2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Demiri herkes kullanmaya basladi mi?Bize 4.ayda vermedi doktor.Bu hafta 5.ay kontrolumuz bar bu ay baslatir herhalde
Bize dördüncü ay sonunda demir reçetesi yazdılr
Etkinlik önerisi 😅
Kızım cok seviyor sulu oyunu ama gözünü kırpmadan başında durmak gerekiyor. Kafasını suya sokar boğulursa ve suyu içmesin diye😅
Kolları acımıyormu böyle🤗

Ksmbnmcnm Ksmbnmcnm
puseti dikleştirip tattırıyorum çok yavaş gidiyorum ben bizde 5. Ayı bitirdik
Mama sandalyesini merkeze gidince alacağım
Ağzını açıyor çok hevesli yemek yemeye
Ama devamında garipsiyor biraz tabi

Bize dördüncü ay sonunda demir reçetesi yazdılr

Kolları acımıyormu böyle🤗

Kolları değil ama göğüs kafesinin oraya minik yastık koyuyorum ya da muslin katlayıp koyuyorum, burada çok ıslandı diye almıştım orası kızarmış. Kolları hareket halinde oraya yaşlanmıyor normalde

Ksmbnmcnm Ksmbnmcnm
puseti dikleştirip tattırıyorum çok yavaş gidiyorum ben bizde 5. Ayı bitirdik
Mama sandalyesini merkeze gidince alacağım
Ağzını açıyor çok hevesli yemek yemeye
Ama devamında garipsiyor biraz tabi

Öğleden sonra yine avakado verdim, bu sefer banyo mama oturaginda otururken verdim. Benim kız yemek yicem diye keyiflendigi için hareket edip durdu 1 küp öyle verdim sonra çıkarttım kucağımda 1 küp verdim, kucağımda daha rahat ettim. Oturagin içinde bi şey olsa anlık nasıl çıkartırım da müdahale ederim diye stres oluyorum.

Kiz ne tombigi persentil10da, üst bacakları çok kalın sanki, bilmiyorum normal bebiş bacağı mı 😅

Bizim doktorumuz oturtabilirsin dedi kenarlarına yastık koyarak oturtmaya başladım. Mama+süt ile besleniyor katı gıdaya da 5,5 ay civarı başlayabilirsin dedi

Kolları değil ama göğüs kafesinin oraya minik yastık koyuyorum ya da muslin katlayıp koyuyorum, burada çok ıslandı diye almıştım orası kızarmış. Kolları hareket halinde oraya yaşlanmıyor normalde

Öğleden sonra yine avakado verdim, bu sefer banyo mama oturaginda otururken verdim. Benim kız yemek yicem diye keyiflendigi için hareket edip durdu 1 küp öyle verdim sonra çıkarttım kucağımda 1 küp verdim, kucağımda daha rahat ettim. Oturagin içinde bi şey olsa anlık nasıl çıkartırım da müdahale ederim diye stres oluyorum.

Kiz ne tombigi persentil10da, üst bacakları çok kalın sanki, bilmiyorum normal bebiş bacağı mı 😅
S sunshine__ Hiç taneli bişey vermedim daha
Yumurtayıda minnacık verdim
Tiksinme öğürme yaşamadım dahA
İnşallah da tıkanma gibi bişey yaşamayız
Youtubede videolar izledim öğürme ne demek boğaza kaçması ne demek nasıl ayırt edilir neler yapılır oyüzden pek dert etmemeye çalışıyorum
Fotoda öyle çıkmış demekki benim bebeğimde böyle heralde boyundan dolayı kilosu belli değil bizimkinin

X