Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kilo vereceğime inancım çok düşükmüş her zaman başlayıp başlayıp bıraktığım için, adam akıllı önce fotom yok. Boydan çekinmiyordum zaten hiç ya insan bi önce fotosu çeker, bi tane var sadece önden. Eşimin galerisini kurcalayıp bi kaç boydan fotomu bulmalıyım

Keşke bende 5 ay önceki dogurduktan sonra çekseymişim kendimi ya bebeyle ugrasmaktan fotograf aklima gelmemiş farkimiz belli olurdu

Keşke bende 5 ay önceki dogurduktan sonra çekseymişim kendimi ya bebeyle ugrasmaktan fotograf aklima gelmemiş farkimiz belli olurdu
Benim otururken bi fotom var herhalde doğumdan bir buçuk iki ay sonra, bacaklarımın kalınlığına şok geçirdim. Kilo vermeden ben iyiyim ya o kadar kilom yok hala zayıf görünüyorum falan diyordum, şu an görünce baya bildiğin şişmanmışım. İnsan kendini doğru değerlendiremiyor önce sonra fotoğrafları olmadan, şimdi çekmeye çalışıyorum vakit buldukça.

Öyle benim hastane çıkışında foto var ama orda ödemim falan çok yani

Öyle benim hastane çıkışında foto var ama orda ödemim falan çok yani
O sayılmaz tabii ki tam doğum sonrası ödem olur, ben de bayağı şiştim doğum sonrası yusyuvarlak olmuştum. Ay ben hastaneden ayrılırken eşim çocuğu tutuyor ana kucağında benim zaten alt taraf dağılmış canım yanıyor ayakta zor duruyorum, asansördeyiz yaşlı kadının biri göbeğimi gösterip içerde bi tane daha mı var diyip gülmesin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…