Zayıflıyorum yemin ettim 😐

😂😂 Haber erken geldi bir anda kendimi diyet yaparken buldum.

Çok teşekkür ederim 🙏 bu övgüye layık olabilmek için öğlen sadece 1 büyük kase yoğurt ile küçük bir kase taze fasulye yedim🥹😂😂
Şirket prensibi olarak başvurulara en kısa sürede dönüş yapıyoruz jdjdj ayh hep bunu söylemek istiuodumhxhxhx

Pancake mi 🥹🥹 Laviva mı 🥹🥹 neyse ilk günün nazar boncuğusu olsun yarın artık bunları yeme he mi guzuum he mi güzel gızıım 🤓
Pankekin şekeri yok ama pekmezle yaptım bebeme. O yerken ben de nasiplendim. 🤣 Laviva da mini boylardan, kahve yanında yemelik. 😁 Ben daha ziyade aralıklı oruç yapacağım. Beşten sonra yemek yok.

Ben de kilo vericem benim neyim eksik.Yarın sabah tartılıp başlıycam. Akşam 7 den sonra bişey yemiycem. Yürüyüş yapıcam. 5 kilo versem öp başına koy. Normalde bunun için konu mönü açmam da motivasyon lazım yemin ettim hergün devam edicem. Haftada bir tartılıp kilo koyucam. Maksat ortaya çıkarsam belki utanırım da devam ederim. Jdjdjdh ay açmış konuyu kaçmış dedirtmemmmmmm. 😐😐Yaza bu g.t göbekle girmek istemiyorum diyen varsa gel kız beraber gazlarız birbirimizi. Neyse yarın başlıyorum çok ciddiyim bu sefer 🤨 yarın görüşürüz şekerim bcncnxn 🥰

Forum koçu Depresif Penguen Depresif Penguen gözlemci ve hakem ailurophile ailurophile gazamız mübarek olsun. Eklenmek isteyen beni bulsun ncncnxn😐

Ayrıca kendimi yırtıp beceremediğim tablo kısmında yardımlarını esirgemeyen @Delirtiyor
Ve yan tükandan @Chocolita ya teşekkürü borç bilirim . Kız Margırıt seni de ekledim sora yok haberim yoktu yok tansiyonum düşüktü deme bana. Margaret Hale Margaret Hale Herkes son dondurmasını yesin bebeyim afiyet şeker 🧿

Eki Görüntüle 3437327
ÜyeBaşlangıç kilohedef kilogüncel kiloboy
cm
accessdenied accessdenied 60.2055Cüce1
Infinite Soul Infinite Soul 6455170
@Delirtiyor68.5601.69
@Processes60551.60
@SAPYOSEKSUEL56.152160
Margaret Hale Margaret Hale 6860163
@Turunc chemist67.758166
Z zeLina 76.4701.72
@WOMAN73681.73
O zaman listeye max kilo ve min boyla giriş yapıyorum ajjdksksk
Bugün diyetisyene başlamıştım çok iyi denk geldi.
Boy 160
Başlangıç kilo 80
accessdenied accessdenied

Son düzenleme:
X