zr dileyenler ve zr bekleyenler buraya...

Ozur dileme veya ozur dilenmesi konusunu coktan unuttum....:dance:

Son düzenleme:
ben okadar çok özür bekliyorumki ama sinirim yüzünden haklıyken hep haksız duruma düşüyorum ve hep özür dilemek zorunda kalan ben oluyorum

İşte bu benim bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

2 yıl öncesi yaşattığın olay yüzünden senden hala bi özür bekliyorum...ama özrün kabahatinden de büyük.( umarım bigün anlarsın

ben okadar çok özür bekliyorumki ama sinirim yüzünden haklıyken hep haksız duruma düşüyorum ve hep özür dilemek zorunda kalan ben oluyorum

Ah be kardeşim al benden de o kadar , sevgimizden tutamıyoruz ki kendimizi hep bi yitiricez korkusu. Aslında bi kere yüz vermesek tıpış tıpış gelecekler ama ben bundan sonra onu yapıcam çünkü artık çok kırdı kalbimi...

Seni kirdiysam cok ozur dilerim canimin ici. Biliyorum seni kendimce cezalandirmak istedim ama isi biraz abarttim. Cok uzgunum. Simdi icim rahat degil. Kiyamam sana ya. mafoldumben insallah yuz yuze gorusme firsatimiz olur da gonlunu alabilirim canim benim... :Saruboceq: :çok üzgünüm:

Hitap ettigim kisinin bunlari okuma sansi kesinlikle yok, ama yazdim iste. Oh be, buraya yazarak bile rahatladim biraz. bilmiyorumkismile

ne olup bittiğini söylemiyorsun ve bana yargısız infaz yapıyorsun her zamanki gibi kuzen.hep haklı sensin ve özür dileyen de ben oluyorum nedense.ben hiç mi kırılmıyorum senin laflarına.herkesi kendim gibi zannediyorum ve kırmamak için elimden geleni yapıyorum yine suçlu olan da ben oluyorum.

Artık yeter ya.bu sefer ben senden özür bekliyorum.sorun her neyse artık

Benimkisi birinden özür beklemek...
sevgilim bugün doğum günüm ama heryıl olduğu gibi yine unuttun.Artık beni önemsemediğini düşünüyorum bence bu ilişkiyi biraz gözden geçirmek lazım.....

İşte bu benim bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

Bende ameliyatım sırasında yanımda olmayan çoook büyük dostum sandığım arkadaşımdan ve kusursuz sevgilimden özür beklemiştim ama artık zamanı geçincede bir anlamı kalmıyor

Bitanem senden özür bekliyorum çünkü son 3 haftadır beni cok kırdın...Lütfen artık bunu hisset ve anlaa :KK43:

kocamdan ozur beklıyorum son zamanalarda benı bu kadar yanlız bıraktıgı ıcın alsanaalsanasmile'' yoksa defolup gıtcem bak aaaaaaaaa yettııııı'' demek ıstesemde dıyemıyorum:tomato:

Önemsemediğim,ilgilenmediğim,değer vermediğim,güvenmediğim,hor gördüğüm için

Kendimden özür diliyorum..

kazık yediğim herkesten özür bekliyorum
orhan seni inadına red ediip başkasıyla evlendiğim için çok mu çok özür dilerim

kocamdan ozur beklıyorum son zamanalarda benı bu kadar yanlız bıraktıgı ıcın alsanaalsanasmile'' yoksa defolup gıtcem bak aaaaaaaaa yettııııı'' demek ıstesemde dıyemıyorum:tomato:

ne kadar güzel yazmışsın eline sağlık.ben de aynen sana katılıyorum.iş yorgunluğu sevgiyi ilgiyi azaltmaz,başkasının davranışı da ilişkeleri etkilemez diyerek ben de kocamdan sadece bir öpücük özür bekliyorum...ama sanırım nafile
:sm_cool:vereliniortak

Gecen gun, sozlerimde ve sectigim kelimelerde kirici mi oldum acaba cok sevdigim birisine karsi... kara kara dusunuyorum valla; sinirlendirdim mi uzdum mu acaba diye. :uhm: Insallah oyle birsey hissetmemistir. Onu cok seviyorum ve kotu hissettirdiysem ozur dilemek istiyorum. bilmiyorumkismile

eşimden "beni anlamaya çalışmadığı için" özür bekliyorum..

Annemmm sultanımm melek annem benim senden herşey için özür dilerim..Beni doğururken sana çektirdiğim sancı için bile özür dilerim

Geçmeyecek sandığım acıları çekerken kendime gösterdiğim acımasız tutumdan dolayı kendimden özür dilerim.

[/I]Babam babasızlığım,beni bu kadar kanattığın için özür borçlusun bana

Son düzenleme:
Eşimin ailesindeki tüm fertlerden özür bile dilemiyorum. Boş laflara karnım doydu artık. Benım ahım şıp dıye tutar. Hıcbırınızı işi rast gitmiyor ama yınede gonul almak aklınıza gelmıyor pes yanı.
Kaynanam poposunu ustune duser 2 hafta oturamaz, kaynımın arabasının tekerı patlar, eltımın altınları calınır durun bakım daha benı ne kadar kırdıgınızı anlamadınız sız. Ahım buyuk allahınızdan bulun.

Ben böyle özür dilettiririm bayan meraklı !..:89: İşime burnunu sokmamayı öğreteceğim sana.:KK75:

beni bu kadar kıran en yakın arkadaşımdan özür bekliyorum affetmem ama olsun bekliyorum:KK1:

X