Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Yarın benim doğum günüm.diyet yapıyorum diye eşim bu günden kutladı.bir yere götürdü kebab yedik.sonra aynı mekanda bir yer hazirlatmis pasta çiçek süsler falan🥰😴 bugun diyet olamadı.yine de ne yediğini yazacağım.
Izgara yanına bulgur pilavı
Mezelerden az yedim
Bir küçük dilim meyveli pasta
Beni mazur görün bugün acısını yarın yürüyerek çıkaracağım inşallah
Doğum günün kutlu olsun, arada olur öyle🥰

Yarın benim doğum günüm.diyet yapıyorum diye eşim bu günden kutladı.bir yere götürdü kebab yedik.sonra aynı mekanda bir yer hazirlatmis pasta çiçek süsler falan🥰😴 bugun diyet olamadı.yine de ne yediğini yazacağım.
Izgara yanına bulgur pilavı
Mezelerden az yedim
Bir küçük dilim meyveli pasta
Beni mazur görün bugün acısını yarın yürüyerek çıkaracağım inşallah
Doğum günün kutlu olsun sağlıklı huzurlu nice mutlu yaşlara😍🥰
Doğum gününde yiyiceksin tabi yilda bir kez oluyor

Günaydın kızlar, bugün itibariyle regl oldum 😣 hafif bir şişliğim var. Tatil boyunca almamaya çalışıcam umarım başarılı olurum.

Eklentiler

• IMG_6144.jpeg
    IMG_6144.jpeg
    110,3 KB · Görüntüleme: 11
Doğum günün kutlu olsun sağlıklı huzurlu nice mutlu yaşlara😍🥰
Doğum gününde yiyiceksin tabi yilda bir kez oluyor
Ya çok teşekkür ederim.bugun tam gaz devam.
Dün kot üstüne tişört üstüne kot gömlek giydigimde baktım göbeğim biraz gitmiş.minnak göğüsler ortaya cikiverdi.Ya sanırım bu sefer istediğim kiloya ineceğim çok mutlu oldum,,🥰😇🤭

Kızlar regli zamanım geliyor sanırım o yüzden dünden beri burnuma sarelle kokusu geliyor buram buram. Sanki tüm şehir sarelle kokuyor. Sabah marketten aldim kavanozu actim mis gibi kokuyor sonra vazgeçtim yemedim eşime verdim. Bunu benim asla bulamayacağım biryere sakla dedim. Çünkü gece falan elime geçerse asla affetmem :rolleyes: Yatak odasına girdim baktım elinde kaşık gizli gizli oğlumla yiyorlar :sinirli:

Kızlar regli zamanım geliyor sanırım o yüzden dünden beri burnuma sarelle kokusu geliyor buram buram. Sanki tüm şehir sarelle kokuyor. Sabah marketten aldim kavanozu actim mis gibi kokuyor sonra vazgeçtim yemedim eşime verdim. Bunu benim asla bulamayacağım biryere sakla dedim. Çünkü gece falan elime geçerse asla affetmem :rolleyes: Yatak odasına girdim baktım elinde kaşık gizli gizli oğlumla yiyorlar :sinirli:
Napsinlar senin korkundan gizli yemişler işte :KK70: Bende reglim canim acayip tatli yemek çekiyor

Kızlar çok şükür bin şükür bugünde kazasız belasız kaçaksız geçersiz atlattım:sampiyon:. Çarşamba sabahına kadar tartışmalara yemin ettim sonucu merak ediyorum. 103 ile başladım aslında 96 ya inmistim ama bir süre moralim yerlerdeydi tatlıya çöktüm tekrar 99.9 ları gördüm. Sürekli tartışmaktan motivasyonunu düşürüyor o yüzden yemin ederek tartilmiyorum 😄.

Bugünkü menüm

Sabah 1 bardak ılık su detox sirkeli

Sabah 11 .00 1 dilim kepek ekmek az peynir 5 zeytin 3 dilim füme çay

Ara 3 tane erik 2 tane hünnap

Ara Türk kahvesi yarım züber

Akşam ton balıklı salata ev limonatası şekersiz 1 dilim ekmek

Su 3litre maden suyu içerim

X