Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    48
yapıyorum öyle normal sonuç bu şekilde çıkıyor bir değer yazmıyor bende

Eki Görüntüle 3426687
Çünkü değerin normal çıkmış. Senin teste normal sonuçlar katogerisinde Şükür. Normal dışı olsa orada gözükürdü . Detayı göremiyorsun galiba ya ben hala yaptırdığım testlerin detayını göremiyorum. E nabızdan bakmama rağmen . Ama sevin değerin normal sonuçlarda çıkmış 👌

BENDEN 14000 TL İSTEDİLER TESTİ ADANADA YAPAN VARMIDIR KİME YAPTIRIYOR ACABA HER HASTANEDE YAPMIYORLAR ARTI SMA TESTİ İÇİNDE 3500 TL İSTEDİLER TOPLAMDA 17500 BİRAZ FAZLA GELDİ BANA
Canım sma ya da bakıyorlar ki onun için niye ekstra istediler. Birde evlenirken sma testi zorunlu siz yaptırmadınız mı ? Mecbur yapılması lazım zaten. Orada risk olsa seni ararlardı ki

Kızlar şimdi ofisten yolladılar sonucu, içinizde anlayan varsa bir bakar mısınız.
e arkadaşım burda negatif tarama diyor yani illa ki 1000/1 mi çıkması gerekiyormuş. bence az riskli durum yani sorun yok ama siz bilirsiniz isterseniz yaptırın. bazen doktorlar riske atmak istemiyorlar.

Çünkü değerin normal çıkmış. Senin teste normal sonuçlar katogerisinde Şükür. Normal dışı olsa orada gözükürdü . Detayı göremiyorsun galiba ya ben hala yaptırdığım testlerin detayını göremiyorum. E nabızdan bakmama rağmen . Ama sevin değerin normal sonuçlarda çıkmış 👌
Ahh içime su serptin inşallah dediğin gibidir 2021 deki oğlumunkine baktım ondada aynısı yazıyor onda telefonla arayıp normal sonuçlarınız demişlerdi hiç çağırmamıştı doktorum .çağırınca ben evyahh dedim inşallah yoktur allahımmm bu gece uyku yok bana düşünmekten

e arkadaşım burda negatif tarama diyor yani illa ki 1000/1 mi çıkması gerekiyormuş. bence az riskli durum yani sorun yok ama siz bilirsiniz isterseniz yaptırın. bazen doktorlar riske atmak istemiyorlar.
Biyokimya sonucumu riskli bulmuş. Mom diye belirtilen değer var ya. 0,5 üzeri sanırım kabul görüyor bende 0,29 gelmiş. Gebelik tansiyonu olacağı zaman da o değer düşük gelebiliyor dedi. Valla yarın kan verip fetal DNA yaptırıp kurtulacağım.

Ahh içime su serptin inşallah dediğin gibidir 2021 deki oğlumunkine baktım ondada aynısı yazıyor onda telefonla arayıp normal sonuçlarınız demişlerdi hiç çağırmamıştı doktorum .çağırınca ben evyahh dedim inşallah yoktur allahımmm bu gece uyku yok bana düşünmekten
Ya hiç endişe etme değerin normal aralıkta çıkmış. Doktorda insana niye evham yaptırıyorsa . Boşuna üzülme bak oğluşunun da aynısı olmuş üzme kendini

Sık olmadıkça ben içiyorum canım, kendim yapıyorum soğuk kahveyi, normal nescafe tarzıda içiyorum. Ama obsesso felan paketli ürün kapsamında, koruyucu içeriyorsa bilemiyorum
Tamam canım kendin yaptığın tabi daha masum kutulara göre

Merhaba hanımlar ben de bir Kasım annesi olacam inşallah .Bebiş 12 haftalık cinsiyeti aşırı merak ediyorum doktorumuz 16.haftada belli olur dedi .ilk bebeğim ,tahminleriniz neler acaba ❤️

Eklentiler

• IMG_8136.jpeg
    IMG_8136.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 58
X