zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

canim ailem,,,,
bugun sizi hasretle,gozyaslariyla ve bekliyen gozlerle birakmanin 11.yil donumu,,,,
inan bu kadar aci olacagini bilseydim ,gelmezdim........
ben hep sizin yaninizda kalip sizi bakicaktim goya,,,olmadi

yaninizda olamadigim icin,sizi uzdugum icin ve gurbeti tattirdigim icin,,,,,,,,,,,
cok cok ozur dilerim........ben istemedim boyle olsun,ne olur beni affedin,,,,,,,,,,:a015:

özür beklemiyorum belki..
ama en azindan onunda hatalar yaptigini kabullense.. neyse..

hayatın bana bir değil bin özrü var ......

Acınmaktansa kıskanılmak dana iyidir

annemve babam : ikinizde bana herşeyin en güzelini werdiniz bu yaşıma kadar. üzmediniz kırmadınız yokken bile war ettiniz bana herşeyleri. ama ben size bazen haksızlıklar ettim haketmediğiniz şeyler yşattım. kaza geçirdim sizleri aylarca uykusuz bıraktım sıksık hasta oldum sizide hasta ettim herşey için özür dilerim :çok üzgünüm:
umut: sana haksızlık ettim ama yapabilceğim birşey yoktu özür kuru kalıcak ama gerçekten ok özür dilerim . ama hayat....
aşşşşkımmmmkocammmm: sana bazen vıdıvıdı ediyorum üzüyorum. özr dilerim canımıniçi seni çook sewiyorum:çok üzgünüm:
hakkımda söylenmiş saçma sapan we yalanlarla dolu sözler için kardeşim dediğim ama şimdi düşman olduğum arkadaşımdan özür bekliyodum ama artık önemi yok allah biliyor herşeyi:1closedeyes:

senağlamabende eşimden Özür diliyorum onun sözünü dinlemediğim her zaman üzücü olaylar yaşıyorum.ama bundan sonra tövbe onun insanlar hakkındaki analizlerini kulak ardı etmiycem artık.kime dengesiz dedii,psikojik dengesi bozuk biri çıktıı.tekrar tekrar özür diliyorum canm kocacığım seni çok seviyorummmmmmmmm

İyi gün dostu 10 yıllık çocukluk arkadaşımdan özür bekliyorum...En güzel günümde -düğünümde- beni üzdüğü için... 1 yıldır tanıdığı insanlara inanıp beni kırdığı için....BEKLİYORUM....Hadi ama

özür dileyeceklerim vardır ama özür beklediklerim daha fazla.. isimleri neydi unuttum öyleyse özür dilemeleri için çok ama çok geç hoş unutanda unutuluyor..

Ben yaptıgım cok sey ıcın aılemden özür dılemek ıstrdım ama gururum buna hıc el vermıyo nedense cok ınatcıyım ondanmı kı dıyorum

ben kendimden binbir özur diliyorum allahin bana verdigi seneleri daha iyi degerlendirmedigim icin. belki pismanliklar yasamadim ama hersey daha farki olabilirdi.

ve ey sevgili senin beni benden aldigina dair bir özur borcun var...

ben kocaman bol cıceklı bır ozur beklıyorum benı boyle aglatan uzen ve cekıp gıden adamdan aslında once kendımden ozur dılemelıyım 4 sene kendı kendımı yakmısım

o kadar çok şey varki.

öncelikle annemden babamdam,sizleri gerkesiz sinirlerimle üzdüğüm için ve evlilik kararı verirken yüzüme karşı demesenizde o aileyi sizle yüz göz ettiğim için özür dilerim.

kızkardeşimle birbirimizi hep kıskandığımız için ve onun yalnış insanda karar vermesine engel olamadığım için özür dilerim.

erkek kardeşimden borç paralar alıp hep vercem deyip vermediğim harçlıklarını aldığım için özür dilerim.

babane,amca,hala,dayı,kuzenlerim,teyze sizler hakkında yüzünüze yada arkanızdan haklı yada haksız yorumlarda bulunduğum için özür dilerim.

kocacım ; seninle mutluluk yollarını zorladığım için, kıskanmana vesile olduğum için, ailenle olan hayat ters bakışımız için, bazı şeyleri hatırlayamadığım ve söz veripte tutamadığım sözler için özür dilerim.

kendimden özür dilerim, organlarımdan,gözlerimden, beynimden, düşüncelerimden.sizleri üzdüğüm için çok ama çok özür dilerim.

vede öznemlisi ihtiyacı olan insanlarımızdan özür dilerim onalar yardım edemediğim için, yardımda bulunmak için aktif olamadığım için çok özür dilerim......

kayınvalidemden görümcemden vs. akrabalarından özür dilerim gereğindn fazla değer veripte kendimi üzdüğüm içn.

birde özür bekliyorum kayınvlidemden yaptığımı bildiği halde gözrmezden geldiği davranışlarımla oğluyla bizim aramızı açtığı için özür bekliyorum.dilemeyeceğini bilsemde.....

bende beni üzen herkesin benden özür dilemesini istiyorum.
ben dilesem dilesem kendimden özür dilerim boş yere kendimi üzdügüm için..

hayatın benden özür dilemesini bekliyorum..

Annecim sana ne kadar laf söyleyip kırsamda aslında sen benim nedemek istediğimi anlayıp bozulmuyor küsmüyorsun hep başka etkenler dolayı kırıyorum seni tek sen yakınım olduğun için belki yanlış ama seni seviyorum ve çok özür dilerim

erkekleri başımıza ıkaran .. özgüvenimizi alan bize güvenmeyen ve nitelikli bi insan olmadığımızı düşündüren toplum kadınlardan özür dilesin.. hayatımızla oynadılar..

Annecim
Seninle ilk defa böyle tartıstık ilk defa ne kadar istemesem deo kaba sözler ağzımdan cıktı..kulaklarım onları duyar duymaz sarılıp özür dilemek istedim ama yapamadım..günlerdir küsüz ve bn una iç alışkın değilim sanki elim kolum kırık büyük büyük şeyler unutuyorum evden cıkarken her sabah her gözlerimi kapatışımda seni görüyorum sessizce anne diyerek uyanıyorum bilmyioum sen de böyle kötü hissediyormusun ama beni arkadassız kalmış gibi öyle yarım hissediyorum ki..ben yaptığım bu cahillik için burdan başlayarak özür diliyorum senden karsına cıkıp konusmaya o kadar utanıyorum ki çok özür dilerim çok çok çk :'(

görümcülerimin benden özür dilemelerini bekliorum.:dilcikar:

ben yalnızca beni yaratandan özür dilerim
onun dışında kullanmayı ve bana kullanılmasını asla hazetmedigim bir cumledir "özür dilerim"

İrnacım kıyamam ben sana:çok üzgünüm:..Genclıgın verdıgı hatalar ıste demı..Olsun sen yınede cok ıyı bır annesındır emınım..Allah kızına şifa versın..Senıde başından eksık etmesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…