2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    257
Kızlar merhaba bizde haftaya 4 aylık olacağız. Dönmeye başladı kızım. Genel olarak akşam 18:00 da uyuyor gece 3-4 kez emmek için uyanıyor. Ama bizim kaka problemimiz var bugün 5.günü kaka yapmadı onun için çok huysuz. Özel aşıları yaptırmadım yaptırmayıda düşünmüyorum. Mayısın başında 4.ay kontrolüne götüreceğim. Bu arada uyku eğitimi almak isteyen veya ihtiyaç duyan olursa instagramda uykucuko.ala sayfasını takip edebilirsiniz. Çevremdeki arkadaşlar çok memnun kalmıştı

Benimde saçlarım inanılmaz dökülüyor gerçekten ne zaman bitecek bu dökülmeler. Önlerde açılma başladı resmen biotin kullanmaya başladım dilerim etki eder🙏

Benimde saçlarım inanılmaz dökülüyor gerçekten ne zaman bitecek bu dökülmeler. Önlerde açılma başladı resmen biotin kullanmaya başladım dilerim etki eder🙏
Bazi yerlerde emzirirken biotin tarzi vitamin takviyeleri onaylamiyordu birkac doktor
Bende gidince soracagim doktora
Gidince sor mutlaka derim

Merhabalar, biraz geç yazıyorum ama müthiş bir doktorumuz var. Benimle paylaştıklarını paylaşmak istiyorum. Her ay kontrolünde önümüzdeki ay neler yaşayacağımı anlatır... Bu ay 3 aylık olduk... Gece ağlayarak uyanacak dedi... Sebebi artık görüş açısı arttığı için gözlerini açacak, anneyi göremeyecek ve panikleyecek... Sakın korkma dedi... Yanına git (kucağa alma) yanaklarını kollarını sev ben burdayım de yatıştır dedi... Oda zifiri karanlık olmalı, ve yatağın kenarına bir atletini vs as kokunu alsın bu şekilde sakinleşir dedi... Bilgilerinize... 😘

Merhabalar, biraz geç yazıyorum ama müthiş bir doktorumuz var. Benimle paylaştıklarını paylaşmak istiyorum. Her ay kontrolünde önümüzdeki ay neler yaşayacağımı anlatır... Bu ay 3 aylık olduk... Gece ağlayarak uyanacak dedi... Sebebi artık görüş açısı arttığı için gözlerini açacak, anneyi göremeyecek ve panikleyecek... Sakın korkma dedi... Yanına git (kucağa alma) yanaklarını kollarını sev ben burdayım de yatıştır dedi... Oda zifiri karanlık olmalı, ve yatağın kenarına bir atletini vs as kokunu alsın bu şekilde sakinleşir dedi... Bilgilerinize... 😘
Tisortumu yattigi yere serdim nevresim gibi
Bana misin demedi 🥲
Aglayarak uyandi gidip besige dogru egilip kafami kafasinin yanina koydum elimi de yuzune koydum sakinlessin diye, oyle bi ciglik atti ki yuzum tukuruk oldu 😆 kucagima alinca uyudu
Bizimki kurallara uymiyy 🙈

Kizlar sac dokulmesi yasayan var mi
Benim son hiz devam ediyor vitamin de kullaniyorum biberiye yagi bioblas vs vs ama oyle boyle degil taramaya korkar oldum artik
Biri suraya tarih sallasin su gun bitecek diye
Bi 10 dk umutlanip mutlu olmak istiyorum 🥲🥴🥴
Biberiye yağı saça mi uyguluyorsunuz direk

Yaaa annelik🥺 kokumuzla bile bizi tanıyan seven en güzel değerli şey evlat😍😰🤲

Kızlar bebişler kaç haftalık boyu kilosu nasıl? Bizim 3 ay 2 haftalık 8 kg 67 cm erkek bebek . Benim anlamadığim bir nokta yorumlara bakıyorum bazı sitelerde 3 aylık bebek 7 kg olunca maşallah toplu demişler ama benimki kucağa aşınca ağır ama bakınca ahım şahım kilolu durmuyor hatta zayıf gibi duruyor

Kızlar bebişler kaç haftalık boyu kilosu nasıl? Bizim 3 ay 2 haftalık 8 kg 67 cm erkek bebek . Benim anlamadığim bir nokta yorumlara bakıyorum bazı sitelerde 3 aylık bebek 7 kg olunca maşallah toplu demişler ama benimki kucağa aşınca ağır ama bakınca ahım şahım kilolu durmuyor hatta zayıf gibi duruyor
Bizimki de oyle
Bakinca oyle cok kilolu iri durmuyor ama kilosu iyi
Ayakta 10dk zor tutabiliyoruz belimiz pert
Sey derler ya kemikleri iri agir falan, oyle birsey galiba 🤓

4 aylık kontrolünde 7 kilo, 63 cmdi

Benimkide 6.5 çıktı 3 aya 1 hafta vardı boyunda 65 66 civarı tip olarak minyon duruyo ama ilerde değişir mi bilmem tabi ek gıda çok fark ettiriyor bebeklere tabi iştahlı olursa kızımda 2.5 kilo doğmuştu sonradan istahiyla atak gösterdi maşallah diyim şimdi kemikli iri kuzum oğlumda bakalm nasıl olacak babamız minyon tipli ona çekerse aynı kalır🤩

Merhabalar hanımlar biz 13 haftalık olduk bu iki gündür değişik bir halde uykuya direniyor kızım memeye direniyor sürekli kucakta durmak istiyor elleri sürekli ağzında ve huzursuz acaba atak haftasından kaynaklı mı yoksa diş belirtisi olabilir mi salya akışı çok fazla ama 3 aylık bebeğin dişide çıkar mı bilemedim 😢 13. Haftayı geçiren anneler sizde durumlar nasıldı çabuk geçiyo deyip içimi rahatlatın lütfen 🙈🤣😢😢

Kizlar bebegim 4 aylik olmak uzere
Simdiye kadar hic emzik kullanmadi siradan bi emzik almistim cok nadir vermedim pek de tutmadi bende israr etmedim ama artik beni her an her yerde emzik niyetine kullaniyor emzik alicam su aventlerden fakat 2li satiliyor bi 0-6 ay varmis bide 6-18 varmis
0-6yi alsam 2 ay sonra kullanamicam digeri zaten bosa gitmis olacak
6-18 ay olanini alsam sorun yasar miyim sizce?
Tekli de satilmiyor ki meret 😒

X