Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ben de doğum zamanı 90 a dayanmıştım hiç sevmedim oraları herkes idealine erişir umarım. Psikolojiyle kilo bağlantılı.
Bir an evvel huzurlu günlerinize kavuşmanızı dilerim🙏🏻
Teşekkür ederim çok şükür iyiyim ruhen.meme estetiği oldum göbek daha çok ortaya çıktı 😴 onun için çok kuvvetli asildim ideal kiloma erişmek icin

benim de öyle bir şeye ihtiyaç olacak galiba ya. C hatta D kup memeler oldu A. Biraz da üzgünler😃
Benim 80 ya da 85 oldu çok memnunum süper gorunuyorlar.iri memeye alışmışım böyle küçük gprunce gömlek giydigimde hiç yok gibi oluyorlar 😂😀beden küçülecek artık m ya da s beden olmali

Benim 80 ya da 85 oldu çok memnunum süper gorunuyorlar.iri memeye alışmışım böyle küçük gprunce gömlek giydigimde hiç yok gibi oluyorlar 😂😀beden küçülecek artık m ya da s beden olmali
80-85 kiloya göre değişiyor mühim olan cup boyutu. Ben zayıfken bebeksizken 75C alıyordum şimdi 75B içi boş oluyor A deneyeceğim 🥲

Yarın benim doğum günüm.diyet yapıyorum diye eşim bu günden kutladı.bir yere götürdü kebab yedik.sonra aynı mekanda bir yer hazirlatmis pasta çiçek süsler falan🥰😴 bugun diyet olamadı.yine de ne yediğini yazacağım.
Izgara yanına bulgur pilavı
Mezelerden az yedim
Bir küçük dilim meyveli pasta
Beni mazur görün bugün acısını yarın yürüyerek çıkaracağım inşallah

X