Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, sağ gözümden sol gözüme geçen o tuhaf şey mikropmuş. Sanırım enfeksiyon kapmış bugün doktora gittim tam 2.ayım doldu, 3.ayıma başlayacağım. İlk ayda trigilerid 194 çıkmıştı sınır sanırım 150 idi. Doktor bunun sorun olmayacağını ve düzeleceğini söylemişti, dediği gibi de oldu tahlillerim normal bir sıkıntı yok, bu ay 2 defa burnum kanadı. Bu yüzden bu ayda 30 mg olarak kullanıcam ilacı.. Son 3 ay da 40 mg olarak alıcam sanırım. Öyle söyledi.. Şuanlık bi sorunum yok çok şükür dediğim gibi gözüm iyileşti oldukça endişelenmiştim, kısırlık olayında okuduğum şeylere göre içimi rahatlattınız teşekkürler.. Bu durumu doktora soracaktım ama maalesef unutmuşum, dediğiniz gibi böyle bi durum söz konusu olsaydı bunca insan kullanmazdı.. Teşekkür ederim, 3.ayım bitince tekrar sizlerle paylaşırım, sıkıntı ve güzellikleri :)

merhabalar benimde son 2 aydır sivilce problemim vardı.dr a gittim çok şiddetli olmadığını söyledi zoratenin ve neostrata nın soyucu ve temizleyici kremlerini verdi.bugün 4. günüm bakalım.sonuçlar 2 haftadan snra başlıyormuş . şu anda bişi yok gelişmeleri bende yazarım.herkeze sağlıklı günler :))

Canım birsüre sonra cildi kurutuyor oyuzden bol bol nemlendirici kullan benden sana tavsiye tatlım:)

bende kullandım 4 yıl oldu. kullandıktan 2 yıl sonra evlendim. 2 defa gebe kaldım. kısırlık sebebi değil korkmayın.

kızlar 20 gün oldu ilacı kullanmaya başlayalı.cildim soyulmaya başladı.dudaklarım ellrm kurudu çatladı.bu cilt soyulması ne zaman biticek.10 gün snra kontrolüm var.ilacı bırakmayı düşünüyorum.sinir yaptı bende herşeye bağırıp çağırıyorum.dışarıdan sivilce krutucu bir tonik yada krem vermesini isticem (

Merhaba arkadaşlar, bugün. 3.ayım bitti 4.ayıma başlayacağım. Doktorum kan tahlillerimde bir problem olmadığını , bir daha tahlil yaptırmamın gerek kalmadığını söylemişti geçen ay, ben yine de yaptırdım, yani bugün kan aldırdım yarın sonuçlarına bakacağım.. Bu aydan itibaren geriye kalan 3 ay ilacı 40 mg kullanarak devam edeceğim. Ellerimin kuruması daha belirginleşti arada bir oluyo böyle krem kullanıyorum bi süre geçiyor. Dudaklarım çok fena ama blistex sağolsun işimi görüyor yanımdan bir dakika ayırmıyorum göz kuruluğu yaşıyorum onun için de arada bir göz yaşı damlası damlatıyorum gözlerime, çok nadir burun kanamam oldu ayda 2 kez ama çok az kanadı. yaz geliyor, güneş kendini belli etti ve biliyosunuz güneş görmemem gerek.. Bana doktoe bi güneş kremi öneerdi 'face protectıon SPF 50' diye. Fiyatı sanırım 69 civarında bir şeydi. sebamed var. O nasıl bilmiyorum sadece duyuyordum ismini. Sizin önereceğiniz bi güneş kremi var mı acaba? Bu arada her şeye değiyor inanın. Yüzüm daha iyi sivilcelerim geçtikçe siyah noktalarım belli oluyor ama ilacın dozu arttıkça onunda kendiliğinden pıtır pıtır döküleceğine inanıyorum. Çünkü burnumdakilerin hepsi gitti . Hiç siyah nokta kalmadı çok güzel mutlaka moralinizi yüksek tutun , ben buna değiceğine innaıyorum artık :)

Cilt soyulmasi daha devam eder ben 3.aydayim hala soyuluyor fakat ilk aylardaki kadar degil bence cilt soyulmasi iyi bisey lekeler icin. Sinire gelirsek benimde ilk ay sinir yapmisti ve ufakcik biseyden aglamistim,ama sadece ilk ay oldu . İlaci birakip birakmamak senin kararin ama mutlaka doktoruna danismalisin.

