Zengin erkek mi, sadık erkek mi?

zengin erkekmı sadık erkekmi

• zengin

OY: 0 0,0%
  • sadık

OY: 14 87,5%
  • ıkısıde makbul degıl

OY: 2 12,5%

• Ankete Katılan
    16
  • Anket Kapalı .
tabiki sadık ne yapayım boynuzları takıp takıp bana paralar yağdıran erkeği..insan öyle mutlu olmazki...kafayı yerim ben..

elbette sadık erkek.. sadık olsun,çamurdan olsun benim aşkımŞeniz

sadık olsa başka kötü huyları olabilir, zengin olsa seni aldatabilir, dengesiz olabilir. Yani sadece tek bir iyi huy yetmiyor.

Zengin ve/veya sadik olmus ama ruhumu oksayamamissa , hic isim olmaz,almiyim...

tamamen duygusal nedenlerden ötürü zengin erkek...

dekikanlıya zengin derler nedense hep fakir çıkar kızları kandırmak için sihirli sözcük ama
işe yarıyor ne yaziık ki inannın çoğu çulsuz yani kanmayın

sadık erkek, o çalışır çabalar evine getirir
herşey maddiyat değil benim için
yeterki sadık olsun, herşeyimizi beraber yaparız
ki yaptıkta şükür

sadık erkek tabiki.maddiyatta önemli ama parası olup bana sadık olmıycaksa napayım ki onun parasını.maddiyattan daha önemli değerler var sevgi,saygı,sadakat olduktan sonra para her zaman çalışıp kazanılır

ikisi bir arada olursa tadından yinmez valla

ama bana bunlarda yetmez ..bikere eğlenceli olacak,zeki,çalışkan,elinden her iş gelecek,yani öyle

bozulan musluk için tamirci çağımayacak kendi yapacak kaydirigubbakcemile2

Sadık erkek iyi olur da donuğu andavalı çekilmez, sadık olsun ama sana TV den daha fazla dikkat ve ilgi göstersin, millet kocası TV ye bön bön bakıp yemekten sonra 'eline sağlık güzelim' diyemeyen armutları kozalakları sadık diye baştacı ediyor o kadar da değil yerimseniben

sadık tabıkı ama zengn de olsa hos olur ıkısı bı arada kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…