Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben düzenli kullanmıyorum bu ara ama kışın d3 k2, magnezyum kompleksi ve multi vitamin içiyordum
Şimdi de balık yağı, d3 k2 ve kadınlar için olan bir vitamin kompleksini içiyorum arada
Heeemm güzel hem dikkatli bakım konusunda pamuk prenses ben de bakıyorum tavsiyelere önerilere :)

Heeemm güzel hem dikkatli bakım konusunda pamuk prenses ben de bakıyorum tavsiyelere önerilere :)
Kuzum vitamin takviyesi alacaksan mutlaka doktorun versin çünkü her şeyin fazlası zarar biliyorsun bana d vitamini ve magnezyumu içmemi doktor söylemişti d vitaminim çok düşüktü ama en son kan testimde normal sınıra girmiş
Temizlik yapmaya gidiyorumm şimdi Adana sıcaklarında o da kalori yakma yöntemi olabilir mi,biliyorum ev temizliği sayılmaz ama, Adana’dakiler için olmalı :)
Kolay gelsin kuzucum

Yok kuzum vitamin konusunda biraz hassasım doktor tavsiyesi olmadan kullanamıyorum ilaçlarda da öyleyim

Ben de kendimi burda buldum birden bu ben
Arkadaşlarım burada olduğu için sohbet için gelmiştim, ama diyete bu kadar hızlı geçeceğimi ummuyordum Sonuçta profil mesajlarında zibilyon tane şöyle eridim, böyle az yedim mesajları oluyor ama beni hiç motive etmiyor bunlar. Kendi adıma bu durumu şuna bağlıyorum; sevdiklerimin görüşlerine değer verdiğim için kendiliğinden oldu. Okullarda ders olarak okutulsun bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…