Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben bir şey sormak istiyorum yaklaşık olarak bu ilacı 5 ay boyunca akşam 20-sabah 20 olmak üzere kullandım bir ay önce hastaneye gittiğimde yeni doktorum günlük 10 mg'a düşürdü. Bu hapı kullanmaya başladığımdan beri kabızlıktan kurtulamadım. Hele şu son bir ayda çok daha fazla arttı kendimi çok kötü hissediyorum :/ Kabızlık gibi bir yan etkisi var mı biliyor musunuz yani, size de oldu mu?

bende de oldu hatta bu kabızlık yüzünden başka sorunlarda oluştu :18: her seferinde doktora sordum kabızlık yapmıyor dedi kesin bir tavırla.. ama bence yapıyor çünkü nezaman ilaca başladım o zaman başladı

ilk ayımda 30 kullandm hiç sivilce artışı olmadı 2. ay da 30la dewam ettmi yne artmadı 1 tane filan çıktı 3. ay 40 kullandm yne 2 tane filan çktı 4. ay 50mg kullanyrm işte ozaman sivilceler arttı ama şuan geçiyor yüzüme elledgmde pütür hissetmyrm şiükür..galiba bebek poposu olcam:)

Bence de yapıyor kesinlikle çünkü dediğin gibi bende de ne zaman hapa başladım, o zaman kabızlık başladı ve ayrıca bende bir de dengesiz bir ruh hali ve gerginlik de olmuştu yaklaşık 4. ayımda falan

Merhabalar,
Ben de kullanıyorum ve 2 hafta sonra 6 ayım bitecek ve tedavim de sona erecek:) Tamamen sona ulaşan biri olarak size bilgi vermek istedim.
Mutlaka yan etkileri var ama çok büyütülecek şeyler değil bence. Öncelikle kabızlık olayını anlatmak istiyorum.
*Bu kurumadan kaynaklı bir sorun. bende de oldu, bütün deride kuruma olduğu için orada bir kuruma oluyor doğal olarak ve kabızlık hissi veriyor. Ama zamanla geçiyor benim yok şu anda. Eğer çok şiddetli olursa zeytinyağı tek çözüm mutlaka deneyin:)
*İlk günler yüzümdeki gözenekler büyüdü ve ilacı bırakmayı düşündüm ama geçti hemen.
*Dudaklarda kuruma oldu benim kesinlikle neutrogena ve hametan kullanın çok etkili sanki hiç kurama olmamış gibi etkili özellikle hematen kremi akşam yatmadan bezeyin dudağınıza ve cildiniz çok kuruysa cildinize(benim yüzümde çok yoktu)
*Ellerde kuruma oluyor nemlendirici sürün, çok sıcak suyla yıkamayın elinizi,akşam yatarken yine hametan veya nemlendiri (ikisi birden) sürün
*Eklem ağrıları mutlaka oluyor ara ara ama geçici mutlaka
*Gözlerde hassasiyet oluyor özellikle kolestrole bağlı olarak. Yani çok hamurişi, yağlı, kızartma yiyince koletrolde artış olduğu için ertesi gün göz kapağımda hafif şişlik oluyordu annem gibi:) (annemin kolestrolü var)

Sonuç: Bütün siyah noktalara veda benim için çok büyük sorundu:) sivilcelere veda :) Bu arada sivilcelrimde hiç artış olamdı anlatıldığı gibi sadece 2 ayda bir biraz büyük sivilcem çıktı. Ama o da normal.
Kısacası çok abartılacak şeyle olmuyor. Kimseye ve sizi korkutan kişilere inanmayın. Eğer çok rahatsızsanız sivilcelerden mutlaka kullanın.

çok teşekkürler böyle bitirmeye yakın olanlar yazınca bizim için moral oluyor.. bitiren arkadaşlar öncesi we sonrası fotolarıda koyablrlerse çok daha mutlu olurz geçmş olsun

çok teşekkürler böyle bitirmeye yakın olanlar yazınca bizim için moral oluyor.. bitiren arkadaşlar öncesi we sonrası fotolarıda koyablrlerse çok daha mutlu olurz geçmş olsun

