zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Özür dilerim Sevgilim,
sana hakkettiginden fazla deger verip,gözümü gittikce kör eden askinla seni her gecen gün daha cok pohpohlayip tepeme cikardigim icin...

Annemden, babamdan çok özür dilerim... senağlama
Sevdiğim kişinin yaşattığı o kötü günlerde onları üzdüğüm için, canım annem her gözyaşımda kahrolurdu değersiz bir insan için hayatımda ki en değerli varlıklarım; annem, babam özür dilerim sizden...
Çok çalışmama rağmen o kadar emeğinize karşılık güzel yerleri kazanamadığım, daha fazla çalışmadığım için özür dilerim... :a015:

annemden ev babamdan ozur dılıyorum onları cok uzdugum ıcın.kendımden ozur dılıyorum......................ıcın cocuklarımdan ozur dılıyorum onları boyle bır yerde yasatmak zorunda kaldıgım ıcın.

annecimden özür diliyorum gereksiz kaprislerle onu incittiğim kalbini kırdığım için ve eşimden özür diliyorum bir zamanlar onu çokk ama çok üzmüştüm umarım affetmiştir beni

bende ailemdenn ve geçipp gidenn gençliğimdenn özür diliyorumm
hiç birininn değerinii bilememişimm

ailemden, onları yanlış insanlarla muattap ettiğim için özür dilerim.
yüzlerine karşı bu özrü dileyemedim bir türlü.
bunun dışında gecikmiş bir özrüm yok.

ister dilesin ister dilemesin,
ama kalbim çok acıdğı için dilesde bişey değişmeyecek

bende ailemden özür dilerriiimmmm:çok üzgünüm:
onları çok üzdğüm için,kıymetlerini yeni yeni anladığım için
binlerce kez özür dilerim...
anneciğim seni ağlattığım o günleri affet ne olurr...
rabbim sizi başımdan eksik etmesin:çok üzgünüm:

Babacığım...

Eğer benigörüyorsan şahit olduğum hatalarımdan dolayı beniaffet.özür diliyorum senden...affet ...

canım annem babacığımdan kardeşimden cok özür diliyorum cok kırdım cok üzdümsenağlama sizi hiç değmeyen ama hiç değmeyen insanlar için kırdığım için cok özür dilerimsenağlama

canım kocacım senden özür dilerim annenin dediği ama senin suçun olmadığı konularda seni cok kırdığım cok üzdüğüm için cok özür dilerim askımmmmsenağlamasenağlama

benden özür dilemeden önce cenesini tutmayıı öğrensinler de özür dilemesinler ALLAHA havale ettim onları hiç özür dilemsinler özür dilemeyi biliyorlarsa tabi

Kızkardeşimden çok çok özür diliyorum..
Bu sene hep aklı bendeydi,çok yordum onu çoook..senağlama
Özür dilerim canım,birtanem.. Herşeyin çok güzel olması için çabalıyorum bana inan..:1hug:

Benden hiç kimse özür dilemesin..:1closedeyes:
Sadece benimle olan tüm bağlarını koparsınlar bana yeter!!!

ben niye özür dileyecek birşey bulamıyorum... hiç mi hata yapmadım ; hiç mi kimseyi üzmedim... elbette üzdüm ; büyük hatalarım olmadı çok şükür... ya da çok şanslıydım...

anneme ; babama gereken vakiti ayırmadığım için özür dileyebilirim... belki henüz yanımda oldukları için bunu anlayamıyorum...

sevgimi çok vererek yitirdiğim sevgilimden özür dilemek gelmiyor içimden...
hele yüreğimden özür dilemek istemiyorum hiç ; sevdi acı çekti... yine sevecek ama acı çektirmeyeceğim...

ben sanırım ders alıyorum hayattan ve pişmanlık yaşamıyorum...
iyi mi ; kötü mü bilmiyorum ...

Kimsenin özür dilemesine gerek yok....

Özür dileyecek şey yapmasınlar bana yeter...:1closedeyes:

kimsenin benden özür dilemesini gerektirecek kadar canımı yakmasına izin vermedim...
yaptıklarıyla beni şaşkına çevirenler zaten özür dilemesin ; çünkü hayatımda olmaması gereken kişilermiş...

beni çok inciten sevgilimin benden ayrılırken söylediği gibi ;
" özür dilemek ne kadar doğru ya da gerekli bilmiyorum ama özür dilerim..."

onu çok seven ; hata yapmayan ; emek veren beni hayatından çıkarmak istediği için ; KENDİNDEN ÖZÜR DİLESİN... ne kadar faydası olur bilemiyorum ama tüm hayatı boyunca özür dilesin kendinden...

özür bana hiç mantıklı gelmiyor
ne olcak yani iki kelime söylese ne olcak söylemese
üzüntüsünü içinde hissetmedikten sonra kişisel komplimanlara
girmeye gerek yok

Ben hem kendimden hemde annemden özür diliyorum gereksiz insanlara fazla değer verip kendimi yıprattığım için ve onlar yüzünden annemi üzdüğüm için annemden özür diliyorum

2 kişi var. özür dilemesi gereken hayatım da. umarım dilerler de ben de kabul etmeme zevkini yaşarım.:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…