zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

kızlar çok üzgünüm başıma öyle bişey geldiki...
bugün düğünümüzde çektirdiğim stüdyo fotolarını almak için fotoğrafçıya gittim.bir sene alamamıştık maddi durumlardan dolayı.ama bütün fotocular yıllar boyu arşivlerinde saklarlar.kına fotolarım duruyor ama düğün fotolarım yok silmişlersenağlama
ben şimdi o günleri birdaha geri getiremem ki
bir özür bile dilemediler ya bütün gündür ağlıyorum

erkekarkadaşıma:seni kızdırdığım için özür dilerim ama sende beni kızdırdın hemde çokk,üzdün beniii özür bekliyorum sendenn!

kızlar çok üzgünüm başıma öyle bişey geldiki...
bugün düğünümüzde çektirdiğim stüdyo fotolarını almak için fotoğrafçıya gittim.bir sene alamamıştık maddi durumlardan dolayı.ama bütün fotocular yıllar boyu arşivlerinde saklarlar.kına fotolarım duruyor ama düğün fotolarım yok silmişlersenağlama
ben şimdi o günleri birdaha geri getiremem ki
bir özür bile dilemediler ya bütün gündür ağlıyorum

off canım yaa gercekten cok üzücü :teselli: benim bildigim fotoğrafcılarda arşivde saklarlar yıllarca..canım bi yanlıslık olmasın iyice araştırdılar mı

Yengemin yaptıklarını kaldıramaıyorum özür bile kesmez aslında beni helekiii annem için yaptıklarını....

anneme bir özür bocum kendi kendimi hasta ederek üzüntülerime onu da ortak ettiğ için,

bir de çok sevdiğim için özür dilemem gerekiyor mu birilerinde bilmiyorum tam olarak hala karar verebilmiş değilim.

bende hayatımda olan bi çok insandan özür bekliyorum
beni üzdüğünüz için içinizden gelen herseyi esirgemeden söyleyip nasılsa kırılmayacağımı sandığınız için bana özür borçlusunuz
ben sizin yüzünüze her baktığımda içim acıyo burkuluyo beni üzmeye kırmaya incitmeye ne hakkınız vardı . benimde bir kalbim olduğunu kırılabileceğimi ama yinede mecburiyetlerim karsısında sizinle olan ilişkilerime devam etmek zorunda olduğumu bildiğinizi için dilemediğinizi özrülerinizi bekliyorum ben hala
gecmişten gelen bi özür bu bekliyorum hala saramadığım yaralarım var
ben aslında sizinle görüşmek istemiyorum ama allahtan korkumdans ses çıkaramıyorum yaptıklarınıza .zaman zaman öfkelensemde aklıma geldiğinde yaptıklarınız ne yaazıkki ses çıkaramıyorum olmuyo .kapadım bütün kapılarımı ben size bütün acık olan kapıları kapadım.tüm varlığımla benim sizlerden çok çok farklı olduğumu bildiğiniz halde bazılarınızı kıskançlıkları yüzünden beni incitmekten korkmadınız .sizden okadar üstünümki okadar değerliyimki bunu biliyosunuz ama ben o özürleri bekliyorum sizden. zaman zaman bazılarınızın gelip kapıma kadar özür diledikleri oldu ama en büyük özrü ben annemden babamdan arkadasımdan bekledim. bakalım ne zaman farkına varacaksınız hatanızın ben inatla beklemeye devam edeceğim. ama özrünüz geldiğinde unutabilecekmiyim yasadıklarımı oda ayrı tabi

bitanecik meleğim annemden binlerce kez özür diliyorum.Ergenlik çağlarımda onu üzdüğüm için.Şimdiki aklım olsa onun bir damla gözyaşı için dünyayı yıkarım.Affet beni güzel yüzlü meleğim kıymetini anca yanından ayrılınca anladığım için afeet ne olur...:gitme:

bende annemden özür diliyorum zamaninda onu çok üzdüm
özür dilerim annem seni çok seviyorum:kedi:

eyyy ınsan sıfatı tasıyan yaratık(eskı kocam)ozrun kıtabını yazsan bıle senı affetmıcemmmmmm we esraaaa senıde affetmıcem sadece rabbıme ozur borcum war onuda omrum boyunca odeyemem zatenn

tüm bunları haketmeyen biricik sevgilim hayatım ve kıymetlim... senden bunu durumu sakladı sana yalan söyledim evlenmeyi düşündüğün ve hazırlık yaptığımız zaman da doğruyu duyunca yıkıldığını ve ağladığını unutamıyorum .. neolursa olsun yine benimle olan sevgisine sahip cıkan yürekli erkeğim senden bir ömür boyu özür dilerim . haketmedin yanımdasın ve ben buna dayanamıyorum:Saruboceq:Çok üzgünüm çoook:nazar:

Ben en çok kendimi incittim;
Sevgili "ben" den özür diliyorum... Umarım aynı hataları yapmam.

İmkansız biliyorum; Ama kaybettiğim sevgilim, son anlarında beni aldattığın için benden özür dile, bu beni rahatlatmaz ama sen belki rahat uyursun orda..

Kendimden özür diliyorum bicoookkkkk haksızlıgım için.nankörlüğüm için

kayınvalidemden hiçbir zaman gelmeyecek bir özür bekliyorum :nazar:

ben en çok kendimden özür diliyorum hayatta en değerli benim benim benden değerli hiçbişey yok aslında ben olmasam etrafımdakilerde olmazdı kendimi gereksiz şeyler için üzdüm beynimi yordum bunun için en büyük özür kendime

baba senden özür bekliyorum.
haksız yere attığın ve benim beynimde travma etkisi yaratan şu an bile biri elini uzattığında direk yüzümü korumaya çalışmama sebep olan o tokat için.

tam 12 gündür senden özür bekliyorum sewglm...
özür dile benden ama icinden gelerek , hissederek ve de hatanin farkinda olarak özür dile..
sahici özür itiyorum ben... sahici.
palavra olanina hiiiiiic ihtiyacim yok.

Son düzenleme:
bende senden özür bekliyorum sevgilim.yada eski sevgilim demek daha doğru olur.ama şunu bil seni hala sevsem de affetmeyeceğim bi özrünle.sadece ayağıma kapanmanı af dilemeni görmek bana zevk vercek.bir zamanlar benim oldugum durumda olmanı istiyorum.gerçi sende öyle pis bir gurur ,kibir var ki,özür kelimesini tanıyamazsın,kullanamazsın ömrünce!!!

Eşimden ve ağbimden özür bekliyorum ama nafile kocacım kırk kere özür diler ama daha arkamı dönmeden gene yapar yapacağını,ağbimin ise özür dileyeceğini hiç sanmıyorum ama onu affetmem çok zor artık, Birde çocuklarımdan özür diliyorum, kendi sıkıntılarımdan dolayı sürekli onlara bağırdığım, çok istememe rağmen sabırlı bir anne olamadığım için. affedin beni canlarım öysa sizi öyle çok seviyorumki

X