zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Olur olmaz şeyleri kafama takıp kendime yazık ettiğim için, değmeyecek insanlara göz yaşı döktüğüm için kendime yapılan haksızlıklara izin verdiğim için kendimden çok özür diliyorum :çok üzgünüm:

bende katılıyorum canım sana...kendimden özür diliyorumbenneyaptımki

Ben gerektiginde ozur dilemeyi bilirim..bir de ozur dileyen bir erkek gorebilsem buyuk bir hayirda bulunacagim!!!:hulya:

:tomato:bana bi özür borcun var ...geç kalınmış bi borç üstelik
hoş artık özür dilesende faydası olmaz
ama yinede bekliyorum

intikamını aldın sanırım!!! ödeştik... senin hesabın bu şekilde imiş. şimdi sen özür dilemek zorundasın.. ama herşey bitti öyle değil mi?

hic gelmeyecek ozurumu bekliyorum, gelmeyecegini bilsemde icimden sokup atana kadar bekleyecegim...

bir özür dilerim hata yaptım demek bu kadar zor mu yaaa anlayamıyorum bazen insnaları gerçekten :1ninca:

aynı benimkini tarif etmişsin valla FATMA.sude ben 17 senedir diletemedim her kavgada hep o haklı çıktı sitem ,kapris, küsme, inat ne ararsan var ama suçlu olan hep zavallı ben.Zaten erkekleri anlamak mümkün değil hele bide onların düncelerine ters düşünüyosan yandın

ah ah bu kadar zor mu ya..:nazar: kocişimi çok seviyorum ama o her kavgada haklı çok üzülüyorum inadı kuruyasıca....özürü bırak bi sıcak bakışı bile yeticek...yoko da yok :1no2:

bir özür bekLiyorum..
1yıL önce qelmesi qereken..
buqün haLa qelmeyen...

:gitme:

beni bu derece kırdığı ve hala kırmaya devam ettiğği için bazılarından hiçn-bir zaman gelmeyecek bir özür bekliyorum

niye ozur dilerim kosesi yok..............

eminim hepimizin birilerinden dilememiz gereken bi ozurumuz vardir,

ben basliyim,

ananecim,seni cok seviyorum ama keske daha cok seninle vakit gecirseydim.......seni kaybettikten sonra anladim:a015:

keske her gunumu seninle gecirseydim,beni duyuyosan senden ,ozur dilerim..:a015:.......

Bu özrün gerçekten çok duygulandırdı beni,aynı hatayı ben yapıyorum şuan ve pişman olmamak için en azından önümde fırsat varken değerlendirme hissi uyandırdı bende.Bunun için teşekkür ederim
Aynı zamanda aşkım benden özür dilemelisin ve senden özür dilerim bu saçma gururum yüzünden arayıp geçmiş olsun diyemediğim için :KK43:(

Ozur dilemek kucukluk degildir, zamaninda diledim ama yine yanlis anlasildim....

ozürdilerim aşkım.....

Son düzenleme:
5 yıl önceden kalan bi özür bekliyorum ama maaleseff..

Olur olmaz şeyleri kafama takıp kendime yazık ettiğim için, değmeyecek insanlara göz yaşı döktüğüm için kendime yapılan haksızlıklara izin verdiğim için kendimden çok özür diliyorum :çok üzgünüm:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis bendee

Biraz önce gördüm.Bir arkadas >>özür dilerim<< diye bir konu acmis.Bu sayede aklima geldi bizden özür dilemesi gereken kimse yokmu acaba diye.(Kidemli bir pi$kin olarak)
bende acilisi yapayim..6 senelik lise arkadasim sana sesleniyorum.Haksiz yere namusuma dil uzattigin icin özür dile bakem benden....kötükedihüso

konu tekrari ise özür kizlar baktim ama bulamadim.atlamisda olabilirim..

bende seni durumdanim biraz benim kuzenim vardi hala var ama ben onu sildim hala ozurunu bekliyorum benim hic kimseden ozur dileyecek durumum yok sukur hic kimseyi kirmamaya calisiyorum irdiysamda ozur diliyorum bilmeden kira biliyor insan oglu simdi su kuzen olacak kizdan ozur bekliyorum dilesede barismamiz imkansiz cunku bana yaptigi seyi hc kimse affetmez olumum cikar yeinede barismam o kadar!o sucluyken benmi ozur dileyecegim gerceklere bakarsaniz barismak istiyorum bana yaptiklarina ragmen ama gurur var yani!:eek:lmaz::eek:lmaz:kötükedihüso

Bana yalan söyledğin için özür dilemelisin.
Ama yapmazsın sen. Dengesiz,karaktesiz insan.:kızgın:

X