zmirdeki arkadalar

Ya Mudo'nun outleti nerede ben de onu araştırıyordum iyi oldu :)

Çanakkale yolu denilmiş ama tam anlaymadım :KK43:(

Canım,
Mudo'nun outleti İzmir'de bildiğim kadarıyla 2 tane var.Bir tanesi Selway alışveriş merkezinde,diğeri ise Menemen'de bulunan Sakıpağa'nın orada...Ben açıkcası Sakıpağa'dakini tercih ediyorum..Daha çok çeşit var...

ya canım bu bölge metro dedıgın yer neresı ? anlayamadım ben :uhm:

gazıemırdekı metro alısverıs merkezımı yoksa metronun bı duragımı ? duraksa hangı tarafta ben cok bılmıorum da metronun duraklarını kullanmadıgımdan fisfisfis

bahsettikleri yer, yani metro durağı bornova özkanlar diye geçiyor sanırım,
bir de pantoloncu mustafa bostanlıda da var,

benim bildiğim güzelbahçede outlet yok olsa kesin bilirdim:))
sanırım bahsedilen salwey alışveriş merkezi, üçkuyulardan otobana çıkıp
gaziemir yönüne (çeşme değil) giderken 2-3km sonra benzin istasyonu var po onun olduğu yer
mudo-kiğilı-köfteci ramiz-tiffany-desa vs birsürü markanın outleti var.
umarım yardımcı olabilmişimdir....

gaziemirde yalıspor nike puma mudo lcw rodi colin's barçın flo ve daha birçok mağazanın outleti gaziemir karabağlar yolu arasında var

benim bildiğim güzelbahçede outlet yok olsa kesin bilirdim:))
sanırım bahsedilen salwey alışveriş merkezi, üçkuyulardan otobana çıkıp
gaziemir yönüne (çeşme değil) giderken 2-3km sonra benzin istasyonu var po onun olduğu yer
mudo-kiğilı-köfteci ramiz-tiffany-desa vs birsürü markanın outleti var.
umarım yardımcı olabilmişimdir....

salwey gaziemir-balçovaya doğru otopark yolunda kızlar birçok markada var

kızlar alsancak'ta mangonun outleti varmış, yerini tarif edebilir misiniz? izmire gidersem uğramak istiyorum..

gül sokakta alsancakta bilmeyen yoktur mango outlet poşeti elinde olan en az 10 kız görürsün zaten :))))

Gül sokaktaki mangoya haftada 1 kez mutlaka uğrayın ürünler sürekli değişiyor hırkalar kazaklar inanılmaz uygun oluyor yakalarsan :)

gul sokaktakı mangoya hangı gunler yenı urun gelıyo kıslar bılenınız varmı geldıgı gun hemencek gıdıversek :)

Son düzenleme:
Arkadaslar gül sokaktaki mongoda fiaytlar nasıl? ucuza güzel seyler alabilir miyiz? ne zmn mal gelio bide

ne zaman yeni modeller geliyor bilmiyorum cnm mesela bu hafta sonu gititm bişi bulamadım kendime göre

ama % 70 indirim olacağı zaman beni ararlar yazarım buraya canım

Alsancak Outlet'ten daha çok Karşıyaka Mango Outlet'i beğeniyorum.Çünkü derli toplu,Alsancak'ta aradığını bulamıyor insan...

X