Merhaba kızlar hepinize geçmiş olsun. Ben de yakında aranıza katılacağım 6 7 senedir sırtımda, göğüs dekoltemde ağırlıkli olma üzer sivilce problemi çekiyorum kullanmasigim krem, losyon, gitmediğim doktor kalmadı. En sonunda tekrar cildiyeden randevu aldım 29 nisanda gideceğim ve zoratenine başlamak istediğimi söyleyecegim.

bu cuma kontrolüm var.dediğim gibi benm sadece sol yanagımda bitmeyen geçmeyen sivilcelerim vardı bide ben onları çok patlattığım kurcaladığım için tekrarlıyodu.şimdi geçtiler iz olanlar bile küçülmeye başladı.ama ben ilacın değilde bu yüz soyucu kremlerin etkisi olduğunu düşünüyorum.bakalım doktorum ne dicek.grşmeden snra buraya yazarım yine

sanada şimdiden geçmiş olsun canım.inş.kurtulursun sivilcelerinden.zoratenin gerçekten ağır bir ilaç ki ben en düşük dozunu kullanıyorum 10 mg.ama ruh halimi çok etkiledi.normaldede asabi bir insanım belkide ondandır bilemiyorum.ilaç kullanmayıda hiç sevmiyorum ayrıca

Ben de sevmiyorum ama artık son çare

Ya kızlar benim yanaklarım yüzüm yanıyo ya, 3.ayım bitti 4.aya başladım güneş kremi sürmeye başladım ama sanki fayda etmiyomuş gibi aksine daha çok kızarıyomuşum gibi geliyo, sebamedin 50 faktör olanını kullanmaya başladım bugün ama kızarmışım yine de.. Bu kızarıklık güneş kremini sürmeye devam ettikçe düzelir mi? Yani en azından toparlar mı?

merhaba kızlar bende zoretanin kullananlardanım 5.ayın içindeyim ve büyük gelişmeler yaşadım normalde dışarı vurmayan deri altı sivilcelerim vardı ve geçti .yeni sivilce cıkmıyor artık lekelerde de azalma oldu.başlarken yorumları okuyunca çok kkorkmustum ama daha iyi olacağını düşünerek başladım ve suan çok memnunum tabiki kurumlar oldu yanmlarda.bu yanmalrın aşırı kurumadan ve yüzün gerilmesinden olddğunu düşünüyorum .biraz nemlendirirsek bu yanmaların geçtiğiğni görebilrsiniz ben öyle yaptım .yeni başlayanlar sabırlı olun sonucu görünce iyiki diyeceksiniz:))söyle bişeyde var herkesde aynı yan etkiler olmaya biliyor ama göze almaya değer :))

Kizlar zoretanin kullanirken gozenekleri genisleyen varmi ?
ewet canım bnm genişledi geçen gün kntrolüm vardı.ilacı bırakmak istediğimi söyledim.onun yerine azitro die bi antibiyotik yazdı.kremleri değiştirdi.elimdekiler bitince onlara başlıcam.gözenekleri sıkılaştırmayada yardımcı olacakmış

Kızlar benim 4.ayım ama iltahaplı sivilcelerim hâlâ çıkıyor, 2 3 tane . Bu normal mi?

Ben 9 ay kullandım ve 8.ayımda bile 2-3 tane çıkıyordu doktorum bir şey olmaz dedi. Önemli olan ilaç bitince çıkmaması, ilacı bitirdiğim 4 ay oldu ve hiç sivilce çıkmadı Allah'a şükür.

kızlar bende sivilcelerimden şikayetçiyim lysye hazırlanıyorum ve bunun stresinden
hayatım boyunca yanağımda hiç çıkmayan sivilceler bu yıl çıkmaya başladı. hem doktor hem cilt uzmanına gittim . benzamycin kullandım pek etkisi olmadı. dermo skin köpük ve jel kulandım onlarda biraz iyi geldi ama hala geçmiyor yanağımdaki sivilceler . bugün farklı bi doktora gittim tetradox hap ısotrexın jel ve cleocin verdi . bunlar işe yarar mı sizce lütfeeen yardım ediin . bebek poposu gibi ciltler dileriim hepinize :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…