Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Motivasyonum sıfır, kilo aldım. Toparlanamıyorum bir türlü. Çok uykusuzum oğlum uyumuyor yorgunum ve hava çok kötü, hiçbir şeye enerjim yok 😓😓
Kıyamam sana canım bebeğin çok mu küçük.zayif olman psikolojinden inan onrmli değil.Biraz gevse rahatla bir gün yedin diye kg almazsın.uzmanlar bir günde yedigimizden kilo almadigimizi.sureklilik arzeden aliskanliklarimizin kilo aldirdigini söylüyor.lutfen önce ruh sagligin sonra zayıflamak düşüncen olsun🥰🥰

Kıyamam sana canım bebeğin çok mu küçük.zayif olman psikolojinden inan onrmli değil.Biraz gevse rahatla bir gün yedin diye kg almazsın.uzmanlar bir günde yedigimizden kilo almadigimizi.sureklilik arzeden aliskanliklarimizin kilo aldirdigini söylüyor.lutfen önce ruh sagligin sonra zayıflamak düşüncen olsun🥰🥰
Ne bir günü ne zamandır yiyorum valla kilo aldım orası kesin, küçük değil aslında 1 yaşında ama uykusu çok kötü bu aralar 🫤

Kızlar çok şükür bin şükür bugünde kazasız belasız kaçaksız geçersiz atlattım:sampiyon:. Çarşamba sabahına kadar tartışmalara yemin ettim sonucu merak ediyorum. 103 ile başladım aslında 96 ya inmistim ama bir süre moralim yerlerdeydi tatlıya çöktüm tekrar 99.9 ları gördüm. Sürekli tartışmaktan motivasyonunu düşürüyor o yüzden yemin ederek tartilmiyorum 😄.

Bugünkü menüm

Sabah 1 bardak ılık su detox sirkeli

Sabah 11 .00 1 dilim kepek ekmek az peynir 5 zeytin 3 dilim füme çay

Ara 3 tane erik 2 tane hünnap

Ara Türk kahvesi yarım züber

Akşam ton balıklı salata ev limonatası şekersiz 1 dilim ekmek

Su 3litre maden suyu içerim
Grubumuzun ismide yeminli zayiflamaya yemin ettiniz veremeden gidemezsiniz🤣

Eklentiler

• IMG_8068.png
    IMG_8068.png
    57,4 KB · Görüntüleme: 5