Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bence şöyle bir şey olabilir aşkım, çamaşır mak. bulaşık mak. çayla çalıştırmak gibi bir şey 😶 Sonuçta o da sulu ama hücrelerin suya ihtiyacı var sen çay veriyorsun gibi bir şey 🙄
accessdenied çamaşır makinesini su hariç ne bulursa onunla çalıştırıyor makinenin bilyeleri dağılacak haberi yok 😵‍💫

Böbrek de makinedeki filtre olsun, sen çay verdikçe filtrenin canına okuyorsun benim anladığım bu 🙄 Bu arada ben de suyu zorla içiyorum, hep eşim hatırlatıyor su içtin mi diye 😕

Tamam su içeyim bari arada 😐🥺
Ne arası yahu, madem diyete ara verdiniz sıcak vs diye, sana ev ödevi veriyorum her sabah uyanır uyanmaz ilk işin 2 bardak su içmek olsun, siteye giriş yaparken de yanına küçük su petlerinden alıyorsun bir seferde içmesen bile beni gördükçe yudum yudum içiyorsun, seni su içmeye alıştırmamız lazım.

Ay korkuttunuz beni valla, bu kadar ciddi sonucu olduğunu bilmiyordum. 😵‍💫İçicem valla söz
Umarım diyet yeminin gibi olmaz, hadi diyete uymazsın biz seni göbeğinle de severiz ama su gerçekten önemli accessdenied, sağlığını köprüden atmak gibi, hiç şakası yok herhangi bir organında hiçbir şey olmuyorsa bile böbreklerini küçültüyorsun bu da kronik böbrek hastalığı demek, böbrek nakli deseler kimden alacaksın böbreği kızından mı eşinden mi annenden mi? Ciddiye al diye yazıyorum ya da nakil listesine mi gireceksin?

Umarım diyet yeminin gibi olmaz, hadi diyete uymazsın biz seni göbeğinle de severiz ama su gerçekten önemli accessdenied, sağlığını köprüden atmak gibi, hiç şakası yok herhangi bir organında hiçbir şey olmuyorsa bile böbreklerini küçültüyorsun bu da kronik böbrek hastalığı demek, böbrek nakli deseler kimden alacaksın böbreği kızından mı eşinden mi annenden mi? Ciddiye al diye yazıyorum ya da nakil listesine mi gireceksin?
Beni de korkuttun yalnız 👀 ben de suluğu büyüteyim 😶

Suyu tadsız bulduğunuz için içmek de zorlanıyorsanız accessdenied accessdenied Jane Doe Jane Doe fikir olsun diye yazıyorum ben karanfili çok severim aroması hoşuma gidiyor su alışkanlığı edinmek için suya karanfil koyup içtim, tatlı zaafım var susatsın da bolca su içeyim diye kaşık kaşık tatlı yedim.
Tarçın da denenebilir abla kan şekerini dengeliyor ya 🥹
Bu arada yemek yerken tadı olmayan bir şey içince yemeğin gerçek tadını alıyorsun.
Bence su cokzel bir şey 🥹🫶🏻

Beni de korkuttun yalnız 👀 ben de suluğu büyüteyim 😶
Korkutmak istemezdim ama sağlığınız söz konusu o yüzden suyu sakın ihmal etmeyin, bu topiğe su hakkında yazdıkça su içtim, ki sabah gözümü açar açmaz ilk iş 2 bardak suyumu içmiştim, saat 11:40 gibi kalktım şu an 14:05 ve ben 5 bardak su içtim bile 😵‍💫

Tarçın da denenebilir abla kan şekerini dengeliyor ya 🥹
Bu arada yemek yerken tadı olmayan bir şey içince yemeğin gerçek tadını alıyorsun.
Bence su cokzel bir şey 🥹🫶🏻
Evet denenebilir, ben bir ara su içeyim diye ne formüller denedim karanfil tarçın limon üçlüsünü kullandım, ki hala ara ara suya karanfil atıyorum antiseptik ve bağışıklığı güçlendirmeye katkısı olduğundan karanfil vazgeçilmezim benim, tatlılar yedim, ağzıma bir şeyler tıkıp yutarken zorlanıyorum deyip su içtim, su içme alışkanlığı olmayana zor oluyor farkındayım ama sağlık bu şakası da yok maalesef 😬

Ay ağzın dilin neler diyir Mune hdhdh yok kız sülük alam ben de kendime bari bardakla içemiyorum suyu sanırsam

Evet denenebilir, ben bir ara su içeyim diye ne formüller denedim karanfil tarçın limon üçlüsünü kullandım, ki hala ara ara suya karanfil atıyorum antiseptik ve bağışıklığı güçlendirmeye katkısı olduğundan karanfil vazgeçilmezim benim, tatlılar yedim, ağzıma bir şeyler tıkıp yutarken zorlanıyorum deyip su içtim, su içme alışkanlığı olmayana zor oluyor farkındayım ama sağlık bu şakası da yok maalesef 😬
Ablacım karanfil + tarçın atarsan tatlı krizini bastırabilir 🥹 bu arada ben su içmeden yemek yiyemiyorum. Yemek yerken su içmek zararlı diyorlar ama yapacak bir şey yok 🤷🏻‍♀️

X