Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Ses vermiyor bende yazıyorum ama Allah'ım bu kızı elime bı geçirsem onu bı güzel pataklayacagim bir de yedim yedim deyip durdu yaz boyunca gel kız buraya cabukk he bide gitmiş grubu devretmiş yaa ahahaha sen üstüne alınma hicc Infinite Soul cigimm biz beraber olup onu buraya dikiiciiizz

Sakin kıztartiya bir gün kala enerji patlamasımı yaşıyorsun

Sakin kıztartiya bir gün kala enerji patlamasımı yaşıyorsun
Ahahaha aşko ben iki gruptayim bugün tartıldım zaten çaktırma yeni hedefe odaklanıyorum şuan accessdenied duymasın ama bak hee. Sstt kizz Depresif Penguen senden naber Kiss grubumuzun 45 kilosu yiyip yiyip kilo almaya iyi seni elime geçirsem senide pataklayacam sen nerdesin bakemm su bakimm kim kaldı geriye hehh kız kaynanasinda kaliyordu adını unuttum ahahahah adını hatırlamıyorum ama kaynanasinda kaldığını ve 59 kilo olup 53 e inmek istediğini hatırlıyorum hadi onuda siz bulun bana ahahahaha birdeee biri daha vardi Processes pisstt kız naber sennen aynı kiloyduk kizz naber şuan kaç kilosun ben seyy aahahah demem yarın dicimm şaka şaka kız hatırladım seni bilerek yazmadım kaynanasinda kalan Bllossom

Canım benim yoğunluğum var pek aktif olamıyorum. 47 kiloyum ben

Bide yorumlara gülüp kaçıyor bak yazmıyor yaa kizcee seni pataklarim hee gel buraya didim sağa accessdenied
Göğsü marine ettim canım krema köri zerdeçal ve karabiberle. Birkaç saat dinlendirdim dolapta sonra tavada kızarttım çok güzel oldu tadı ince ince kestim ben
Kremayı ama önermiyor diyetisyenler canım kalorili oldukça diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…