Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Enişte benden, bu havada senden başka bayılmayan yok Mune, sen kesin otlar büyüler bişeyler yapıp serinletiyosundur kendibi gshsgs parmak bir ata sporudur ayrıca :KK70:
Hahahahaha sıcak olsun diye tutturan kaç kadın olur ki belki milyonda 1 o da beni buldu diyor 🤣 adam sıcaktan bayılacak klimayı böğürttüre böğürttüre çalıştırmasına rağmen, o derece tezatız ama mıknatıs etkisi yaratıyormuşuz, +- kutuplar birbirini çekiyormuş, + benim tabikisi🤣🤣🤣

Ne ağladın yaaaa, mis gibi güneşin denizin tadını çıkarsana, Fransa’ya dönünce de çok soğuk diye ağlarsın sana da yaranılmıyor fıstık gibi şehir fıstık gibi hava:KK67:

Ben gelmem, gelirsem bir tek Anıtkabir için Atam için gelir sonra geri kaçarım, ben seviyorum sıcağı deniz olsun da sıcaklık 50 derece olsun, dün bizim buraları 51 derece diye ölçmüşler ama doğru mu ölçüldü bilmem, bir kere ah demedim herkes sapır sapır dökülürken 😂

Emeklerine sağlık, Allah kabul etsin 🙏
Ablam sen sıcağı seviyormuşsun tabii gelmezsin 🥹 ama gelirsen Anıtkabir’e ben götürürüm seni, biliyorsun oradaki görevliler kadar gidiyorum neredeyse 🥹🤣

Şaka yapmıyorum seviyorum sıcağı, ben sıcak iklim insanıyım soğuk iklimli yerlerde yaşarsam mutsuz olurum, illa o güneş kavuracak, benim adamla kızı evlendirdikten sonra kendimizce planlarımız var bakalım olur mu olmaz mı nasip ama şimdiden orta yol bulmaya çalışıyoruz o bunaltıcı sıcakları sevmez ona göre şu an hava cehennem olduğundan Ege’nin yaylalarına çıkalım diyor, ben aaaaa yayla olacaksa denize 5 km’den uzak olmasın ben yürürüm yine de denize girerim fırınlanmış tavuk gibi güneş altında da bronzlaşırım diyorum, o da ben sana nereden bulacağım öyle yeri diyor, bulacaksın diye diretiyorum 😂😂😂 neyse en son güzergahı bana bıraktı, onu serin ağaçlıklı ve akarsuyu olan bir yere bırakacakmışım sonra ben istediğimi yaparmışım, sıcak olsun sıcak😂

Ne o gözümden kaçmadı artık tartı da yok, iyice serdiniz herkes toplansın hepinize soracağım, elimde kırbaç kampa sokmam lazım sizi, Depresif bile pes etmiş senin yüzünden 🤣 Infinite Soul Infinite Soul ’ü de göremedim😵‍💫
Selam abla nasılsın?Ben memleketdeyim 10gündür 1ay gibi kalıcam o yüzden ara vermiș gibi bir şey oldum bol hareket halindeyim ama yiyorum işte memleketin yemeklerinden kaçamiyorum🥲🤣herkes kendini salinca benimde ciddiyet gitdi tabi🫤🤣

Ablam sen sıcağı seviyormuşsun tabii gelmezsin 🥹 ama gelirsen Anıtkabir’e ben götürürüm seni, biliyorsun oradaki görevliler kadar gidiyorum neredeyse 🥹🤣
He valla inşallah gelirsem birlikte gideriz 🥰
Selam abla nasılsın?Ben memleketdeyim 10gündür 1ay gibi kalıcam o yüzden ara vermiș gibi bir şey oldum bol hareket halindeyim ama yiyorum işte memleketin yemeklerinden kaçamiyorum🥲🤣herkes kendini salinca benimde ciddiyet gitdi tabi🫤🤣
İyiyim çok şükür sen nasılsın, beben nasıl ? keyfini sür ablacım sen bebeklisin zaten sana her şey serbest 😘benim derdim accessdenied accessdenied 😂😂😂
Biz de öpöyoroz🥰🥰😘😘
Sıcaktan ağzın bile ayrı oyniyi kadın 🤣🤣

