Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
wee zoretaninle 100.günüm:) way be 100gün.. arkadaşlar bişe sorcam sizinde gögüs kafesiniz agrıomu kemige dokundukca ben kemiklerme dokndukca sızı hissedyrm bide yatarken saga sola dönmek kabus

evet canım o dediğin bendede oluyor ilaçtan maalesef.. gerçi ilk aya göre biraz azaldı şu aralar ama oluyor yinede arada.. ama dokununca falan değil, eğilince,yatınca falan.. resmen kaburgalarım göğsüme batıyor bir süre bekliyorum öyle..

benim ablam kullanıyo bu ilacı ilacın bitmesine 1 ay kaldı ama hala tam olarak geçmiş değil sivilceleri bu normal bişey mi ?

of of çektigimize bak 100. gün ama ilk 3 ay çok az çıktı şuan her yeni güne bi yeni siwilceyle uyanıyorum benim cnm çok sıkılıyo ya ( işsizim ,erkek arkdşmdan ayrldım , insan içine çıkamıyorum bu suratla nasıl çıkayım günlerce ewdeyim.. bugün canınızı sıktım braz k.bakmayn

benim ablam kullanıyo bu ilacı ilacın bitmesine 1 ay kaldı ama hala tam olarak geçmiş değil sivilceleri bu normal bişey mi ?

normalde doktorum tedavi sonuna kadar tek tük çıkar dedi .. ablanın sivilce sorunu çokmu fazla ? bazılarınınki hani yüzünün taamamını kaplar filan ya öle ciddi hastalık boyutundaysa daha geçmemesi normal

1.5 ay acnegen 1.5 ayda zoretanin kullandim. Ayin 15inde tekrar randecum var yeniden yazar sanirim. O uc ayda bile o kadar cok sey degismiski sasiriyorum. Uzun siuredir gormedigim arkadaslarim cok sasririyor izler gecmeye baslamis diyor seviniyorum iki ucyil oncekifotograflara bakamiyorum o kadar kotuymus ya

maaaşşaaallaaah canım darısı bize olsun :)

tatlım yaglardan şampuana kaçar damla damlattın 20 damlayı geçmesin herbir yag.yoksa şampuanı cıwıtır..çamterebentin de ekle iyi geliyoröpüyorummm

tebrik ederim :)

Olur insallah cok iz var geciyoriste yavas yavas

maşşallah geçer onlarda inşallah peki çıkan olgunlaşmış sivilcelerini sıkıyomusun onların izi geçermi yeni izler ya hani sonuçta taze taze belki ilaç geçirir bi ümit:))ben sıktımda azönce 2 tane:)) artık büyümüşlerdi ya yatarken yastıga akcaktı yada öle kocaman ben gibi suratmda durcaktı patlamaya hazır wolkan gibi dayanaamadm patlattım oh olsun yeter ya:) inş iz kalmaz ama:)

2005 gibi falan cok cok vardi dev gibilermis. O zamandaha kucuk oldugumdan sanirim umursamamisim sikmisim falan amaresmen igrencmis :-D bakacagim simdi reimlere bulayim

tamam uyumuyorum resimlerini bekliorum şuan şekerim :) hadi moral wer çnkü 2 tane siwilcemi patlattım gerginim:))

Böööyle iğrenç bir şeymiş kısaca İlk resim 2008miş, diğeri mayıs 2011 falan daha zoretanine başlamamıştım

Ben bilerek isteyerek oynamadım hep uykuda ne oluyorsa oluyordu Şimdi çıkarsa bir iki tane çıkıyor hafif kızarık şekilde o kadar ama izler işte

Ben bilerek isteyerek oynamadım hep uykuda ne oluyorsa oluyordu Şimdi çıkarsa bir iki tane çıkıyor hafif kızarık şekilde o kadar ama izler işte

du bakalım bi 6 ayı dewir de o izlerde rengi açılır peeling filan toparlar.benm hiç bu ilacı kullanan yakınım olmadı tecrübemde yok inana ne hal alcam nasıl olcam bilmiyorum ama benm öle çok izim çukurum ws yok sadce pütür pütür beyaz noktam wardı onlar yok oldu bazılarıda siwilceye döndü ama 4 ay içnde toplasan 10 sivilce çkmamştr ( aman maşşallah deyin) sdece ben ilk defa böle sivilceyle karşılaştgmdan moralim bozuluor bide oynuorum işte o dahada sinirlendrior beni umarım hepimiz pırıl pırıl oluruz

Son düzenleme:

Daha üç ay işte :) aslında kansızlıktan çıkan sivilceler benimkiler kan düzeldikçe onlarda düzeliyor :)
Ama ilaçsız hiç bir işe yaramıyorlar tabi :)
İnşallah hepimizin düzelir ya :)

Daha üç ay işte :) aslında kansızlıktan çıkan sivilceler benimkiler kan düzeldikçe onlarda düzeliyor :)
Ama ilaçsız hiç bir işe yaramıyorlar tabi :)
İnşallah hepimizin düzelir ya :)

ben zoretaninle kan ilacı kullandım 2 ay kullandm hep kanszdım kenmi bildm bileli ben:) hep 9 filandı ama şuan 12 ye çıakrdım kan ilacınıda bıraktım btün degerlerm normal bu ay 50 mg kullanıyorm beni braz zorladı ama degerlerim yne ii çıkarsa 5. ay 60mg kullanayım diorum:))) bakalım artık doktr ne derse ama sen kan ilacı kullan 2 ayda toparlarsın 2 kiloda alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…