Zayıflıyorum yemin ettim 😐

öyle kzumm ya haklısınn bölgesel içinde enjeksiyon lipoliz yaptırdım göbekten 98cm dim en son 85 ölçtüler ama işte orda durna bi üç aylık hamiş göbeği var yinede :) hayırlısı artık hepimizin vereceği güzel kiloları olsun listede 55 yazıyor ama burda biri yazmıştı kahkaha atmıştım 2 3 kiloda kışlık vermeyi düşünüyorum çaktırma kışın alırsam ordan alayım :KK70: :KK70:
Ahahah bendim onu diyen de 😂 Benim vucüt ilk bacaktan alıyor kiloyu, o yüzden en son orası gidiyor. Hedefe ulaşırsam kışlık konserve kilomu da verirsem bacakları takip edicem. Birazcık aldığımı fark edersem ayar çekicem kendime 😶

Ahahah bendim onu diyen de 😂 Benim vucüt ilk bacaktan alıyor kiloyu, o yüzden en son orası gidiyor. Hedefe ulaşırsam kışlık konserve kilomu da verirsem bacakları takip edicem. Birazcık aldığımı fark edersem ayar çekicem kendime 😶
ahahaha o senmiydinn ne güzel denk gelmiş konuşmamızın üstüne bakk sende hepimizde başaracağız kızzz inşallah fit fit geziciğiiz sonramm :)

Merhabalar ben de başlamak istiyorum diyet şeysine 1.67 boy 75 kilo doğumdan sonra kaç seferdir diyet yapıyorum 70e kadar düşüp geri çıkıyorum. Motivasyona ihtiyacım var

Merhabalar ben de başlamak istiyorum diyet şeysine 1.67 boy 75 kilo doğumdan sonra kaç seferdir diyet yapıyorum 70e kadar düşüp geri çıkıyorum. Motivasyona ihtiyacım var
Hoş geldiniz, doğru yerdesiniz 👍 Başkanımız accessdenied accessdenied geldiğinde kaydınızı yapar. Diyet koçumuz ve diyetisyenimiz var, motivasyon ve merak ettikleriniz için çok yardımcılar.

Hoş geldiniz, doğru yerdesiniz 👍 Başkanımız accessdenied accessdenied geldiğinde kaydınızı yapar. Diyet koçumuz ve diyetisyenimiz var, motivasyon ve merak ettikleriniz için çok yardımcılar.
Teşekkür ederim sinirlerim bozulmaya başladı iyice eski fotoğraflara baktıkça içim gidiyor, insülin direnci çıktı bir daha da o yüzden zayıflayamıyormuşum ne yapmalıyım bilemiyorum

Bir ilaç başlandı demir B12 falan bakalım bu sefer zayıflayabilecek miyim yalnız başına insan bir yerde sıkılıyor destek olursa daha iyi olur gibi geldi
İyi yaptınız, biz birbirimizi destekliyoruz burda. Yemedim, hiç yemedim şu sporları yaptım falan diye 😆 Değerleriniz düzeldikçe de hızlanır kilo verme.

İyi yaptınız, biz birbirimizi destekliyoruz burda. Yemedim, hiç yemedim şu sporları yaptım falan diye 😆 Değerleriniz düzeldikçe de hızlanır kilo verme.
İnşallah ya okudum yazıları şimdiden gaza geldim doktor ağır bir diyete ihtiyacın yok sadece paket yiyecekleri kes dedi beyaz ekmek yerine çavdar ya da tam buğday ye dedi gerisi sana kalmış dedi, aç kalmayacaksın dedi bir sürü şey işte

İnşallah ya okudum yazıları şimdiden gaza geldim doktor ağır bir diyete ihtiyacın yok sadece paket yiyecekleri kes dedi beyaz ekmek yerine çavdar ya da tam buğday ye dedi gerisi sana kalmış dedi, aç kalmayacaksın dedi bir sürü şey işte
Ben de bunu yapıyorum. Çok faydasını görürsün. Hedefin kaç kilo vermek

kız işte ölürüm ben kiraz diye önüme koy 1 kilo yerim ama artık bende alıştım doğru diyorsun ağzıma meyve bile sürmüyorum yeterki zayıflayayım diyee ama gel gör alışkanlık olmuş bende gece12 de yatıyorum birde ama ağzıma saat 9 10 veya 11 de olsa iki üç çubuk atıyorum ama cidden yemiyorum menülerimi çoğunlukla yazıyorum bakabilirsin öğlen 12 de ağzımı açıyorum 12 ye kadar sadece su ve muhakkak yeşil çay içiyorum sadece günde fix 3lt su muhakkak var leslie muhakkak yapıyorum inat eetim iyice ama bazen direniyor vücut işte :)
Ne çubuğu

X