Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    120
Benimki perinatolog canım normalde 4500 detaylısı ama ben 3500 veriyorum normal muayene ücretini
Benim doktor kontrol randevusunda detayli ultrason olduğunu söyledi kontrol olduğu için zaten bi ücret odemeyecektim de merak da ediyorum acaba yine ekstra ne çıkacak diye. Teşekkürler yine de canım ❤️

Kızlar bende bugün randevu alacağım özelden 1.500 tl dediler ayrıntılı için radyoloji uzmanı bakacakmış üniversitede perinatoloji var fakat sıra yokmuş bu ay dolu dediler geç kalmışım yani oda 1400 tl dedi ücretine birde bir özel hastaneye sormuştum oda 5 bin dedi kendi doktorum 1.500 tl diyen yeri önermişti üniversite olmazsa oraya gideceğim inşallah hayırlısıyla cinsiyeti de öğrenmiş olurum artık çevremde herkes sakladığımı düşünüp üstüme gelmeye başladı saçma şekilde kız veya erkek ne fark ederse sağlıklı olsun yeter ki zaten tedaviyle oldu bebeğim çok şükür ondan bizim için kızda erkekte aynı sanırım en son ben öğrenmiş olucam cinsiyeti de heycanla bekliyorum buraya girip yazıcağım anı 🤭 birde sanırım eylülde olacak doğum sezaryen olacağım için ama doktor tarih vermedi konuşmadık normal değil mi tarihi vermemesi 😇 bu arada hepinizi çok öpüyorum tatlı anneler dualarım sizinle 🤲🏻❤️

X