Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Yok canım ya ferro sanol, maltofer, veltifer, adını hatırlamadığım üç ilaç daha kullandım hiç biri etki etmedi bana Uğraşmıyorum artık 10.7ydi en son oraya çıkabildi

Yok canım ya ferro sanol, maltofer, veltifer, adını hatırlamadığım üç ilaç daha kullandım hiç biri etki etmedi bana Uğraşmıyorum artık 10.7ydi en son oraya çıkabildi

uzun süre kullansan etki ederdi cnm ya benim ilacn adını unuttun ilk ay santrafor gbi bişedi 2. ay daha deişikti ama 2 ayda toparladı beni kanszlıkda önemli saç filan döküo dikkat etmek lazım .herşey sorun anasını satim ya :))) alahm düzelelim nolur noluuurrrrrrrrrrrrrrr:)

3 yıl kadar falan hiç ara vermedim kullanmaya düzelmedi ancak 6lardan çıktı işte 10a. Kansızlığın yaptığı hiç bir belirti yok bende, ilginç bir insanım ben ya
Talasemi falan testi yapıldı oda çıkmadı gidiyorum böyle Zoretanin son çarem

tatlım yaglardan şampuana kaçar damla damlattın 20 damlayı geçmesin herbir yag.yoksa şampuanı cıwıtır..çamterebentin de ekle iyi geliyoröpüyorummm

canim ben sampuana damlatmadim direk yagi suruyorum saca aktar oyle dedi. masaj yapip bekletiyorum. cam terebentini de ayriyetten aliyim dedim ama karisimin icinde oldugu icin gerek yok almana dedi bende almadim

ben kullanmaya başlayalı 25 gün oldu tam. günde 20 mg kullanıyorum.dudaklarım çok değil ama kurudu yüzüm ve saçlarım artık yağlanmıyor ve gözeneklerim kapandı tek problem ilacı içmeden önce çok korkuyorudum bir anda sivilceler azıcak diye ama aksine hepsi kurumaya başladı hatta bir yanağımda hiç sivilce kalmadı.acaba bu normal mi böyle bi etki gören oldu mu hiç ?

Sivilcelerin ilk zamanlar artması bir tür yan etki zaten. Yani görülmemesi ilacın işe yaramadığı gibi bir anlama gelmiyor.

ya ben daha 1. ayın sonundayım.. kontrole gidicem ama burnum çok kanamaya başladı. aranızda burnu kanayan oluyor mu?
ansızın geliyor birde az da kanamıyor 2 paket selpak bitiyor. korkmaya başladım gittiğimde söylicem doktoruma birde size sorayım dedim..:44:

2 paket selpak mı bitiyor? kanama bendede olurdu ama kanama bile degil burnu silerken pembemsi renk olurdu selpak okadr seninki aşırı yani bi doktora danış ayrıca ben burun için kremde kllanıorm doktor werdi gece yatmadan sürüorum ii gelior

Sivilcelerin ilk zamanlar artması bir tür yan etki zaten. Yani görülmemesi ilacın işe yaramadığı gibi bir anlama gelmiyor.

yok zaten ben acaba işe yaramıyor mu diye merak etmedim işe yaradığı belli zaten ama acaba daha sonralarda sivilceler artar mı herkesin ilk ay çok artmış ama benimki artmadı diye sevinemiyorum daha sonra artarsa eğer diye.

bencede benimkinin normal olmadığı belli benimde ilk başlarda senin ki gibi hafif burun akıntısıyla karışık çok azdı ama son günlerde hatta 3 gündür üst üste kanıyor bugün gidiyorum bakalım ne diyecek umarım kötü bişe yoktur

cnm canını sıkmak istemem ama benim ilk 3 ay çıkmadı bende sen gbi düşündm işe yaramıyomu yada snramı yüzüme saldırcaklar diye:) ewet 4. ayda saldırdılar yüzüme sabır...

kötü bişe olmaz cnm inş bi krem weriri burun için ... haberlerini bekliyorum bugün hadi bakalım

kızlar bende de artış olmadı niye acaba?? herzaman nasıl çıkarsa öyle çıkıyor azalışta olmadı 2. ayımdayım..

cnm canını sıkmak istemem ama benim ilk 3 ay çıkmadı bende sen gbi düşündm işe yaramıyomu yada snramı yüzüme saldırcaklar diye:) ewet 4. ayda saldırdılar yüzüme sabır...

umarım öyle olmaz çünkü zaten doktorum tedavi süremin 4 ay olucağını söyledi ve ben etki görüyorum yani hiç çıkmıyor değil ama geçme daha fazla oldu özellikle gözeneklerimden kurtulmak çok hoşuma gitti. bakalım umarım daha sonralarda çıkmaz.

peki başka yan etki gördün mü? kuruma soyulma gibi? yoksa hiçbir şey yok mu ?

burnum alnımda soyulmalar oldu birde oralardaki bütün siyah noktalar gitti.. ama sivilceler aynı duruyor artma azalma yok.. inş artmaz ama bu hali bile yetiyor üzülmeme:18:

burnum alnımda soyulmalar oldu birde oralardaki bütün siyah noktalar gitti.. ama sivilceler aynı duruyor artma azalma yok.. inş artmaz ama bu hali bile yetiyor üzülmeme:18:

hmm anladım. bende artma olmadı ama azalma oldu bu yüzden de sonradan bir artma olur mu diye korkuyorum.gözeneklerimin geçmesi bile beni mutlu etmişti zaten bak sen de kendini üzme en azından sürekli geniş geniş duran gözeneklerinden kurtuldun ve artık cildin yağlanmıyordur iyi yanından bak yani. ben 1 ay önceye kadar 2 günde 1 yıkanıyordum o zaman bile 2. gün zor dayanıyodum şimdi 3. günde bile saçlarım yağlanmıyor. yani diyeceğim şu ki küçücük bir gelişme bile olsa bunun için sevin ve olumlu düşün artmıcak ve azalmaya başlıcak. biraz sabır gerekiyor hepsi bu :))

bende şöyle düşünüyorum sivilcesi artanlar için acaba ilaç onlarda birden bire ani bi etki gösterdiği için yüz bütün yağları dışarımı atıyor? mesela ben en düşük dozda kullandım şimdi de 30mg. kullanıyorum yani etkisi yavaş oluyor.. bu yüzden sivilceler normal çıkıyorsiyah noktalarım yavaş yok oluyor vb.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…