kaldi
Çok çok geçmiş olsun en kısa zaman da bu sorunda gelmiş gitmiş olsun 🤗

Ticaret var bu isinde bu gercegi var neyaziiki hepsi para fetal dnalar 2 4 lu taramalar oyuzde kusum 2 liee genelde korkutuyorlar oda dna testi anlasmasi vardir firmalarla ona yonlendiruyorlar ne yazikki saglik sistemi ticaret dunyada oyle tek bizde degil

4 saat ara ile 3 kere geçmesine bağlı olaram bir yemek kaşığı türk kahvesi üzerine yarım küçük limonu sıkıp yiyin normalde hemen keser bi zararı yok gebelikte deneyin mutlaka

hamilelik hassas bir dönem olduğundan en iyi tedaviyi doktorunuz belirleyecektir. ben hamilelikte ishal yaşamadım ama önceden ishal başlangıcıbda 1-2 kaşık limon sıkıp içince hemen keserdi, bilmiyorum yardımı olur mu. zararlı bir şey değil sonuçta, denenebilir.
Yapiyim bende neolacak doktor ilaclarimi kestj hepsinj kan sulandirici omegs vitamini demiri bakalim sut urunlerini salida cagirdj ve gastreontolojiye gidecegim

X