He valla inşallah gelirsem birlikte gideriz 🥰

İyiyim çok şükür sen nasılsın, beben nasıl ? keyfini sür ablacım sen bebeklisin zaten sana her şey serbest 😘benim derdim accessdenied accessdenied 😂😂😂

Sıcaktan ağzın bile ayrı oyniyi kadın 🤣🤣
Iyiyiz ablacım çok şükür sağol❤️
accessdenied accessdenied grubun admini olduğu sürece bu grup bence zayıflayamayacak çünki herkesi oluruna bırakmış isteyen zayiflasin isteyen yesin gibi🤣o yüzden kimse ciddiye almıyor.En rahat zayiflama grubu olarak site tarihinin tozlu sayfalarında hatırlanıcaz.🤣

Iyiyiz ablacım çok şükür sağol❤️
accessdenied accessdenied grubun admini olduğu sürece bu grup bence zayıflayamayacak çünki herkesi oluruna bırakmış isteyen zayiflasin isteyen yesin gibi🤣o yüzden kimse ciddiye almıyor.En rahat zayiflama grubu olarak site tarihinin tozlu sayfalarında hatırlanıcaz.🤣
Bebeğim bir sürü zayıflama grubu var, dileyen istediği grupta sıkı diyete devam edebilir. Kimse şu an diyet yapmıyor yaz günü herkes bi yerlere gitti. Tartı atan 3 kişi vardı, sordum ara verelim mi diye verelim dediler. Senede bir Türkiye’ye geliyorum, şu an rakı balıktan geldim. Keyfini sürücem bi miktar, peşimde atlı kovalamıyor

Bebeğim bir sürü zayıflama grubu var, dileyen istediği grupta sıkı diyete devam edebilir. Kimse şu an diyet yapmıyor yaz günü herkes bi yerlere gitti. Tartı atan 3 kişi vardı, sordum ara verelim mi diye verelim dediler. Senede bir Türkiye’ye geliyorum, şu an rakı balıktan geldim. Keyfini sürücem bi miktar, peşimde atlı kovalamıyor
Oooo rakıcılık 🤓 Afiyet olsun aşkım 🫶🏻

Ben işin geyigindeyim🤣yanlış anlama

Çok içemedim ama midem bulandı 😐 sıcaktan mı oldum bilmem
accesdenied işine karışmak gibi olmasın ama havalar aşırı sıcak, akşam güneş battıktan sonra bile olsa bu sıcaklarda rakı içme bence çünkü zaten bildiğim kadarıyla çok su içen biri değilsin, alkol de sıcak havalarda vücuttaki su kaybını arttırıyor, su kaybı demek mide bulantısı, baş ağrısı demek, miden alkole bağlı su kaybı yüzünden bulanıyor, bugünlerde gün içinde 3 litreden az su içmemelisin, yine de sen bilirsin ama sağlığından olmak istemiyorsan bir süre alkol alımına ara ver içmeden duramam diyorsan gün içinde bol su iç akşam da bir kadehi geçme.

Gece yemek yedim yoksa 62.8im 😂
64.6 yla başladığım bu yolda 1 ayda 🤔
1000123507.jpg

accesdenied işine karışmak gibi olmasın ama havalar aşırı sıcak, akşam güneş battıktan sonra bile olsa bu sıcaklarda rakı içme bence çünkü zaten bildiğim kadarıyla çok su içen biri değilsin, alkol de sıcak havalarda vücuttaki su kaybını arttırıyor, su kaybı demek mide bulantısı, baş ağrısı demek, miden alkole bağlı su kaybı yüzünden bulanıyor, bugünlerde gün içinde 3 litreden az su içmemelisin, yine de sen bilirsin ama sağlığından olmak istemiyorsan bir süre alkol alımına ara ver içmeden duramam diyorsan gün içinde bol su iç akşam da bir kadehi geçme.
Yok kız içmeden duramam diye bişey yok haftada 1 kız grubuyla içmeye gidiyoruz, ilk defa bu kadar az içip bu kadar çabuk midem bulandı. 10 sene içmesem aramam bu arada muhabbete şamataya gidiyorum. Sıcakla ve içilen suyla alakalı olduğunu valla bilmiyordum😵‍💫

X