zmirdeki arkadalar

selway outlettede güzel ürünler av arkadaşar bide sökede zincir outletler var 5 6 tane yanyana dizilmiş bütün markalar toplanmış bide hepsi birbirinden ucuz

ben çeşmede oturuyorum yeni tşındık. ama izmiri daha çok merak ediyorum tesettür kıyafetlerini izmirde nerden bulabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. çeşmede hiç birşey bulamıyorum.

Canım KSK çarşı içinde açılan Mango'nun 3. ve üst katı outletalkisalkisalkis

Canım ben Karşıyaka tarafını pek bilmiyorum.biraz tarif edebilirmisin.Birde merak ettiğim Fiyat ve ürün çeşitliliği farkı varmıdır Alsancak mağazasıyla arasında...Yardımcı olursan sevinirim. Özellikle adres tarifi konusunda :)

cnm karsıyaka carsı diye bilinir. iskelenin karsısında koca bi carsı oradan yukarı yuru gorursn ztn koca mango yu:KK70:

Canım ben Karşıyaka tarafını pek bilmiyorum.biraz tarif edebilirmisin.Birde merak ettiğim Fiyat ve ürün çeşitliliği farkı varmıdır Alsancak mağazasıyla arasında...Yardımcı olursan sevinirim. Özellikle adres tarifi konusunda :)

alsancakta daha çok outletler var..ve ürün çeşitliliği de var =)

Canım nereden geleceksin bilmiyorum;ama Karşı taraftan geleceksen.Vapurla geldiğinde çarşı girişinden dümdüz yürü sağında kalıyor zaten.Mc Donalds'ı geçtiğinde eski belediye binası. Dolmuşla geleceksen yine çarşıya gireceksin ve bu seferde solunda kalıyor.Koton mağazası falan var karşısındayerimseniben

Ürün çeşitliliği açısından şöyle diyeyim.Alsancak pazar gibi karman çorman olduğundan burası bana çok rahat geliyor.Fiyat farkı olacağını hiç sanmıyorum zaten.

Eğer dilediğin gibi bakmak istiyorsan KSK'yi tercih etyerimseniben

Bu arada kızlar Mango Forum Bornova'ya da açılıyordelikafadulden

çokkkkkkkkkkkkk özledımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kskyııı offf içim garip olduuuuu yıne yaaa offfffffffffffffffffffffffffffff senağlama

geçen mangoya gittim (outlet) yeni bikaç ürün vardı,ama onlar da çok albenili değildi,bazen oluyor çok güzel şeyler bazen olmuyor. :/

kızlar alsancak'taki zarayı tarif edebilirmisiniz? fiyatlar tam olarak nasıl?

ve selway'e nasıl gidebilirim? otobüs fln varmı o taraflara?

kızlar park bornovadaki ykm outlet de Onitsuka Tiger spor ayakkabılar 119 tl.meraklıları bilirler normal satış fiyatı 179 tl.

bende spor ayakkabı ve o tür şeyleri konaktaki barçın spordan alıyorum ucuzluk olduğunda,hesaplı iyide şeyler buluyorum......

X