zmirdeki arkadalar

3-4 gun once arkadasım dedi barcında nike yeni sezonlar 1 alana 2. bedava mı oyle bişeymiş bircok urun inanılmaz indirmde ded. 300 tl lik alısveriş yaptım poset poset aldım dedi.. gitmedim ama bi bakın :)

ekim sonunda boyner e gittik öiğli kipa da kotlar vfln 2. si %50 indirimli tisortler 15 tl polarlar 20 tl fln. cok ucuzdu sonra gelir alırım demiştim daha cok babama alsıveriş yapmıstık megersem boyner her ayın sonunda bole ucuzluk yapıyormus yeni duydum daha :)

hayatm mng outlet hep indirimde ama sezon mağazası ancak ocak başı gibi indrme girer genelde öle oluo çnkü

Merhaba arkadaşlar...önümüzdeki hafta sonu ızmire gidiyorum...Babamın işi var bende fırsatı değerlendirip alışveriş yapıym diyorum...Çünkü yaşadığım yerde genelde pahalı herşey...ben şunu merak ediyorum geçen yıl ızmirde Kemeraltında Vena ya girmiştim çok uygun fiyata alışveriş yapmıştım orası hala duruyormu yada hala fiyatları uygunmu?

Güzelim vena-tena bu mağazalar hep durur da o kadar seçenek varken

bunların ürünlerini tavsiye etmem.Sonuçta ucuza da vermiyorlar.

Outletlerden alman daha iyi olabilir

Güzelim vena-tena bu mağazalar hep durur da o kadar seçenek varken

bunların ürünlerini tavsiye etmem.Sonuçta ucuza da vermiyorlar.

Outletlerden alman daha iyi olabilir

Cevabın ve önerin için çok teşekkürederim canım ...opuyorumnanaktan
ben Venanın üstlerini çok seviyorum evde sporda filan giymek çok rahat... geçen yıl Vena dan 7 tl ye aldığım üstleri burada 15 e satıyolar o yüzden gitmişken alıyım dedim burda niye kazıklanıyımki sempatiksalakcinni

Tabii canım sen seviyorsan sorun değil de mango-koton outlete falan da

uğramanı tavsiye ederim.

Koton outlet Zara nın karşısındaki 2-3 katlı bi koton var orası mı ? Değilse yerini tarif edebilir misinz arkadaşlar.Teşekkürlerrr..

şirinyerde eski winmax ın yerine koton outlet açıldı arkadaşlar.daha 2 3 gün önce girdim çok hoş şeyler vardı.bi uğrayın derim bucalılaryerimseniben

aaaaaa bende bgun gittim kotom outlete şirinyerde arasıra çok güzel elbiseler denk geliyor max.20 tl ye ama daha pahalılarıda varr.... birde şirinyerde ambar var bucalılar bilirler çok iyi şeyler var indirimde...

ya kızlar ben alaybeyde oturuyorum selway outlete nasıl gıdebılırım lutfen bılen anlatsınn çok ıhtıyacım var bu aralaar :KK43::gitme:

X