2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Bence zaten alerjisi olsa şimdiye kadar belirti verirdi, özellikle üçüncü ayda. Geçici bir durum olabilir, belki çilekle alâkalı. İnşallah tekrarlamaz.🤲🏻🍀
Amin inşallah canım. Şimdi yaptı kakasını çok şükür kan yok ama kakası dün demir vermiştim dün ve bugün koyu yeşil. Bugün o yüzden demirde vermedim ama yeşillik düzelmemiş

Gün içinde oturtuyorum, seviyor. Biz yemek yerken de eşimin kucağında oturmayı seviyor ama oturarak yemek yemeyi sevmedi. Reflüde gayet iştahlı, reflüde yediriyorum o yüzden. Acaba oturarak yedirmeye mi çalışsam diye mütereddid oldum.
bilemedim, kucağında hafif oturur hafif yatar pozisyonda dene istersen, öyle öyle oturmaya alışınca tam oturarak yer diye düşündüm 😅 bugün biz de dışarıdaydık ve yanıma aldım hatirladigimk, eşimin kucağında bu oturur bu hafif uzanir pozisyonda yedi 🙏🏽🧿

bilemedim, kucağında hafif oturur hafif yatar pozisyonda dene istersen, öyle öyle oturmaya alışınca tam oturarak yer diye düşündüm 😅 bugün biz de dışarıdaydık ve yanıma aldım hatirladigimk, eşimin kucağında bu oturur bu hafif uzanir pozisyonda yedi 🙏🏽🧿
Ne yedirdin mesela dışarda?

Ceyrek Avokado, evde ezdim Öyle aldim
Yanima bir de havuc ezdim Onu da yedi, bugün 5. ek gida günümüzdü 😍 tabi sonrasinda bir de mama icti 1-1,5 Saat sonra 😊
Aaaa ek gıdalar başladı mı… ben de gelecek ay başlayacağım inşallah. Daha sık girmeye çalışayım siteye ön bilgi olsun. ☺️ bizim ki şimdiden biz yemek yerken gözü yediklerimizde ağzını şapırdatıyor, dilini dışarı çıkartıyor falan 🤣🤣 çok tatlı ve komik

Aaaa ek gıdalar başladı mı… ben de gelecek ay başlayacağım inşallah. Daha sık girmeye çalışayım siteye ön bilgi olsun. ☺️ bizim ki şimdiden biz yemek yerken gözü yediklerimizde ağzını şapırdatıyor, dilini dışarı çıkartıyor falan 🤣🤣 çok tatlı ve komik
Biz de gelecek ay başlıyoruz. 6. Ayda başlayalım dedi doktorum. Havuç ve patates şeklinde gideceğiz

Hahahaha evetttt aynısını bizim ki yapıyordu 😍😍😂😂 bir de ben maalesef anne sütü veremedigim
İçin biraz erken başladım, doktoruma göre 213 hafta önce de baslayabilirdim 😅

Üç gündür inanılmaz huzursuzdu oğlum hani yani zaten çok huzurlu bi bebek değil iyice ne yapsak istemiyor ağlıyordu. Ya meme ya da kucakta durmak istiyor sürekli bi ağlama hali sebebi belli oldu. Dün bebişimin ilk dişi patladı 😍
Ayyy maşallah sübhanallah miniğe, çok heyecanlandım ya❤️😍🍀

Biz de gelecek ay başlıyoruz. 6. Ayda başlayalım dedi doktorum. Havuç ve patates şeklinde gideceğiz
Ben bayramdan sonra başlarım diye düşünüyorum şimdi ek gıdaya geçti diye millet et vermeye kalkmasın 😀 ben de senin dediğin gibi ilerlemeyi düşünüyorum destek oluruz birbirimize ☺️

Hahahaha evetttt aynısını bizim ki yapıyordu 😍😍😂😂 bir de ben maalesef anne sütü veremedigim
İçin biraz erken başladım, doktoruma göre 213 hafta önce de baslayabilirdim 😅
Olsun sen anne iç güdüsü ile en doğru zamanı yakalamışsındır. Bir de ek gıdaya geçiş için sadece bebeğin hazır olması değil bence annenin de hazır olması da gerekli. Nasıl gidiyor peki ek gıdayı sevdi mi.
Üç gündür inanılmaz huzursuzdu oğlum hani yani zaten çok huzurlu bi bebek değil iyice ne yapsak istemiyor ağlıyordu. Ya meme ya da kucakta durmak istiyor sürekli bi ağlama hali sebebi belli oldu. Dün bebişimin ilk dişi patladı 😍
Aaaaa hayırlı sağlıklı olsun maşallah 🥰🥰

Ben bayramdan sonra başlarım diye düşünüyorum şimdi ek gıdaya geçti diye millet et vermeye kalkmasın 😀 ben de senin dediğin gibi ilerlemeyi düşünüyorum destek oluruz birbirimize ☺️
Biz ikimiz geç başlayanlar olarak kesinlikle destek oluruz. Benim de bayram haftası olacak gibi görünüyor

X