Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bende menümü yazayım

Öğlen 12//
Bir karnıyarık iç kıyması (patlıcani yemedim)
İki dilim küçücüklerdi tam buğday ekmeği
Bir koca kase cacık

Ara bir avuç ceviz

Akşam 18.30//
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir kase havuç tarator
İki yemek kaşığı menemen yedim
Salata vardı ondan yedim üç de zeytin
Bolca şekersiz çay içtim

Saat 8 gibi bir âdet üzüm yedim

Ben bugün dışarıdan yedim kızlar, porsiyon boldu baya bitirdim hepsini

Moğol usulü et
Yağsız pilav
Acılı lahana salatası
Yiyerek vermek daha sağlıklı zaten bünye alışıyor yemegi bir anda kesersen hızla zayiflarsin ama tekrar yemege başlarsan ayni hızda da geri alırsın o yüzden ben evde ne pişirsem onu yiyorum sadece daha küçük porsiyonlarla.Ekmek tatli çok az hep menyümde olsun ama olnamış gibi.Canım çekerse çok az çikolata.

Ben de öyle düşünüyorum canım zaten verdiğim kilolarımı da baya yavaş verdim amaaa sanki biraz abarttım bu ara. Yarın bi kalori sayıp bakcam ne kadar alıyorum belki de açık veremiyorum doğrı düzgün

Canım bende 5 aydır doğum yaptım 10 kilo net fazlam vardı yavaş yavaş yiyerek 63 indim 5 6 kilo daha versem eskime dönerim.Böyle daha sağlıklı boş ver çok zorlama kendini en önemlisi saģligimiz.Bak 2 haftadir sorun yaşıyorum iştahim berbat ama keşke yiye bilsem diyorum normalde keşke iştahim kapansa derdim hep ama öyle bir degişti ki herṣ̌ey bir anda keşke düzelsem diyorum.O yüzden sende çok takilma önemli olan yavaşta olsa zayiflamamiz başarıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…