Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Sen kondisyonsuzsan ben ölem gari. Mutfaktan salona yürüsem yoruldum yeter diyorum 🤣 Mune bizi Yunan’ı denize döker gibi Kordondan sallar artık 🤣
Aşkım yürürüm onda sıkıntı yok da elime 2 poşet ver 1 km yürüyeyim, sonra ellerim şöyle oluyor 🤣
IMG_3250.jpeg

Abla zaten inan sen bi ötede dur diye beni iletesen denize uçarım öyle bir kondisyonsuzım 🤣🤣
Bacak kasın da mı yok, yürüyüş yapmıyor musun kuzucum, uçarak mı iş görüyorsun, diğer kas gruplarım için iddialı olamam ama bacak kaslarım iyi durumda, en azından biri iterse hemen uçmam, accessdenied zaten koltuk prensesi, 1,5 metre boyla bir anda kendimi ninca törtıls gibi hissettim, kendime göre gücüm var😂😂

Aslında tadını sevmiyor değilim ama sanırım sıvı fazla tüketince vücut da suuu diye bağırmıyor. Gün içinde çay, kahve, soda vs tükettikçe o susuzluk hissi de kalmıyor. Hani yemek yemesen acıkırsın, kendin unutsan mide hatırlatır, sıvıyı fazla alınca bu olmuyor. Ağzın dilin kurumayınca susuz da durabiliyorsun. Accessin söylediğine çıkıyor biraz. Hamileliğimde çok su içiyordum çünkü çay kahve tüketmeyince vucüt da istiyordu suyu. Belki 3 ltyi bile geçiyordum o dönem. Şimdi aklıma geldikçe içmeye çalışıyorum, yazın yine iyi içiyorum ama kışın çok azalıyor su tüketimim.
Ama aşkım ben günde 2 litre kahve içiyorum mesela ama yine de susuyorum 🥹

Bacak kasın da mı yok, yürüyüş yapmıyor musun kuzucum, uçarak mı iş görüyorsun, diğer kas gruplarım için iddialı olamam ama bacak kaslarım iyi durumda, en azından biri iterse hemen uçmam, accessdenied zaten koltuk prensesi, 1,5 metre boyla bir anda kendimi ninca törtıls gibi hissettim, kendime göre gücüm var😂😂
Abla bacaklarım kuvvetli bak hakkımı yemeyeyim ama kol kuvvetim 5,5 yaşından sonra hiç gelişmedi sanırım 🥹
Yürürüm onda sıkıntı yok ama ağırlık falan çalışmak beni bozuyor çünkü kolum dayanmıyor 🥹

Sen kondisyonsuzsan ben ölem gari. Mutfaktan salona yürüsem yoruldum yeter diyorum 🤣 Mune bizi Yunan’ı denize döker gibi Kordondan sallar artık 🤣

Alışıcaz aşkım, hele ki bu günden sonra. Baksana mune bizi böbrek listesine yazdırdı bile🤣🤣

Aşkım yürürüm onda sıkıntı yok da elime 2 poşet ver 1 km yürüyeyim, sonra ellerim şöyle oluyor 🤣
Eki Görüntüle 3455060

Şaka mısınız siz 🤣🤣🤣

Ahahayyy kediye güldüm. Çok geçmiş olsun kuzum, o zaman böbreklere sen iyi bakacaksın başka çare yok 😶
Sağol kuzum, valla enteresan. Adamın normalde hiç böbrek sıkıntısı yok. İki kez aşı oldu. İlkinde akşamına yoğun kusmayla hastanelik oldu. Tablo kum dökme dendi. Aradan zaman geçti 2. Aşı gene hastanelik oldu gene kum. Ne alaka

Abla bacaklarım kuvvetli bak hakkımı yemeyeyim ama kol kuvvetim 5,5 yaşından sonra hiç gelişmedi sanırım 🥹
Yürürüm onda sıkıntı yok ama ağırlık falan çalışmak beni bozuyor çünkü kolum dayanmıyor 🥹
Ben de kötü örneğim ama ağırlık taşırım, halis muhlis yurdum ev kadınıyım, çarşı pazar patates soğan taşırken ciddi ağırlık taşıyorum bazen pazardan bir geliyorum yük ve eşya taşıyıcısı gibi 10 kg ürün taşımışım 😂

Sağol kuzum, valla enteresan. Adamın normalde hiç böbrek sıkıntısı yok. İki kez aşı oldu. İlkinde akşamına yoğun kusmayla hastanelik oldu. Tablo kum dökme dendi. Aradan zaman geçti 2. Aşı gene hastanelik oldu gene kum. Ne alaka
Yan etki mi yaptı ya 🤔
Ben de kötü örneğim ama ağırlık taşırım, halis muhlis yurdum ev kadınıyım, çarşı pazar patates soğan taşırken ciddi ağırlık taşıyorum bazen pazardan bir geliyorum yük ve eşya taşıyıcısı gibi 10 kg ürün taşımışım 😂
Tam bir ana 🧿 demek ki analar böyle oluyor 🥹
En güzeini sevmişsin 😍 ben de biraz diğer içecekleri azaltıcam bence o zaman olur gibi
Evet aşkım özellikle asitli içecekleri bırak bence çünkü diş sağlığı için falan çok zararlı onlar. Bu yaşıma geldim daha geçen gün 1 tane yüzeysel dolgu yapıldı bana düşün uyuşturmadı bile ağzımda dolguyu bulamıyorum, hangi dişim onu da bilmiyorum 🤣

Kız ben de taşıyorum sonra 2 hafta bel fıtığım azıyo. Tekerlekli pazar arabası aldım 2 sene önce. İnsan bir kere hatırlayıp yanına almaz mı onu ? :KK70: Her seferinde küfür ediyorum kendime😐

Aşıyı ben de 2 doz oldum, hamileydim bir de. Doktorum önerdiği için oldum, çünkü o dönem gebeliğin son haftalarında anne bebek kayıpları çok olmuş ilaç da alamadıkları için. Aşıdan yana tedirgin olsam da oldum yani. Yan etkileri ileriye dönük etkileri bilinmiyordu hala da belli değil, aşı sonrası kalp sorunları da çok yaşandı bir dönem. Çok çok geçmiş olsun, umarım bilinmedik bir zararı olmamıştır 🙏

Aşıyı ben de 2 doz oldum, hamileydim bir de. Doktorum önerdiği için oldum, çünkü o dönem gebeliğin son haftalarında anne bebek kayıpları çok olmuş ilaç da alamadıkları için. Aşıdan yana tedirgin olsam da oldum yani. Yan etkileri ileriye dönük etkileri bilinmiyordu hala da belli değil, aşı sonrası kalp sorunları da çok yaşandı bir dönem. Çok çok geçmiş olsun, umarım bilinmedik bir zararı olmamıştır 🙏
Kar zarar hesabı yaptık kuzum. Çok beter bir dönemdi. Neyse geldi geçti, inşallah hiçbirimizde hasar yoktur ama bence o hasar alanlar kısa sürede yaşadılar zaten sıkıntıyı. Kimini de hiç etkilemedi

X