2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    257
Hemen etki etmez ki devam etseydin keske
valla inan bilmiyorum. Reflü ilacını 5. Gün bıraktım. İlaç verdigim halde yine kusuyordu. Bi de kakasını yaparken çok zorlanıyordu ve ağlıyodu kaka kıvamı yoğunlaştığı için. Halihazırda zaten makat çatlağımız var daha da ilerleyecek. Kar zarar düşündüm ve ilacı vermiyorum yarın doktoruna yazıcam. 3 ay 20 günlük 7.3 kilo şuan gelişimi iyi. Çok ilerlerse eğer reflü kilo alamama problemi olursa belki başka bi ilaç denerim diye düşündüm

Hemen etki etmez ki devam etseydin keske
Makat çatlağından dolayı bıraktık doktorla da görüştüm kontrole gittiğimde belki ilacı değiştirir. Normalde günde 4-5 kere kaka yapıyordu ama ilaçtan sonra kakası yoğunlaştığı için iki günde bir yaptı ve çok ağladı çatlağı ilerlemiş baya kan vardı :KK43:

Makat çatlağından dolayı bıraktık doktorla da görüştüm kontrole gittiğimde belki ilacı değiştirir. Normalde günde 4-5 kere kaka yapıyordu ama ilaçtan sonra kakası yoğunlaştığı için iki günde bir yaptı ve çok ağladı çatlağı ilerlemiş baya kan vardı :KK43:
Ya kıyamam geçmiş olsun 😞benim büyük oğluma gavıscon vermişti doktor belki onu verir

Kızlar oğlum 6 gundur kaka yapmiyor.Bugün doktora gittik şuan 3.5 ayliğiz ve kilo alimi az dedi.dogum kilosu 3.985 şuan 5.700 yani totalde 2 kilo bile almadi.Boyumuz 7 aylik bebek boyundaymis biraz uzunuz😀hep anne sutu veriyordum ki bende son zamanlarda az ve doymadigini hissediyordum o yuzden doktor mamaya başlatti.her emmeden sonra ver dedi.150-180 ml kadar ne kadae icebilirse dedi.size danisacagim memeden ne kadar sonra mama veriyorsunuz.bize hip combiatic onerdi iyi midir.ve suan bende dr brows 120 ml var biberon onunla basliyim diyorum az gelir mi bilemedim😭

X