Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ama haklısın ki abla şimdi annem beni bazen öyle bir noktaya getiriyor ki ileride onun gibi olursam korkusu sardı beni de. En son artık sana bir şey olursa ben nolcam hiç düşündün mü kimsesiz kalcam diye vicdanıyla oynadım da biraz kilo vermeye karar verdi
Bana diyo ay sonu doktor randevum var biraz kilo vereyim ayıp oluyor yine kendi için değil ha ben ve doktor için vereyim diyor

1000 adım yani 1000 degerini göstermek için k kullanılıyor
1000 adım adım mı ben adım olarak bilmiyorum da neredeyse her gün 3 km gidiş 3 km dönüş yürüyorum, kaç bin adım yapar bilmem, 1000 adım gece 4 bacaklıyı evin çevresinde gezdirirken attığım adım sayısıdır ancak

Kuzum kişi gelmiş 450 kilo günde 30.000 kalori alıyor, bu kişiye günlük 1200 kalorilik diyet yaptırıyor o vermesin de ben mi vereyim diyete birebir uyarlarsa 45+ kilo verebiliyorlar
Benim eşimde motive olmak için izliyor sonra bir onlara bakıyor bir de kendine amaaan bizde de kilomu var deyip kaldığı yerden yemeye devam ediyor

1000 değil 10 bin k bin demek kgdaki k işte aslında bildiğimiz. 1 kg 1000g. 50k maaş alıyorum derlerse 50bin demek istiyor gibi gibi

7 bin adım için az önce çok dedim yapamam dedigi için accessdenied bende 10 bin ceza olsun bari dedim yoksa çok değil zaten.10 bin adımı bir tek ben oğlumun peşinde koşunca tamamliyorum gün boyu başka işleri katmıyorum.Bu arada 0 unutmuşumda 10000 olucakti o

Kız herkes bu kadar rahat atıyorsa 10K adım kimseye koymaz ki nası ceza bulcaz o zaman ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…