zmirdeki arkadalar

slmmm arkadaşlar . ben ev temizlik işi ile ilgileniyorum.. evine temizlikçi.çocuk bakıcısı ,yardımcı arayan varsa bana dönerse çok sevinirimm. 05365061030. karşıyaka ..

bornova özkanlar fena değil ,gününe göre bazen çok güzel oluyor bazen elin boş dönüyorsun.BOSTANLI yzın gittim çok hoştu iyi markaların ürünleri vardı o da gününe göre değişiyormuş bazen pazarlara süper şeyler geliyor,onun dışında gaziemir optimum haaaarika çok fazla marka var saymayayım şimd gerçekten mango filan çok uygun.üçüncü olarak park bornava var orası da uygun.agora ve forumu sevmiyorum çok pahalı geliyor bana.karşıyakaya koccaman bir koton açtılar bi gidin derim ne arasan var.şimdilik bu kadar kızlar hayırlı ve uygun alışverişler dilerim hepinize.

Ozkanlardakinin yerini ogrendim kizlar .

Blueswan her zaman gelirim ben :) alisveriskolik bir hatunum ne de olsa .

bornova küçükparkta yeni biryer açılmış.bu aysel abla ev yemekleri karşısında. diesel,tommy hilfiger,abercrombie,polo bissürü marka ve hepside orjinal.çok uygun fiyatlarıda,tavsiye ederim kızlar :nazar:

kıbrıs şehirlerinde bir yer vardu da küçüktü pek bir şey bulamadım şöyle büyük geniş bir yalpazesi olan bir yer olursa sevinirim.

X