Malesef ben sivilcelerimden ve siyah noktalarımdan rahatsız olduğum için hep kapatıcı ve fondöten kullandım. Eğer fotoğraflarda sivilcelerim çok belli olduysa hep sildim
Bu nedenle resim gösteremiycem. Keşke son kez çekseydim :)
Ama şöyle söyliyim makyajsız adım atmazdım şimdi makyaj yapmıyorum:)

ya harbiden fondoten pudra kullanmadan dışarı çıkmak nasıl bi lükstür ya allahm bizede nasip et nolur... sivilcelernin boyutu neydi peki? çok aşırımıydı azmydı benim komedonlarım war o yüzden kullanıyorum 4. aydayım benim 4. ayda kusma başladı çnkü 40mg dan 50 ye çıkardık .. izlern filan gittimi çukurcuklar doluyormu

Sivilcelerim fazlaydı alnımda pek yoktu ama yanaklarımda, özellikle çene ve boyun kısmında vardı. Büyük büyük çıkardı genellikle ve önceden şişerdi çok sinir bozucuydu. Benim de en çok rahatsız olduğum siyah noktalarımdı. Olmayan yer yoktu. Burnumda hadi normal ama dudak kenarlarım çene kısmı çok fazlaydı aşırı derecede. Hadi sivilceler ilaçla azalıyordu ama siyah noktalar psikolojimi bozmuştu artık. Şimdi hiç siyah noktam yok çok güzel birşey. İkinci ayımda gitmişti sanırım. Hep yüzümü yıkadıktan sonra tonik, siyah nokta temizleyicisiyle temizlerdim şimdi yüzümü yıkamış olmak için yıkıyorum sadece akşamları limonlu sabunla:) Umarım hiç çıkmaz. İzlerim yok gitti, Çukurluk bende fazla yoktu.

Ve de sivilcelerle kesinlikle oynamayın cilt çok hassas olduğu için yara gibi oluyor. Ben bi iki kere yapmıştım çok kötü oluyor sonra dokunmadım hiç.

kızlaar bu ilaç bende yeni yeni farklı etkiler göstermeye başladı size de oluyor mu yaa 4 gündür baş ağrım hiç geçmesi başım sürekli uyuşmuş gibi sizce normal bişeymi buu

kızlaar bu ilaç bende yeni yeni farklı etkiler göstermeye başladı size de oluyor mu yaa 4 gündür baş ağrım hiç geçmesi başım sürekli uyuşmuş gibi sizce normal bişeymi buu

normal canım ilaç kafa içinde basıncı mı artırıomuş ne oyüzdenmiş bu agrı korkma

Son düzenleme:
Ve de sivilcelerle kesinlikle oynamayın cilt çok hassas olduğu için yara gibi oluyor. Ben bi iki kere yapmıştım çok kötü oluyor sonra dokunmadım hiç.

ben oynadıgımda yaara oluyo üzerine hametan yda bepanthene sürüyorum 3 güne geeçiyo :) onunda yolunu buldum :) bendede yne çıkmaya çalşan sivilceler war sinir oldum artık 5.aya grmeme 10 gün kaldı çıkıyo hala.. ama çenemdeki komedonların hepsi 3.ayda yok oldu yüüzme dokununca elime gelen pütür hisside azalıyor:) pskolojmde bunlara baglı bi düzelip bi kötüleşiyor sabır allahım sabır..

bende sanki artış oldu ya günde 2 tane kesin çıkıyor stresliyim bide ondan mı acaba:S

arkadaşlar yaz geldi ve güneş çıktııııııııı. güneş kremi olarak ne kullanıyorsunuz tavsiyeleriniz varmı. ben yüzüme krem olarak sadece ürederm losyon sürüyodum kışın. biliyorum aslında kışın bile güneş kremi kullanmmaız gerekiyordu. güneş ileke bırakan duyduklarınız varmı. birde benim 2 ay bitti gözeneklerim hala kapanmadı. nezamn kapnacaklar?

arkadaşlar yaz geldi ve güneş çıktııııııııı. güneş kremi olarak ne kullanıyorsunuz tavsiyeleriniz varmı. ben yüzüme krem olarak sadece ürederm losyon sürüyodum kışın. biliyorum aslında kışın bile güneş kremi kullanmmaız gerekiyordu. güneş ileke bırakan duyduklarınız varmı. birde benim 2 ay bitti gözeneklerim hala kapanmadı. nezamn kapnacaklar?

bioderm 50+kullanyrm fondotenlide hem.akışkan bi krem.. gözenekr içn daha dur bakalım ben 5.aya grcem daha düzelmedim:)

bioderm 50+kullanyrm fondotenlide hem.akışkan bi krem.. gözenekr içn daha dur bakalım ben 5.aya grcem daha düzelmedim:)

yağmur bu bioderm dediğin biodermamı yaa bu pahalı biraz ben öğrenci adamım bunu nasıl alayım :):) daha uygun bişe yokmuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…